La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1495 Culés

15



To tylko pokazuje jak sędziowie nakręceni byli na Barcę, bo rozumiem gdyby zwyzywał sędziów itd. Ale opuścił wyznaczone miejsce, wtedy każdy trener powinien wylecieć

54

@tbas to na ławce Getafe w takim wypadku powinni zostać chyba tylko rezerwowy bramkarz, po tym jak cała kampania trenerów i rezerwowych wbiegła praktycznie na boisko po faulu Raphinhi.

1

@VamosRakieta
Zależy z jakim klubem jestes, jakby to Barcelona tak wybiegła jak wybiegło Getafe po łokciu Raphini to sędziemu by nie starczyło notesu żeby każdemu notkę i czerwo wrzucić :)

0

@tbas Się Xavi nauczy siedzieć na dupie i gapić w telefon a nie prowadzić drużynę! Co to ma być?! Na co on sobie pozwala?!? Sędzia przecież jest od tego, żeby prowadzić mecz. Trener to osoba zbędna!

0

@tbas duch franco wiecznie żywy;)

0

@tbas Nie przesadzaj - widać było jak Xavi cały czas opuszczał wyznaczony teren i machał do sędziego. Jeśli taki przepis o tych wyznaczonych strefach jest to co w tym dziwnego że to egzekwują.

1

@maroon to że bordalas robił to samo?

0

@tbas Nie wiem czy aż tak - może nie zwróciłem uwagi. Ale to słaby argument na obronę Xaviego - co jedynie na to,że ewentualnie Bordalas tez powinien zostać ukarany.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?