La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1349 Culés

10

Zagłosuje na Konfe! Będę mieszkał na wsi, będę miał dom, dwa auta, trawe i psa z grilla. Jak się zatruję pójdę do wiejskiej baby od Sławka Mentzena, która domowymi sposobami nastawi mi żołądek!

2

@betonito To tez niezłe, niestety budowanie domów będzie przywilejem dla najbogatszych i żadna partia tego nie zmieni. Na dzień dzisiejszy postawienie fajnego domku 200-300m(na działeczce gdzie nie masz sąsiada 5m od okien) z podstawowymi bajerami to 1,5-2 mln. Do tego doliczmy samochody z średniej półki to 200k co powiedzmy 5lat + koszta eksplotacji.

0

@betonito I tak trzeba żyć.

2

@betonito A z pieniędzy zaoszczędzonych na niepłaceniu podatków i zusu kupisz chomąto, założysz je swojej babie i będziesz orał nią pole.

0

@hayek dom 200-300 m to dość spora chałupa. Można skromniej.

1

@betonito czy Ty 3x napisałeś komentarz o tym psie?

0

@koksik2700 Gość wyrabia dzienną normę. Nie ma wpisow - nie ma wyplaty.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?