0

@jakub1906 Z jednej strony faktycznie prowadzona fatalnie,a z drugiej jednak te kontuzje też mu nie pomagały.

0

@Ojciec5tkidzieci Nawet nie wiem o co tu chodzi i kto to jest.

0

@Ricardinio14 Prawda jest taka, że za kilka lat mało kto o nim będzie pamiętał.

0

@Mroziu Na pewno się załamie jak to przeczyta.

0

@DonMatteo901 A kto to?

0

@tbas Nie wiem czy aż tak - może nie zwróciłem uwagi. Ale to słaby argument na obronę Xaviego - co jedynie na to,że ewentualnie Bordalas tez powinien zostać ukarany.

0

@tbas Nie przesadzaj - widać było jak Xavi cały czas opuszczał wyznaczony teren i machał do sędziego. Jeśli taki przepis o tych wyznaczonych strefach jest to co w tym dziwnego że to egzekwują.

4

@Ls0811 A czemu, a dlaczego sterowani? Ważne że wyborca jest uświadomiony o swoich prawach.

0

@JordiAlbion No w sumie też. Tym razem Perez był szybszy

0

I cyk sprawdzanie czy przelew od Laporty doszedł

0

@Hosh Dwuznacznosc tej odpowiedzi pozostawia pole waszej wyobrazni.

1

@Wojtah Odkad sa smartfony to sie zupelnie odzwyczailem od noszenia zegarka. A ostatnio czesto sie lapie na tym ze okreslam godzine po dzwonach robiac cos na podworku.

2

Co się stanie gdy ktoś poprosi ateistę o modlitwę? Odmówi...

1

@Hosh Nie no - dzwony sa spoko. Wiadomo chociaz ktora godzina. Choc jak faktycznie ktos mieszka blisko to moze to inaczej oceniac.

0

@AlwaysBlaugrana Szykuj sie raczej na kolejny grudniowy mundial.

0

@SuperPatsonFCB I tak nie ma na kogo glosowac

0

@Ojciec5tkidzieci No i jaki jest na to sposób? Bo nie bede specjalnie zakladal konta na tym smiesznym portalu aby sie dowiedziec

0

@Alan_fcbfan I tak później niż Ronaldinho. Zważywszy na nację to calkiem przyzwoity wiek.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Barca1922 Chiński rząd z tym skończył, bo gdy zauważyli, że ściąganie gwiazd z Europy nie ma pozytywnego wpływu na szkolenie chińskich pilkarzy nałożyli wysokie podatki.

0

@Ptasior Przecież to Brazol. Ich emerytury zaczynają się po 30-tce.

1

@Compadre Bo to swój chłopak jest,elegancki chlopak jest. Ma dna Barcy i zgranie z naszymi pilkarzami z reprezentacji.

0

@PiotrR I tak mają mistrza w kieszeni,więc w zasadzie już ma puchar

0

@Esteban_ A dlaczego niby?

3

Ale ten Olmo to by się przydal u nas. O taki powrót powinni zabiegać a nie jakiegos fawelarza

2

@Firestone A potem pokazują liczby jak to Premier League wydaje miliardy, a inne ligi są daleko z tyłu. A ile w tych miliardach jest przepalania kasy na takich Havertzów, Maguire-ów czy Mudryków to już o tym milczą.

0

@burza1982 Kupili za 105,ale rok temu odszedl juz za darmo. Po czym przyszedl jako wolny zawodnik. Dlatego teraz mamy czysty zarobek.

7

Koniec pewnej epoki. Generalnie to życzyłbym mu sukcesów w nowym klubie,no ale że poszedł akurat do PSG to tak średnio. No ale niech mu się tam jakoś wiedzie i ewentualnie niech szybko opuszcza ten śmieszny klubik.

1

@clyde Z początku zrozumiałem,że ktoś wpuszcza dzieci do czyjegos mieszkania,a dopiero potem zajarzylem,że to dzieci wpuscily goscia do swego mieszkania. Ech ten nieprecyzyjny język polski

1

@Sulimo Marihuanen? A na co to komu? A dlaczego?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?