La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1346 Culés

1

Zawsze mnie dziwiło oglądając ponad 15 lat naszą kadrę, dlaczego nigdy trenerem nie został Maciej Skorża. Teraz niestety prawdopodobnie też nim nie zostanie, ale po wyborze Probierza mam wrażenie że po barażach ME znów będzie szansa na zakontraktowanie Skorży. Maciej to jedyny mądry wybór, mega doświadczony trener z sukcesami, na prawdę siedzący w polskiej piłce kilkanaście lat, mam wrażenie że to byłby ten trener który po Nawałce potrafił by coś z tej drużyny stworzyć. Papszun równiez jest dobra opcja, jednak to nie jest idealny moment dla niego, wrzucanie go w takie bagno.

2

@ricardo0705 Skorża i Papszun, jedyne dwa fajne nazwiska do prowadzenia kadry, przynajmniej z polskich trenerów

3

@Luciano99 Też jestem tego zdania, jednak dla dobra obydwu w tej chwili lepiej żeby tymi trenerami nie zostali, dopiero po barażach ME lub kolejnej kompromitacji na Euro. Wtedy któryś z nich mógłby oczyścić ta kadrę i na spokojnie poukładać to, w tej chwili jest tam taki pierdol*** że lepiej żeby się w to nie ladowali

0

@ricardo0705 Mnie to dziwiło,że nigdy nie został nim Kasperczak. Skorża ma jeszcze czas

konto usunięte

0

@ricardo0705 Spokojnie. Skorża ma dopiero 51 lat. Jeszcze dużo lat przed nim i pewnego dnia zapewne zostanie szkoleniowcem.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?