@Destroyer_of_Worlds Tylko,że za dużą część tych cyrków to odpowiadają media i agenci którzy chcą wykorzystac doniesienia medialne w swojej grze negocjacyjnej. Edit - a sezony przejsciowe to by byly gdyby nie wysyp darmowych czy tanich talentów - Balde, Gavi,Pedri,Araujo, Yamal,Fati.
@Destroyer_of_Worlds Z dnia na dzień to ciężko to zrobić bo podpisano wieloletnie kontrakty i sa tez inne wieloletnie zobowiązania,które trzeba spłacać. Tak samo część obciążeń przesuwano na przyszłość i teraz trzeba się z tego wywiązać.
@Kgorecki2500 Jesli podzielić srodki z KPO na liczbe mieszkancow Polski , to wyjdzie cos ponad 4000 zł. A jak dowalą opłaty za drogi i za pojazdy spalinowe,to oddamy im o wiele więcej. A ci co nie jeżdżą to też zapłacą w sklepie za transport towarów.
1
@Ptasior Kiełbasa?
0
@Messibestplayerintheworld Luuk - wracaj na pół roku.
0
@FCBparasiempre Ech. Piękne to były czasy
0
@Medium Numer to numer. Co to zmienia?
0
@Barca1922 O Lechu tez tak gadali w zeszłym sezonie. Legia też za Michniewicza ładne wyniki robiła w pucharach.
0
@QQL5 No widzisz - kto szuka ten znajdzie.
0
@Barcasub Pique
0
@Khajio Chyba w Fifie.
4
@wpwelement Nie kazdy chce wchodzic w artykuly na stronie tylko po prostu mozna przegladac ramblę i stad czerpac wiedzę i tu ewentualnie skomentowac.
0
@Dari0G Nie ma też dowodu, że Hitler wiedział .....
0
@DonMatteo901 Ale, że ma jaja aby wrócić. Niejeden by się załamał po czymś takim co przeszedł.
0
@Janas11224 Czy te staty obejmują też mój przypadek , który nigdy nie używa tych słomek?
0
@Destroyer_of_Worlds Nie mówię o zarobkach, tylko o koszcie transferu. I o wartości na rynku która można spieniężyć.
0
@Destroyer_of_Worlds Tylko,że za dużą część tych cyrków to odpowiadają media i agenci którzy chcą wykorzystac doniesienia medialne w swojej grze negocjacyjnej.
Edit - a sezony przejsciowe to by byly gdyby nie wysyp darmowych czy tanich talentów - Balde, Gavi,Pedri,Araujo, Yamal,Fati.
1
@Destroyer_of_Worlds Z dnia na dzień to ciężko to zrobić bo podpisano wieloletnie kontrakty i sa tez inne wieloletnie zobowiązania,które trzeba spłacać. Tak samo część obciążeń przesuwano na przyszłość i teraz trzeba się z tego wywiązać.
0
@Barca1922 To nadal nie przesadza o awansie tych miernot.
0
@Kengo Włoski bajerant. Ten to chociaż wiadomo że drogo się sprzedał,nie to co nasz siwy.
1
@Barca1922 A Legia awansuje.
2
@Kgorecki2500 Jesli podzielić srodki z KPO na liczbe mieszkancow Polski , to wyjdzie cos ponad 4000 zł. A jak dowalą opłaty za drogi i za pojazdy spalinowe,to oddamy im o wiele więcej. A ci co nie jeżdżą to też zapłacą w sklepie za transport towarów.
1
@Kgorecki2500 Szkoda,że zarówno opozycja jak i rząd bardzo mało mówią o kamieniach milowych i prawdziwym koszcie KPO.
0
@Deviler Panie Robercie... Nieeeee
1
@Awtameok_Klana Do Rosso-nerich
0
@FcPortoFan1999 A nie szykują się tam aby w zamian kogos innego w ostatniej chwili sciagnać?
0
@Zoker Na papierze chyba tak. City tez ma latwą.
1
"Tylko europejskie kluby mogą uczestniczyć w Lidze Mistrzów, Lidze Europy czy Lidze Konferencji."
Tymczasem Izrael - Potrzymaj mi piwo.
3
@DLFCB Toni ma rację. O ile można zrozumieć takiego CR czy Krychowiaka że poszli na emeryturę to już zawodnicy w sile wieku nie maja za grosz ambicji.
2
@Emhyr Cancelo na piechotę się zbliża?
0
@rayqi Ja pisałem o segregowaniu ludzi a nie o tym czyms co trafia do więzień.
0
@MESSIah16 "Smutne, że co rano wstajemy by pracować aby to cos mogło jeść i mieć dach nad głową." Ostro o Zbigniewie Z.
0
@bartas97 Nigdy tego nie lubiłem. A zwłaszcza od tego śmiechu Kożuchowskiej to aż mnie skręca