La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1700 Culés

0

Temat Felixa dla mnie grzany jak Leo i Ney. Wszyscy wiedzą że nie przyjdzie ale cały czas piszą.
Niech pomyślę sytuację AM. Kasa od arabów czy za friko do Barcy, jak myślicie co wybiorą? Kolejne co zrobią to Barcy powiedzą nie, po 01.09 Felixowi zostanie tylko Arabia bo do 20 mają czas.

1

@tbas Pytanie co woli sam piłkarz bo bez jego zgody to Atleti może się co najwyżej poślinić na myśl o arabskiej kasie

0

@maroon AM ma wszystko u siebie. Powiedzą nie i ch. Wiedzą że między 01-20.09 Felix wybierze Arabów.

0

@tbas No niekoniecznie. Jak Felix stanie okoniem to oni sa w d-ie i tyle. Pytanie tylko czy jest do tego zdolny,ale nie on pierwszy i nie ostatni posiedziałby w podobnej sytuacji na trybunach.

0

@maroon między 1-20.09 tylko Araby mu zostaną lub zostać w am. Jak myślisz co wybierze?

0

@tbas Nie wiem, nie siedzę w jego głowie. Tak samo Atletico. Mogą na to postawić ale moga się na tym przejechać jesli zawodnik się nie ugnie.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?