La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 904 Culés

konto usunięte

0

Zaryzykuję odważną tezę. Kane podzieli los Mane. Za dwa lata skończy w Arabii.

0

@pioz123 A razem z nimi Sane.

konto usunięte

5

@pioz123 Kane to gosc, który od lat ciągnął Tottenham. Strzelił tam 280 bramek i dorzucił kilkadziesiąt asyst. To napastnik kompletny, idealny dla Bayernu. To typowa 9, a Mane to jest skrzydłowy. Zreszta Mane wygrał wszystko, a Kane… nic wiec ten jest głodny trofeów tym bardziej, ze 30 lat już skończył. Bayern to dla niego idealny klub. Zdziwię się jak nie strzeli co najmniej 40 bramek w całym sezonie. Już z @Comentateiro pisalismy o tym

konto usunięte

0

@DaPidejpi dziękuję za streszczenie kariery Harrego. To nie zmienia faktu, że może zderzyć się z szarą rzeczywistością. W Tottenhamie był "w domu". Inny świat, środowisko, nie musi mu sprzyjać. Nie umniejszam mu. Po prostu naszła mnie taka myśl.

konto usunięte

0

@maroon o to to

0

@pioz123 odpali

0

@pioz123 Nie no bedose strzelał lekko. Bayern stwarza multum okazji dla 9. Dużo presuja. Piłka jest często w polu karnym przeciwnika. To idealne warunki dla Kane. Bo wykończenie, strzał z dystansu czy grę głową ma.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?