@nwchades Pytanie brzmi co z resztą chorób - bo z artykułu wynika ,że okroili listę o 60%, a teraz skupiają uwagę i wydają sprostowania i zapewnienia w stosunku tylko na tej jednej.
@cris27 Czyniąc co chwilę podobne porównania ludzie sami stawiają ich obok siebie. Dziwnym trafem nikt nie porównuje Messiego z Rosołkiem,Kanem, Benzemą i tysiącami innych piłkarzy.
0
@tristan87 Ostro. To jaką karę wlepia Alvesowi,skoro tu taki szum o pocałunek?
0
@Cotutajsiedzieje Totalna żenada.
2
@Fenelon Tak wygląda współczesne polowanie na plisnoły.
26
No i bardzo dobrze. Bo potem byłby problem z wyjazdami na Puchar Narodów Afryki.
1
@HavertzKai Przecież jest Lenglet, Garcia, w ostateczności może też grać de Jong
1
@nwchades Pytanie brzmi co z resztą chorób - bo z artykułu wynika ,że okroili listę o 60%, a teraz skupiają uwagę i wydają sprostowania i zapewnienia w stosunku tylko na tej jednej.
0
@PatrychoO To chyba byl długi film. Z reklamami na Polsacie to ile potrwa seans? 5 godzin? Czy w 4 się zmieszczą?
1
@Jakchcesz Jak to gdzie Torre? Na ławce u kolejnego trenera.
0
@tristan87 To jest już chore - wszędzie ta permanentna inwigilacja.
0
@PawkoFCB Jeśli nikt nie będzie w to grał to kto będzie śledził tych streamerów?
0
@MOLESTA Z tego co pamiętam to o wiele więcej udzielal się w internetach niż na boisku
0
@tomek8756 Swietowanie Dnia Psa.
0
@tomek8756 Spalony jest wtedy jak zostanie uznany przez sędziego. Koniec kropka i trzeba grac dalej bez biadolenia.
0
Po prostu ekipa Barcelony naoglądała się występów Legii w pucharach...
0
Ferran od pierwszej minuty powinien grać.
1
@Dari0G Kurna - właśnie czytam ten twoj komentarz i słyszę dokladnie te słowa. W tym samym momencie.
0
Jednak ten Valverde dobrze zrobił.
0
@Antajbandaj Wyobraźcie sobie obronę Mingueza - Pique-Lenglet-Dest
0
Setien to jednak fachowiec jest.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Herato CAT Tevez?
4
@LukaszJ Faktycznie. Kopę lat minęło. A jak zagrał? Ile on ma dzisiaj lat w ogóle?
0
@Emhyr Co to ma być? Czarny detektyw Rutkowski?
2
@cris27 Czyniąc co chwilę podobne porównania ludzie sami stawiają ich obok siebie. Dziwnym trafem nikt nie porównuje Messiego z Rosołkiem,Kanem, Benzemą i tysiącami innych piłkarzy.
0
@Ojciec5tkidzieci Fajnie się oglądało ale teraz bodajże Dymek nie może nawet ręki podnieść do góry, tak go ten sport załatwił ...
0
@betonito Brawo.
0
Co to za europejski klub? Przez ponad 30 lat prowadził go jeden trener, zdobyl raz mistrzostwo swojego kraju i 4 x Puchar swojego kraju.
1
@Pawlak1992 Czyli Deco?
0
@Pawlak1992 Taaa. A swistak siedzi...
0
@Pawlak1992 Ale ten Puchar Uefa to ten prawdziwy czy ta przerobiona Liga Europy Uefa tez wchodzi w gre?