0

@pt9 Teraz to i tak bajka gdy masę rzeczy można załatwić online.

0

@mekston Nie mówię,że nie,ale Kane to wyśmienity snajper. Jak nie on to kto? Tylko Haaland w Bayernie mógłby to zrobić.

0

@Firestone On może to zrobić.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@BordowyPtak Swietny pomysł - konkursy piękności są poronione, a te dla dzieci to już najwyższy poziom abstrakcji.

2

@draxidox Kto w ogóle nagrywa i wrzuca podobne rzeczy?

0

@dux Nawet jeśli bys ją zdelegalizował to czy ci się to podoba czy nie jej wyborcy nadal by zostali.

1

@Sapos93 Iniestazo z Chelsea. Do dziś pamiętam jak oglądałem tę końcówkę na kolanach.

0

@rk Najpierw zastanów się czy chcesz stojącą czy leżącą.Ile masz miejsca i jak dużą potrzebujesz. A tak to myślę,że zbyt wielkiej różnicy w jakości nie ma w tych sprzętach- używam różne firmy i nie widzę jakichś wad które mógłbym przypisać do jakiejś firmy.

0

@pioz123 A razem z nimi Sane.

5

@Katalończyk 99 Aby grać w rewanzu na Anfield to musialby byc zdrowy

0

@Barca1922 No przecież wiem - zresztą instytucja spowiedzi też jest oparta na tym samym morale który płynie z tej przypowieści. Jednak w praktyce tak to właśnie wygląda - grzesznik się wyspowiada i jest mu wybaczone, a człowiek który powstrzymał się od grzechu jest traktowany tak samo.

0

@kamyk_23 A może ludzie tego właśnie chcą? Zabronisz im?

0

@Barca1922 Niezbyt wychowawczy morał z tej przypowiesci. Możesz prowadzic hulaszcze życie a koniec konców jesteś tak samo traktowany jak ten kto żył niczym zakonnik

0

@pt9 Hej - przecież była taka akcja i właśnie chyba Neymar byl w to zamieszany.
Edit - a nie - to jednak Dani Alves był

0

@Barcasub Bo ten fawelarz w moich oczach nie ma wstępu do Barcy. Dlatego. Jest jeszcze masa innych powodów,ale ten jest najwazniejszy i bezdyskusyjny.

0

@tomek8756 A niby czemu ci się kojarzy negatywnie?

0

@MOLESTA Mbappe i w sumie nikogo więcej.

1

@ElTomas Słuchaj ukraińskiej propagandy zwłaszcza tej puszczonej publicznie w eter.

0

@dejwor W sumie lepsze to niż te śmieszne FFP które łatwo obejść.

0

@Kgorecki2500 Tak - popieram.

0

@Barcasub A z jakiego powodu Barca niby "musi" sprowadzać kogoś z tej dwójki? Na tak postawione pytanie odpowiedź może być tylko jedna.

2

@Kondziubarca Z tych dwóch to tylko Felix, ale i tak najlepiej żaden z nich.

0

@Kinginiesta Ty nie jesteś w stanie pojąć,ale Xavi zna go z szatni i mimo wszystko bardziej mu ufam niż wszystkim innym znawcom.

0

@Kapitan hawk Po co takie półśrodki. Ogłośmy od razu prohibicję.

0

@Borneo Co to sa kadzieże? I ile to jest 40%%.

1

@shahman Puyol i Iniesta najlepsi.

6

@shahman No bo jest, tyle że nie dla dzieci.

0

@Tomo1989 A jak to ma się do tych co dostali bezterminowe prawo jazdy? Czyli prawo w Polsce działa wstecz?

1

@don'T.R.I.P.e Okienko nadal trwa. Moze sprowadzą godnego zastepce. Az dziw ze na przyklad taki Livakovic nadal tkwi w Dinamo Zagrzeb.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?