1

@Roobo Baby za kierownicą to stan umysłu - w tym tygodniu na parkingu babka cofała i wgniotła drzwi znajomemu i jeszcze do niego z mordą - czemu on tam stał. Resztę rozmowy toczyła już z policją.

1

@gumaz Ciekawe czasy się szykują.

0

@Aneurysm Otóż nie - uważam Tebasa wręcz za błogosławieństwo. Nie przypominam sobie abym go jakoś zbytnio krytykował. Poza tym zawsze powtarzałem że takie transfery jak Pedri, Araujo czy wprowadzanie wychowanków , gdy odpalą sprawiaja mi o wiele więcej frajdy niż transfery gwiazd za miliony.

0

@Aneurysm Wiem,ale nie oczekuj ode mnie abym klub któremu kibicuję umieszczał w takiej grupie. Poza tym Tebas już naprostował tę chorą sytuację.

0

@Wierzbin No Real akurat to tak dla zasady. Masz rację - pod tym względem odstaje od tamtej trójki. MU jak najbardziej powinno sie też tam znaleźć.

5

@fotohobby Miało być okiem kobiety, a to Staśko napisała.

0

@Joe_Barbaro Bayern to powinien taka karę dostać w swojej lidze. Ja tu wrzuciłem kluby które sa rakiem futbolu z powodu chorych transferów. Bayern do nich nie pasuje.

0

@Ptasior To do cholery za co on bierze kasę? Kiedyś Wójcik sam wszystko organizował wszystkie sprawy kadry od zera i jakoś nie biadolił.

1

@wojopancer W takiej grupie to powinny grać Real,Psg,City i Chelsea.

0

@DLFCB Typ nie dostał samograja i bredzi o dezorganizacji.

0

@ricardo0705 Mnie to dziwiło,że nigdy nie został nim Kasperczak. Skorża ma jeszcze czas

0

@Uukasz_93 Dobre tez było pytanie jakie ponoć zadał Cashowi - czy da sobie radę na prawym skrzydle? Gdzie zawodnik dobrze sobie radził w klubie ostatnio...

1

@DamianBarcaCule Powiem tak - ci wszyscy pseudoeksperci to maja zero pojęcia o piłce. Gdyby mieli pojęcie to by na przykład trenowali,byli agentami,wyszukiwali talenty a nie pieprzyli kocopoły.

2

@Comentateiro Ze.współczesnych produkcji to w tamtym klimacie jest świetny film dla młodzieży - Czarny młyn.

0

@tbas Niemieckie media ujawniły,że Kreml sponsorował różne nawiedzone organizacje ekologów na Zachodzie,więc w sumie te dwie opcje odpowiadają wyznawcom kacapów.

0

@tristan87 Bo to policja i jakieś standardy powinny obowiązywać. Co dalej - kolczyki w uszach,irokez i jaskrawe włosy? To moze i mundury niech zdejmą bo może wolą nosić inne ubrania.

1

@tristan87 Akurat w tym zawodzie powinien być zakaz tatuaży.

0

@tbas I tak nadal lepsze kandydatury niż aktywiszcze.

0

@kuz Skorża, Papszun, Nawałka. W takiej kolejności ustawiłbym moich faworytów

1

@_barti Akurat bardziej prawdopodobne ściągnąć młodego Słowaka niż starego.

1

@John_Doe Gratuluję naiwności tym którzy uważają, że walka o zniesienie embarga to jest tylko interes Ukrainy. Sprawdźcie najpierw kto produkuje tam zboże i w czyim to jest interesie. Bo ci którym na tym najbardziej zależy siedzą sobie z tyłu i pociągają za sznurki.

0

@qbuteq Santos jako Snape. xd

1

@Emhyr Kurczę to jakis Ruud Voller ich trenuje? Ja zerknąłem na flashscore,patrzę R. Voller to od razu pomyslalem ze to Rudi Voller.

0

@kamyk_23 Przecież już była taka debata. Po co drugi raz taka sama?

1

@Roobo Psycholog zalecił mu odstawić La Ramblę i od razu pomogło.

0

@Krzysztof1987 Napić się możesz wszędzie. Tylka czasami drożej cię to będzie kosztować.

1

@Deviler Dla mnie trochę jest,ale w sumie to dość błahy temat. Z takich nieistotnych spraw już lepiej się zająć tym poronionym prawem,które nakazuje właścicielowi dbać o chodnik przylegający do budynku. Nawiązując do tego picia piwa - jak musi odśnieżać to chodnik jest jego, jak pije piwo to juz ten chodnik nie jest jego.

0

Kapuściński - Jak się żyje?
Staruszka z Jakucka - "Kak żywiom?.... Dyszym!"

1

@Uukasz_93 Tym bardziej,że szykuje się coraz więcej meczy reprezentacyjnych

0

@macio_944 Polska polityka dosłownie schodzi na psy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?