@Kgorecki2500 Co do Sikorskiego to jeszcze bardziej podejrzany jest fakt, że niedawno przedłużyli termin odtajnienia dokumentów dotyczących tej sprawy.
@Kgorecki2500 Bardzo mądry, ale do cholery on miał obowiązki wobec swojego kraju a nie Polski. I tak to działa też dzisiaj. Jeśli ktokolwiek wierzy w jakąś przyjaźń miedzy krajami to jest naiwny i to dla niego jest odgrywany ten teatrzyk jaki tu odegrał Churchill.
@miladi No właśnie w małej miejscowości. Widocznie to od gminy zależy. Nawet wolę korzystać u siebie niż w pobliskim mieście bo tam już są kolejki na nowe książki i ciężej dostać a u mnie bez problemu.
@tbas No niekoniecznie. Jak Felix stanie okoniem to oni sa w d-ie i tyle. Pytanie tylko czy jest do tego zdolny,ale nie on pierwszy i nie ostatni posiedziałby w podobnej sytuacji na trybunach.
@Kinginiesta Co do nagrywania to pełna zgoda - rzygam już tym totalnym zidoceniem które polega na nagrywaniu wszystkiego i wrzucaniu do internetu. Natomiast jeśli to kogoś jara to mi nic do tego - w naturze tak to właśnie działa - ktoś się jara tym jak jego kot bawi się upolowaną myszą, a ktoś karmi węże.
0
@partymaker Jakie odpadnięcie? Po trudnym boju przecież wywalcza awans do LE....
0
@pioz123 Chyba za pół,bo bramkarz współwinny
3
Ale jajca panie Ferdku
0
@MOLESTA Pamiętam stary dobry Wimbledon - banda prawdziwych rzeźników z Vinnie Jonesem na czele.
0
@tomek8756 Przecież eksperci nie chcą realizowac ich programu...
0
@VegetaPolska No co ty - one takie nie są.
0
@KrychaFCB Aha.
0
@Esteban_ A co takiego zrobił?
1
@Kgorecki2500 Co do Sikorskiego to jeszcze bardziej podejrzany jest fakt, że niedawno przedłużyli termin odtajnienia dokumentów dotyczących tej sprawy.
0
@Kgorecki2500 Bardzo mądry, ale do cholery on miał obowiązki wobec swojego kraju a nie Polski. I tak to działa też dzisiaj. Jeśli ktokolwiek wierzy w jakąś przyjaźń miedzy krajami to jest naiwny i to dla niego jest odgrywany ten teatrzyk jaki tu odegrał Churchill.
0
@miladi No właśnie w małej miejscowości. Widocznie to od gminy zależy. Nawet wolę korzystać u siebie niż w pobliskim mieście bo tam już są kolejki na nowe książki i ciężej dostać a u mnie bez problemu.
4
@partymaker Oby tak bylo.
0
@miladi Znika? U mnie akurat maja się bardzo dobrze, o niebo lepiej niz te 10 lat temu. Cały czas kupują nowości, nawet audiobooki wypożyczają.
0
@miladi A biblioteki tez okradają?
0
@FutbolFan Ciekawe jak się mijają? Ten co ma blizej musi cofac?
0
@tbas Nie wiem, nie siedzę w jego głowie. Tak samo Atletico. Mogą na to postawić ale moga się na tym przejechać jesli zawodnik się nie ugnie.
1
@Niente Co za bydło. Taką patologię to gdzieś w zamknięciu tylko trzymać. Polski pan - brak słów. Ten jego burek więcej wart niz on.
0
@bartekvisca Nie wiem o jakiej akcji piszesz,ale tak to własnie wygląda.
0
@marcin62 To w sumie na jakąkolwiek partię odda się głos to te wszystkie 4 odpowiedzi się zaznacza.
0
@mrboom To sie szykuj na kolejny podobny w Arabii.
0
@tbas No niekoniecznie. Jak Felix stanie okoniem to oni sa w d-ie i tyle. Pytanie tylko czy jest do tego zdolny,ale nie on pierwszy i nie ostatni posiedziałby w podobnej sytuacji na trybunach.
1
@tbas Pytanie co woli sam piłkarz bo bez jego zgody to Atleti może się co najwyżej poślinić na myśl o arabskiej kasie
0
@marcin62 Taktyk
0
@Encore Jesli nas stać na wynagrodzenie to można by go wypożyczyć. Oczywiscie za darmo.
1
@AFA90 Juz się wyzywali nieraz w ostatnich takich dyskusjach.
5
@Antajbandaj Czyli juz niedlugo najwspanialsza pora roku? Nie ma nic lepszego niz wieczorne zimowe spacery
0
@agaFCB Nawiazujac do ostatnich goracych dyskusji to może pieczeń z psa?
1
@pete Brzmi jak coś strasznego. Niczym opis piekła wręcz.
0
@Ojciec5tkidzieci Figo,Anelka.
0
@Kinginiesta Co do nagrywania to pełna zgoda - rzygam już tym totalnym zidoceniem które polega na nagrywaniu wszystkiego i wrzucaniu do internetu. Natomiast jeśli to kogoś jara to mi nic do tego - w naturze tak to właśnie działa - ktoś się jara tym jak jego kot bawi się upolowaną myszą, a ktoś karmi węże.