La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1349 Culés

0

Od rana w pracy hot topic - "Słyszałeś/aś jak walnęło wczoraj dwa razy?". I oczywiście niektórzy uważają, że to bomby zrzucali w ramach treningu i trzeba im tłumaczyć XD

0

@Antimadridista_WR A co walnęło?

0

@Antimadridista_WR airshow w Radomiu organizowany jest od lat, kiedyś sonic boom można było robić bezpośrednio nad miastem (teraz są jakieś obostrzenia, chyba trzeba się odsunąć trochę), trochę dziwne ze Radomiacy zapomnieli o tym...

15 lat temu jak były stare okna w większości budynków i sonic boom w pobliżu to zdarzało się że szyby wyleciały xD

0

@maroon dwa F16 leciały z Krakowa i miały trening podobno i akurat nad okolicami Radomia przekroczyły prędkość dźwięku i było słychać dwa uderzenia w odstępie jakiś pół minuty w promieniu kilkudziesięciu km
@Odcinkowy podobno niezwiązane z Air Show to było. Na początku myślałem, że samolot mi spadł na ulicy, ale po drugim uderzeniu już się domyślałem co to :)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?