1

@mindbender84 Generalnie fajny i pomysłowy gadżet wyborczy, no ale taki żenujący spot ze aż zęby bolą. Stary dziad mówi że jest fajny i młody....

0

@BartqRKO Co ten Gavi....

1

@4drian0 Przynajmniej kolor skóry się zgadza z treścią piosenki, bo wiadomo kto płaci podatki, a kto nie.

0

@Donnie_Darko No co ty? To ty na serio to napisałeś? Opie - wypociłeś całe to wypracowanie na poważnie? Bo ja se tylko jaja robię .....
PS. Przecież w sporcie zespołowym nie da się wyłonić jakiegoś konkretnego najlepszego gracza w historii. Ewentualnie można by się pokusić aby to zrobić w rozbiciu na pozycje. Ale moim zdaniem to także nie ma najmniejszego sensu. I to juz na serio piszę.

0

@DonMatteo901 Aktualizacja z godziny 24:74 Gość który liczył i przekazał im te wyniki już zwolniony.

2

@Androchem To nie kawał. To bardzo głęboka metafora świata. Wieki mijają,a nic się nie zmienia.

1

@Lucerfi Orwell o tym pisał - wczoraj mówią i robią jedno, dzisiaj cos przeciwnego, jutro jeszcze co innego, a ludzie za każdym razem to przyjmują i traktują to jako prawdę objawioną.

1

@Ojciec5tkidzieci To niech zadzwoni i mu powie.

0

@urbipl I cyk - na pobocze

0

@Donnie_Darko Co ty nie powiesz? Ale co wy z tym Messim tak w ogóle? Gdzie ja cokolwiek o nim napisałem?

0

@Borneo Gratuluję postępów w ortografii. Jeszcze popracuj trochę nad interpunkcją.

0

@mekston Przeciez slowem nie wspomnialem o Messim.

0

@Kamilos84 Dlaczego nie można rozszerzyć UE? Jesli kraj spełnia warunki to jak najbardziej moze wstąpić do UE.

0

@MessiForeverTheBest Od kiedy świnie wliczają do wyników ogladalności?

0

@Rust_Cohle Miał najlepszego gracza w historii pilki noznej to pogonił go bo ten jakis wywiad udzielił. Nawet mi nie żal tego ten Haaga.

3

@Kgorecki2500 Fajnie,że takie umowy zaklepują tuż przed wyborami. Takie dżentelmeńskie zachowanie ze strony braci Amerykanów.

0

@messi33 Ja głosuję na PIS, bo lubię być po stronie zwycięzców

0

@kuz Nie no - ja mimo wszystko z sukcesu Lewego byn się cieszyl, sukces Matsa bylby w sumie objoętny

6

@kuz A jako kibic Barcy masz coś z ich sukcesów że się z nich ewentualnie cieszysz?

0

@ViscaelBarca2007 Też tego nie rozumiem, ale jeśli on gra w meczach które wygrywamy po 5-0 do samego końca, no to chyba tak to będzie wyglądać już do konca sezonu.

1

@ViscaelBarca2007 Lewy i MATS zagrają chyba wszystkie spotkania od deski do deski,wyłączając te z których wyeliminują ich kartki lub kontuzje.

2

@Bobo25 No raczej - nie sądzę aby wytrzymała ten smród bez żadnej reakcji.

0

@Johnnie_Walker Myślę, że to tak naprawdę nie jest kwestia kibicowania. Te grupy które skupiają się wokół piłki nożnej równie dobrze znalazłyby inne punkty styczne które by ich połączyły w jakąś patologiczną grupę. Tak jak swego czasu zakładały brunatne koszule we Włoszech czy w Niemczech.

0

@Johnnie_Walker Sorry - fatalnie to wybrzmiało, ale w sumie nie da się jakoś wymierzyć stadionowego bandyctwa aby dało się określić która grupa jest jakas najgorsza a która odrobinę mniej gorsza.

2

@Kuba_1 Straszne - ofiary kiboli zalaly się łzami - w Krakowie zalewa je krew po bliskim kontakcie z maczetą.

0

@PatrychoO Wikingowie to akurat dość niechlubne mają dokonania. Że też BLM-y chcą się z nimi identyfikować?

0

@draxidox Widziałem,jak psy jedzą koperek hihihihihihi, ale że kapustę też?

0

@Cule1234 Niech z tej ławki dziś wejdzie i ukąsi.

0

@tomek8756 Ale za co tak w ogóle miał przeprosić, bo nie ogarniam tego uniwersum?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?