1

@Ptasior Kiełbasa?

0

@Messibestplayerintheworld Luuk - wracaj na pół roku.

0

@FCBparasiempre Ech. Piękne to były czasy

0

@Medium Numer to numer. Co to zmienia?

0

@Barca1922 O Lechu tez tak gadali w zeszłym sezonie. Legia też za Michniewicza ładne wyniki robiła w pucharach.

0

@QQL5 No widzisz - kto szuka ten znajdzie.

0

@Barcasub Pique

0

@Khajio Chyba w Fifie.

4

@wpwelement Nie kazdy chce wchodzic w artykuly na stronie tylko po prostu mozna przegladac ramblę i stad czerpac wiedzę i tu ewentualnie skomentowac.

0

@Dari0G Nie ma też dowodu, że Hitler wiedział .....

0

@DonMatteo901 Ale, że ma jaja aby wrócić. Niejeden by się załamał po czymś takim co przeszedł.

0

@Janas11224 Czy te staty obejmują też mój przypadek , który nigdy nie używa tych słomek?

0

@Destroyer_of_Worlds Nie mówię o zarobkach, tylko o koszcie transferu. I o wartości na rynku która można spieniężyć.

0

@Destroyer_of_Worlds Tylko,że za dużą część tych cyrków to odpowiadają media i agenci którzy chcą wykorzystac doniesienia medialne w swojej grze negocjacyjnej.
Edit - a sezony przejsciowe to by byly gdyby nie wysyp darmowych czy tanich talentów - Balde, Gavi,Pedri,Araujo, Yamal,Fati.

1

@Destroyer_of_Worlds Z dnia na dzień to ciężko to zrobić bo podpisano wieloletnie kontrakty i sa tez inne wieloletnie zobowiązania,które trzeba spłacać. Tak samo część obciążeń przesuwano na przyszłość i teraz trzeba się z tego wywiązać.

0

@Barca1922 To nadal nie przesadza o awansie tych miernot.

0

@Kengo Włoski bajerant. Ten to chociaż wiadomo że drogo się sprzedał,nie to co nasz siwy.

1

@Barca1922 A Legia awansuje.

2

@Kgorecki2500 Jesli podzielić srodki z KPO na liczbe mieszkancow Polski , to wyjdzie cos ponad 4000 zł. A jak dowalą opłaty za drogi i za pojazdy spalinowe,to oddamy im o wiele więcej. A ci co nie jeżdżą to też zapłacą w sklepie za transport towarów.

1

@Kgorecki2500 Szkoda,że zarówno opozycja jak i rząd bardzo mało mówią o kamieniach milowych i prawdziwym koszcie KPO.

0

@Deviler Panie Robercie... Nieeeee

1

@Awtameok_Klana Do Rosso-nerich

0

@FcPortoFan1999 A nie szykują się tam aby w zamian kogos innego w ostatniej chwili sciagnać?

0

@Zoker Na papierze chyba tak. City tez ma latwą.

1

"Tylko europejskie kluby mogą uczestniczyć w Lidze Mistrzów, Lidze Europy czy Lidze Konferencji."
Tymczasem Izrael - Potrzymaj mi piwo.

3

@DLFCB Toni ma rację. O ile można zrozumieć takiego CR czy Krychowiaka że poszli na emeryturę to już zawodnicy w sile wieku nie maja za grosz ambicji.

2

@Emhyr Cancelo na piechotę się zbliża?

0

@rayqi Ja pisałem o segregowaniu ludzi a nie o tym czyms co trafia do więzień.

0

@MESSIah16 "Smutne, że co rano wstajemy by pracować aby to cos mogło jeść i mieć dach nad głową." Ostro o Zbigniewie Z.

0

@bartas97 Nigdy tego nie lubiłem. A zwłaszcza od tego śmiechu Kożuchowskiej to aż mnie skręca

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?