1

@Sulimo Mi ten widok się kojarzy z Putinem. A wam?

3

@Comentateiro Diamenty są wystarczajaco powszechne i na Ziemi. A sekret ich wysokiej ceny tkwi w odpowiednim sterowaniu podażą. Gdyby zalać rynek całym dostępnym surowcem to diamenty nie byłyby wiele warte.

0

@PabloVEB Pytam jeszcze raz - nawet jak zagłosuję to powiedz co gwarantuje mi wynik takiego referendum? Nie podniosą wieku emerytalnego przez tydzień, miesiąc, rok, sto lat? Przez kadencję, przez pół? Gdzie jest to wskazane? Nie podniosą go o 2 lata, a o rok i 11 miesięcy już mogą? Jest to tylko i wyłącznie ubijanie piany politycznej - chcesz się w tym babrać i tym ekscytować to proszę bardzo - ja im frekwencji na pewno nie podniosę bo nie dam z siebie robić debila.

2

@BordowyPtak Zdobywaj wiedzę, czytaj ksiazki.

5

@PabloVEB No bo jest dla debili. Powiedz mi w takim razie do czego ono służy i co gwarantuje? Że nie podniosą wieku emerytalnego? I na ile czasu taka odpowiedz jest wiążąca? Do nowych wyborów czy jak prezes stwierdzi ze czas wprowadzic madrosc nowego etapu? Czy przede wszystkim czlowiek ktorego pytaja ma wiedze o stanie budzetu panstwa,o demografii? Czy wie z czym sie to wiaze? Jesli utrzymanie obecnego wieku emerytalnego wymagaloby podwojnego zwiekszenia skladek emerytalnych to czy mu sie o tym mówi? Jak kogos zaprowadza do salonu i zadadza pytanie czy chce nowy samochod i dadza mu wybrać model to tez im chetnie wskaze. Ale u rozsadnego czlowieka w glowie rodzi sie pytanie kto za ten samochod zaplaci. Debil o tym nie mysli tylko bez refleksji odpowiada na debilne pytanie.

0

@eckov Nie pogardziłbym takim rozwiązaniem.

0

@Criss18Barca Z list SLD?

0

@Emhyr A do tego jeszcze mecze w LM ... A nie...czekaj...

15

@PabloVEB To referendum jest dla debili. Nie napędzaj frekwencji. Poza tym nie każdy pracuje za miskę ryżu.

1

@Sulimo Nie wiem, ale trzymam za to kciuki.

0

@BartqRKO Niestety takie mamy czasy. Pilkarze dziś też tworza własne marki. Kiedyś to było nie do pomyślenia aby w mediach ktoś roztrząsał życiorysy pilkarzy a dziś psychofani moga wręcz śledzic ich każdy dzień. A ja i tak mam w to wywalone. Mnie interesuje tylko jak dany gracz się prezentuje na boisku.

0

@reloaded Athletic Bilbao - szacunek za przywiązanie do tradycji.

0

@kamyk_23 A na co to komu? A po co to potrzebne? A dlaczego?

0

@BartqRKO Rozumiem- prawa PR. Ale ja i tak tym pogardzam i mam w to wywalone. Co robisz poza pracą dla mnie zostaje poza pracą.

1

@Emhyr Odpalił się niczym Koeman na widok Minguezy.


1

@SenseiFCB Jeśli Xavi go chce i stać nas na jego uslugi to nie widzę przeciwwskazań.

1

@Bartula Buffon, Paolo Maldini, Puyol, Iniesta, Ronaldinho

0

@MichuZ44 A ja tam mam wywalone w świat który bezpodstawnie karze ludzi za to co robią w życiu prywatnym. No dobra - gdyby to był np. policjant, lekarz itd. który na przykład kogoś pobił to rozumiałbym zwolnienie z pracy, ale gdyby był to piekarz, dziennikarz czy piłkarz to jak to się niby przekłada na jego wykonywaną pracę?

0

@Krzychuu_77 Nie o tym piszę. Nie odwracaj kota ogonem - odnoszę się do stwierdzenia - "popełnił samobójstwo to widocznie miał coś na sumieniu". Przecież to nie ma sensu wyciąganie wniosków na takiej podstawie. Coś na zasadzie - ucieka to na pewno jest winny. I nie chodzi mi o to konkretne zdarzenie.
Edit - na opis tej drugiej sytuacji mi raczej przychodzi na myśl jako przyczyna samobójstwa - poczucie wstydu przed osobami znajomymi. Ale tak jak pisałem - odnoszę się tylko do tego co tu napisałeś i w jakim świetle to przedstawiłeś - sprawę znam w zasadzie tylko z tej dyskusji i z żadnego inne źródła.

0

@michal26 Ale to tak nie działa - przeciez to kto się dostanie zalezy jakie mu dadzą miejsce na liscie i w jakim okręgu

5

@kamilop On to mówił już wcześniej - " Kiedy na łożu śmierci leżał Kornel Morawiecki (zmarł 30 września 2019 r. - red.), odwiedziłem go w szpitalu i powiedział mi: „panie Michale, ja nie wiem, co i dlaczego robi mój syn Mateusz”. To było kilka dni przed śmiercią Kornela Morawieckiego. Widziałem się wtedy z nim dwa razy. Ja też nie wiem, co PiS robi dla polskiej wsi - powiedział Kołodziejczak. -"
artykuł z 11.12.2022.
Może miał wczesniej jakieś kontakty z Morawieckim seniorem jako posłem?

5

@michal26 Weź idź z tym sprzedawczykiem. PO go przeżuje i wypluje. Oby za kilka lat słuch o nim zaginął. Zdrajca i zaprzaniec.

1

Powodzenia w śrubowaniu liczby występow Kapitanie. Oby te występy były jak najlepsze z największa korzyścią dla klubu,

4

Miejmy nadzieję, że w końcu znajdzie miejsce na miarę swoich możliwości. Oby mu się wiodło jak najlepiej. Szkoda, że w Barcy mu nie wyszło.

1

@Krzychuu_77 Ja totalnie nie znam realiów tej sprawy ale traktowanie sprawy w ten sposób, że "jeżeli prawda że strzelił samobója to znaczy że miał coś na sumieniu.." to jest totalnie poronione myślenie - coś w stylu "tylko winni się tłumaczą" albo nawet "dajcie mi człowieka a znajdzie się na niego paragraf".

1

@bartas97 Ja też mam alergię na same to słowo, no ale jednak to są dwie różne sprawy. Tu bardziej pasuje przywołać ten absurd o elektrykach.

2

@bartas97 Akurat słomki a ropa to zupełnie inne problemy. Nawet jesli uznany oba za problemy przynajmniej po części stworzone sztucznie,to raczej nie ma sensu tego porównywać.

5

@doc Wszystkiego najlepszego. Niech od dzisiaj hejterzy zamilkną na wieki, a głosy wsparcia prawdziwych kibiców prowadzą Cię do serii sukcesów.

0

@abram3k Spokojnie. Będzie wielki,tylko daj mu trochę czasu.

1

@KyngPyng Bredzą głupoty.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?