0

@Criss18Barca No bo kto to ogląda?

1

@P33ck To ich pierwsze tak duże wygrane?

1

@Tabaluga37 Pytanie co im zmaksymalizuje te zyski. Być może zyski z reklam z jednego meczu w środy na kanale otwartym są warte więcej niż abonamenty. Choć nawet jesli tak jest to lepiej poczekać z ta decyzją aż niezdecydowani podpiszą umowy a potem dopiero puścić to w otwartej.

2

2

@macio_944 Pytanie też czy ban dotyczy tego co się mówi/głosi na danym portalu czy ogólnie. Jesli ktos powie coś w telewizji,albo powtarza to wszędzie indziej i jest kojarzony ze swoimi poglądami,ale na danym portalu glosi same tresci dozwolone regulaminem to mozna kogos takiego banowac czy nie?
@sokot Stano ma uraz na podobne rzeczy bo kiedys zawiesili im konto Kanału Sportowego na youtube.

0

@marcin62 Nadal skupiasz się tylko na tym konkretnym zdarzeniu. Chodzi o cos więcej.

0

@DonMatteo901 Najlepiej się rozbroić i zadłużyć.

3

@draxidox I własnie dlatego zastanawiam się czy nie oddać głosu na Konfederację. Pełna zgoda z Bosakiem

1

@adi7adi8 Serio? To lipa.

0

Jaki mecz LM leci w środę w TVP? Bo nie mogę znaleźć.

1

@Javier_Tebas W Ajaxie nie był taki zly

1

@Comentateiro Chyba chodzi o to aby było głośno. Gdyby tego nie zrobili to La Rambla by nie wiedziała o istnieniu tych oszołomów. Dlatego jedyna metoda walki z podobnymi ekscesami to je zamilczeć i nie rozpowszechniać.

0

@JohnnyBarca Chyba śmieszne to,że daje jakies szanse Betisowi na mistrzostwo.

0

@Bykunn Tak samo Ukraina niech się zrzecze Krymu,Ługańska,Doniecka,Kijowa. Po co to komu? Terytorium niczyje pod kontrola FR i po problemie.

1

@Kgorecki2500 Akurat ci sojusznicy na Zachodzie to byli uj warci. No ale to się okazało po czasie.

0

@MesQueUnClub96 Albo w finale...

1

@Firestone I to za darmo,bo tylko wypożyczone. Tylko lejesz paliwo i smigasz....

3

@Medium Aj tam narzekasz- "Zamieszkujący Kenię Masajowie mają inny, specyficzny zwyczaj. Przed ślubem ojciec Panny Młodej musi ją pobłogosławić, co czyni w następujący sposób – wypluwa odrobinę mleka na głowę i piersi córki, a następnie wypowiada słowa: „Niech Bóg da Ci dużo dzieci... Z kolei zadaniem kobiet ze strony Pana Młodego jest odpędzić nieszczęścia od oblubienicy, więc... obrzucają ją najgorszymi obelgami i nakładają na jej głowę garść krowiego łajna. Małżeńskie szczęście ma zależeć od tego jak dziewczyna zniesie wszystkie zniewagi."

0

@SelloutCrowd Wiesz co? Trochę już żyję na tym świecie i różne rzeczy u różnych pracodawców widziałem. I mimo, że to jest chore, to często takie coś występuje. Ludzie którzy się starają, ale też robią to "po cichu" są niedoceniani. Natomiast drugi który generalnie ma wywalone, ale jednocześnie potrafi robić sobie PR i włazić komuś w d... to jest zauważony i doceniony. Oczywiście wszystko zależy od branży, przełożonego, wspólpracowników i ogólnie srodowiska w danej pracy ale takie zjawisko istnieje.

0

@Ronin47 Weź chłopie nie biadol. Lepiej by było ,żeby grali padakę?

1

@SelloutCrowd Równie dobrze może być tak,że jak raz zobaczą,że da się "wykorzystać", to potem będą jeździć jak po burej suce.

0

@Kuba_1 Dostał kartkę za zdjęcie koszulki?

0

@Sulimo To wyjaśnione 3 bramki. Pozostają jeszcze dwie....

0

@szkudi7 Ale też nasz wychowanek,więc nawet można powiedziec, że dwa razy opuszczał Barcę

0

@szkudi7 Jeszcze Bellerin.

1

@escarabajo Milan,potem Roma - choć trochę traci przez Jose i obecnie Juve,ale tylko dopóki są tam Szczęsny i Milik. No i Chiesę tez lubię.

0

@Xpert77 Pytanie czy to Barca taka mocna, czy to obrona Betisu taka slaba.

0

@escarabajo Zielinskiemu też kibicuję, niech strzela asystuje jak najwięcej,ale Napoli niech traci punkty.

0

@escarabajo Już 2-1. Przydałaby się trzecia na uspokojenie,bo pachnie remisem.

1

@escarabajo Piękny wynik,choć niebezpieczny.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?