La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1467 Culés

konto usunięte

16

Emerytura

Messi - gra na luzie i cieszy się piłeczka. Daje radość fanom w US, którzy mogą oglądać jego magię.
Poszedł tam po wygraniu najważniejszego pucharu w karierze (czym zamknął buźkę masq). Idzie po 8 Złota Piłkę.

Ronaldo - kopie się po czole u Arabów, gdzie poza nim nikt nie gra na poważnie. Pluje się co chwile do sędziego, nawet po wygranym meczu, bo nie dostał karnego, żeby mógł staty nabijać.
Poszedł tam po tym jak ten Hag go wyrzucił i nawet „przyjaciel” w kadrze posadził na ławie.


Piękne podsumowanie obu piłkarzy.

Stawianie Ronaldo obok Messiego przez niektórych kibiców to zaszczyt dla CR i profanacja Messiego

2

@cris27 Teraz jak patrzę na przebieg karier Ronaldo i Messiego od razu przypomina mi się jakiś wylew tutaj, że Ronaldo dużo lepiej poprowadził swoją karierę. xD

2

@cris27 Czyniąc co chwilę podobne porównania ludzie sami stawiają ich obok siebie. Dziwnym trafem nikt nie porównuje Messiego z Rosołkiem,Kanem, Benzemą i tysiącami innych piłkarzy.

3

@marcin62 kiepsko to się zestarzało co by nie mówić

konto usunięte

2

@marcin62 tez pamietam te gadki. Zwłaszcza jak wrócił do United. Co by nie mówić, United i Real to potężne marki, ale CR na własne życzenie zbeszczescil swoją legendę w United

@maroon cos w tym jest. Media napędzały ta rywalizację. No i jednak Ronaldo a Kane, lewy czy inny Bale to inny poziom.
Blisko CR był jedynie Neymar w primie

2

@mekston kiepsko to mało powiedziane. xD

2

@marcin62 to zaczęło się pojawiać jak Ronaldo wrócił do United, a Leo Barca nie była w stanie zatrzymać z uwagi na duże problemy finansowe i ten poszedł do PSG.

Wcześniej nie kojarzę, żeby to było poruszane.

Natomiast przede wszystkim to moim zdaniem CR sfrajerzył, że odszedł z Realu - a nie chciał zostać o ile kojarzę, z uwagi na to, że nie Perez nie chciał dać mu kolejnej podwyżki.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?