- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1931 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
4
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
81 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
CLS63AMG
27
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1931 Culés
3
Z ciekawosci kiedy ostatni raz odczuwaliscie taki wstyd jak po wrzesniowych meczach kopaczy?
Dla mnie mecz z Argentyna w Katarze gdzie prosili o litosc Albicelestes. Dla mnie to było upokorzenie gorsze nawet od klęski z Estonia czy Łotwa
13
@Sulimo Ja tam się nie utożsamiam z naszymi lalusiami, więc nie odczuwam wstydu.
6
@Sulimo już nie czuje wstydu po kolejnych chujowych występach naszej kadry, czy kolejnych miernych meczach Barcelony. Jest mi po prostu smutno.
2
@escarabajo Jako ze nauczono mnie kibicowac na dobre i na złe to mega wstyd mi za to co robia nasi kopacze :(
Patrzac na to jak rozwijaja sie nawet te słabe reprezentacje to zwyczajnie jest mi wstyd jak nisko upadlismy.
3
@Sulimo Bardziej się utożsamiam z byciem kibicem Barcelony niż reprezentacji Polski, poza tym gdy kadra przegrywa to przynajmniej naród się jednoczy i jak już się śmieją to wszyscy. Barcelona przegra frajersko to wtedy jako kibic musisz znosić pstryczki kibiców innych klubów.
1
@Sulimo Ja tam nie czułem wstydu że przegraliśmy z najlepsza Argentyna w historii :) Uważam że Czesiu zrobił super wynik z tymi kopaczami. Mieliśmy pomysł i go zrealizowaliśmy. Ciężko było to oglądać ale cel został osiągnięty. Narzekaliśmy ma styl gry na MŚ, a teraz nadsekamy na styl gry z kelnerami z Wysp Owczych.....
Do tego niby szczęśliwy wwans z grupy. A fakty są takie że wystarczyłoby strzelić tego karnego z Meksykiem i w ostatnim meczu moglibyśmy grać rezerwami z Argentyna i grać w makao na ławce....
2
@Sulimo bo za dobrze mają, wychodzi polska mentalność. Oni na kadrę przyjeżdżają jak na wakacje. Spotkać się z kolesiami, pograć w Fifę, polansować się trochę po Warszawce. Problem w tym, że oni się z tą kadra nie utożsamiają, nie widać tam głodu gry i woli walki za ten kraj.
1
@Sulimo ale ja też kibicuje:) po prostu daje z siebie "mnie emocji i uczuć":)
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Sulimo w Rosji, w meczu z Japonią. Sytuacja, w której obu drużynom pasuje wynik jest powszechna, i myślę że to są dosyć częste sceny jak zgadzają się na wynik.
Ale sytuacja, gdzie jedna drużyna gra o nic i nie stara się, symuluje kontuzje, żeby zrobić zmianę, a potem tłumaczy to wszystko "niskim pressingiem"...