La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1704 Culés

1

Co do Santosa to jeśli dziadek zaczyna swoją kadencję od Karolka Linetty'ego w I składzie + chce grać Milikiem i Lewym co ostatnio działało jakieś 8 lat temu i wszyscy wiedzą, że do Lewego trzeba mobilnego zawodnika, a Linetty to już dawno powinien być w kadrze spalony, bo w życiu dobrego meczu nie zagrał. Nie ten charakter i w dodatku o aferze premiowej dowiedział się dopiero na zgrupowaniu to widać, że od początku w jakąkolwiek pracę miał wywalone. Ot przyszedł wielki Santos co myślał, że powoła tych co zwykle na kilku treningach ich poustawia i jakoś to będzie.

0

@Uukasz_93 Dobrze, że uukasz siedzi w głowie Santosa i wszystko wie. Było pisać do związku, gdy go zatrudniali. Twój glos byłby bezcenny.

0

@Uukasz_93 Dobre tez było pytanie jakie ponoć zadał Cashowi - czy da sobie radę na prawym skrzydle? Gdzie zawodnik dobrze sobie radził w klubie ostatnio...

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?