@tbas Nagranie tej akcji z tylu ujęć zastanawia. Paliwa w tamtych samolotach nie musiało być zbyt dużo, a oni w trakcie tej awarii zdążyliby skołować koło, kaskaderkę, zatankowane i przygotowane do lotu samoloty, kamery i operatorów tychże kamer. Na pewno.
@Rastafarnianin Niezły ekspert co zna tylko jednego piłkarza. Ja tak samo znam tylko jednego rapera zagranicznego, więc nie pokuszę się aby stwierdzać że jest najlepszy na całym świecie.
@Krzysztof1987 Już nawet zakładając, że spełnia jakieś tam minimalne wymogi jakościowe to sam proces produkcji ich nie spełnia. U rolnika który zamawiał opryski z Ukrainy służby zrobiły nalot, ale już nikomu nie przeszkadza że za granicą opryskują tymi samymi środkami a potem to zboże do nas trafia.
@Crema Catalunya Tak - wiem że mój podpis nic w tym temacie nie załatwi i ma taką wartość o jakiej piszesz, ale Dembele pożegnałbym bez żalu. Co do Gaviego to mam wielki sentyment do tego chłopaka, ale czy naprawdę wnosi on tak wiele do gry Barcy? Mbappe to crack więc jednak poświęciłbym Gaviego aby przyszedł. @Maoao To nie byl sarkazm.
@hayek Tzn - gdyby jeszcze to zboże i owoce można było produkować bez tysięcy obostrzeń krajowych i unijnych dotyczących stosowania oprysków,nawozów itd. to można by to jeszcze podciągnąć pod wolny rynek. A tak to jakby jeden zawodnik podczas biegu biegł bez niczego a drugi z plecakiem o wadze 50 kg i związanymi nogami.
@fotohobby Ech - za dzieciaka to się też do ostatniej chwili czekało bo w czasie burzy najlepsze ryby brały. A potem jeszcze powrót na rowerze w strugach deszczu.
0
@Cotutajsiedzieje Do boju Atlanto.
0
@Borneo "To ze ludzi jest za dużo to nie ma watpliwości." - panu już podziękujemy
3
@MesQueUnClub96 elemelent.
2
@DaPidejpi Lądowanie Kwaśniewskiego w Kaliszu -
1
@shahman Widzę podwójnie...
2
@escarabajo Śmiało można twierdzić, że potężna liga arabska krok po kroku wspina się na zasłużony TOP 3 lig na świecie.
2
@tbas Nagranie tej akcji z tylu ujęć zastanawia. Paliwa w tamtych samolotach nie musiało być zbyt dużo, a oni w trakcie tej awarii zdążyliby skołować koło, kaskaderkę, zatankowane i przygotowane do lotu samoloty, kamery i operatorów tychże kamer. Na pewno.
0
@Rastafarnianin Niezły ekspert co zna tylko jednego piłkarza. Ja tak samo znam tylko jednego rapera zagranicznego, więc nie pokuszę się aby stwierdzać że jest najlepszy na całym świecie.
0
@KrychaFCB Ech ten nasz Śmieszek.
0
@xVENUMx Może to "ciężarówka" była.
0
@Krzysztof1987 Już nawet zakładając, że spełnia jakieś tam minimalne wymogi jakościowe to sam proces produkcji ich nie spełnia. U rolnika który zamawiał opryski z Ukrainy służby zrobiły nalot, ale już nikomu nie przeszkadza że za granicą opryskują tymi samymi środkami a potem to zboże do nas trafia.
1
@Crema Catalunya Tak - wiem że mój podpis nic w tym temacie nie załatwi i ma taką wartość o jakiej piszesz, ale Dembele pożegnałbym bez żalu. Co do Gaviego to mam wielki sentyment do tego chłopaka, ale czy naprawdę wnosi on tak wiele do gry Barcy? Mbappe to crack więc jednak poświęciłbym Gaviego aby przyszedł. @Maoao To nie byl sarkazm.
3
Gavi i Dembele za Mbappe? Gdzie podpisać?
0
@Herato Luis robi porządki w szatni.
0
@Krzysztof1987 Likwidacja podatku od Belki z miejsca przyciągnęłaby też kapitał zagraniczny do Polski, zwłaszcza na GPW.
0
@hayek Tzn - gdyby jeszcze to zboże i owoce można było produkować bez tysięcy obostrzeń krajowych i unijnych dotyczących stosowania oprysków,nawozów itd. to można by to jeszcze podciągnąć pod wolny rynek. A tak to jakby jeden zawodnik podczas biegu biegł bez niczego a drugi z plecakiem o wadze 50 kg i związanymi nogami.
0
@Piorun Może po prostu "szczęśliwy człowiek"?
2
@kamyk_23 Jeszcze to coś wyłazić chciało.
0
@Fabik87 Boreasz z rigczem. Kliczki i inni dają wzór.
1
@lucca87 Szkoda Raphinhi.
0
Geny czy wychowanie? Co według was określa człowieka i to jaki będzie w przyszłości?
0
@tomek8756 "Aborcyjny dreamteam". Chryste - w jakim świecie przyszło nam żyć...
0
@fotohobby Ech - za dzieciaka to się też do ostatniej chwili czekało bo w czasie burzy najlepsze ryby brały. A potem jeszcze powrót na rowerze w strugach deszczu.
0
@kamil9040 Zapominasz o tym, że są odpowiednie przepisy które zabezpieczają interesy majątkowe obu stron małżeństwa przy ewentualnym rozwodzie.
0
@tristan87 Lepsze to niż zaśmiecanie głównej strony podobnymi doniesieniami.
0
@KamQiX Wybory miss, aczkolwiek jak dla mnie to totalna głupota, to rzecz najzupełniej subiektywna. Widocznie komuś się podobał bardziej niż rywalki.
0
@barcanawieki Sezon urlopowy więc nie ma komu przysiąść nad papierami.
0
@DLFCB Co to za transfobia? Serio boją się takiej konkurencji?
0
Może zrobić odpowiednią zakładkę z wiadomościami o Messim i ten kto będzie chciał to sobie tam po prostu zajrzy.
0
@Crashynski Mbappe.