La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1520 Culés

0

Od rozpoczęcia sezonu Lewy uzbierał już ponad 800min, a jeszcze się nawet wrzesień nie skończył. Więcej o te kilka minut czasu doliczonego z Osasuna ma tylko Marc. Przydałby się w końcu jakis większy odpoczynek np całe spotkanie skoro nie dostaje go chociaż w końcówkach czego za bardzo nie rozumiem. Pytanie czy lepiej dać mu odpocząć z Mallorca na wyjeździe czy Sevilla u siebie. W teorii wydaje mi się, że lepiej z Sevilla u siebie bezpośrednio przed liga mistrzów+ to spotkanie zapowiada się mimo wszystko na trochę łatwiejsze niż zamurowana Mallorca na wyjeździe.

1

@ViscaelBarca2007 Lewy i MATS zagrają chyba wszystkie spotkania od deski do deski,wyłączając te z których wyeliminują ich kartki lub kontuzje.

0

@maroon Trochę ciężko mi to zrozumieć z kilku względów. Pierwszy i najbardziej oczywisty to zarządzanie zmęczeniem zawodnika żeby potem nie obudzić się z ręka w nocniku jak będzie dentka na wiosnę lub co gorsza zlapie jakis uraz. Tym bardziej, że nie mówimy o 25 tylko 35-latku, który gra wszystko. Druga sprawa to testowanie innych rozwiązań+rozwój na tej pozycji innych zawodników. Jak wypadnie Lewy to nie będziemy mieli dobrze przetestowanej i ogranej alternatywy, która mógłby być Ferran i dalej uważam, że ma dużo większy potencjał na 9 niż na skrzydle. Tez jak będzie trener podchodził do Roque kiedy przyjdzie? Tez nie będzie miał żadnych minut? Będzie wystawiany na skrzydle? przecież to również nie jest taka typowa 9 jak Lewy, a bardziej rozbiegana, której bliżej do Ferrana.

0

@ViscaelBarca2007 Też tego nie rozumiem, ale jeśli on gra w meczach które wygrywamy po 5-0 do samego końca, no to chyba tak to będzie wyglądać już do konca sezonu.

0

@ViscaelBarca2007 Roque nie będzie w ogóle grać, bo jest gorszy zarówno od Lewego jak i od Ferrana.

0

@MarcepanowyKsiaze na ten moment na pewno, ale Barcelona zapłaciła duże pieniądze za to jakim piłkarzem może być, a nie aktualnie jest i nie wyobrażam sobie żeby w ogóle nie grał albo grał głównie nie na swojej nominalnej pozycji. Jak nie u nas to na wypożyczeniu. Swoją droga jeśli Lewy ma grać +95% minut kiedy tylko jest dostępny w każdym sezonie to ani Roque ani Ferran się nie rozwinie na 9 i po odejściu Lewego będziemy mieli problem z ta pozycja.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?