- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1467 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
102 odpowiedzi
Kgorecki2500
1
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
46 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1467 Culés
10
84 lata 17 września 1939 roku armia czerwona bez wypowiedzenia wojny wkroczyła na terytoria II RP całkowicie pozbawiając nas złudzeń na dalszą obronę kraju. Błędęm rządu było nie określenie ZSRR naszym wrogiem tak samo jak III Rzeszy.
@Kondziubarca @tomek8756 @michal26 @Barca1992 @Przemek2323 @Ojciec5tkidzieci @FcPortoFan1999
3
@Kgorecki2500 Błędem to było doprowadzenie do sytuacji kiedy byliśmy w sytuacji Jeden na dwóch.My praktycznie byliśmy bez szans w starciu jeden na jeden..a w połączonych siłach Niemiecko-Radzieckich,to nie było jakichkolwiek szans.Ówczesna dyplomacja pod wodzą Józefa Becka,po prostu zawiodła.Od 17 września to już w sumie nie było czego zbierać.Obyśmy nie musieli powtarzać tej sytuacji w naszych czasach.
1
@FcPortoFan1999 W sensie próbował prowadzić politykę równych odległości tylko co z tego skoro Hitler stwierdził "ej, oddaj Gdańsk i trochę terytorium na autostradę". Jakby dogadał się z Hitlerem to stracilibyśmy trochę terytorium i stali się wasalem III Rzeszy bez sojuszników na zachodzie a gdyby z ZSRR to... Też pewnie stracilibyśmy terytorium i szybciej rządziliby u nas komuniści. Tak to jest kiedy leży się pomiędzy Niemcami a Rosją
1
@Kgorecki2500 Szkoda,że nie dowiemy się nigdy jak to by wyglądało..Węgrzy,poszli w stronę sojuszu z Niemcami i nawet nieźle na tym wyszli w trakcie wojny.Mimo iż byli sojusznikami Niemiec,to nie byli ich wasalem,pod koniec wojny w porę zmienili stronę,przynajmniej ten kraj nie został aż tak bardzo zniszczony jak nasz kraj.
1
@Kgorecki2500 Akurat ci sojusznicy na Zachodzie to byli uj warci. No ale to się okazało po czasie.
2
@Kgorecki2500 17 września,
wsapnialy to był dzień, jeden z najlepszych w moim życiu, jak nie najlpeszy, tego dnia na świat przyszła najwspanialsza istota na świecie, moja córka.