La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1380 Culés

konto usunięte

1

Jak można robić problem o to że Messiego nominowali do tej nagrody i że Mundial nie powinien być brany pod uwagę?

Przecież to UEFA jest organizatorem i oni ustalają zasady. Jakby chcieli to by mogli do kryterium dodać, że zawodnik musi mieć oczy koloru jakiegoś tam, strzelić bramkę z przewrotki, albo gołą dupą usiąść na mrowisku.

Uznali, że będą wybierać zawodników m.in. za Mundial i mieli do tego prawo.
Zresztą UEFA jest łapczywa na hajs, a teraz jest ostatnia szansa, żeby było nazwisko Messiego bo przecież już w Europie nie będzie grał, ale w tamtym sezonie jeszcze był zawodnikiem, więc dla nich to też już meta i koniec pewnej ery związanej z Messim pod ich egidą. Ludzie to potrafią robić problemy z niczego - najlepsze, ze twierdzą, że i tak ich to nie obchodzi.

konto usunięte

2

@DaPidejpi No ale to jest farsa, że taki Haaland czy ktokolwiek z City nie dostanie nagrody, tylko Messi bo wygrał mundial, który nawet nie jest pod egidą UEFA. No tak nie może być

4

@DaPidejpi "Ludzie to potrafią robić problemy z niczego - najlepsze, ze twierdzą, że i tak ich to nie obchodzi."
a później naśmiewasz się z CRa, że strzelił X bramek z karnego. Z jednej strony wywalone bo gra w lidze wielbłądów a z drugiej pośmiejmy się bo strzela z karnych.

0

@DaPidejpi Jasne, tylko niech nikt już nie płacze, że CR7 niesłusznie dostał którąś ze ZP, bo zawsze wygrywał ZP po tym jak Real tryumfował w LM. No chyba, że stosujemy podwójne standardy.

0

@DaPidejpi "Przecież to UEFA jest organizatorem i oni ustalają zasady. Jakby chcieli to by mogli do kryterium dodać, że zawodnik musi mieć oczy koloru jakiegoś tam, strzelić bramkę z przewrotki, albo gołą dupą usiąść na mrowisku." A na koniec jeszcze by wyszli i walnęli przemowę o niedyskryminacji i równości. A cały stadion by wstał i zaczął klaskać uszami. A potem by wyleciały setki gołębi i zapanowałby pokój na świecie.

konto usunięte

1

@escarabajo przecież usunąłem i później się do błędu przyznałem. Zreszta gdzie ty tu widzisz związek jakiś?
Jak w lidze wietnamskiej jakiś gosc strzeli bramkę samobójcza i tutaj wrzucę tutaj śmiejąc się z tego i pisząc jaki tam jest niski poziom to co? To będzie Znaczyc ze mnie ta liga interesuje?

konto usunięte

2

@MesQueUnClub96 I mówi to gość, który na każdym kroku umniejsza Haalandowi... xD

konto usunięte

0

@TheNekro94 No i to o czymś świadczy

konto usunięte

3

@MesQueUnClub96 Nie, to świadczy o Twojej hipokryzji, bo gdyby to Lewy był na miejscu Messiego to byłaby inna śpiewka.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?