1

@lucca87 Szkoda Raphinhi.

0

Geny czy wychowanie? Co według was określa człowieka i to jaki będzie w przyszłości?

0

@tomek8756 "Aborcyjny dreamteam". Chryste - w jakim świecie przyszło nam żyć...

0

@fotohobby Ech - za dzieciaka to się też do ostatniej chwili czekało bo w czasie burzy najlepsze ryby brały. A potem jeszcze powrót na rowerze w strugach deszczu.

0

@kamil9040 Zapominasz o tym, że są odpowiednie przepisy które zabezpieczają interesy majątkowe obu stron małżeństwa przy ewentualnym rozwodzie.

0

@tristan87 Lepsze to niż zaśmiecanie głównej strony podobnymi doniesieniami.

0

@KamQiX Wybory miss, aczkolwiek jak dla mnie to totalna głupota, to rzecz najzupełniej subiektywna. Widocznie komuś się podobał bardziej niż rywalki.

0

@barcanawieki Sezon urlopowy więc nie ma komu przysiąść nad papierami.

0

@DLFCB Co to za transfobia? Serio boją się takiej konkurencji?

0

Może zrobić odpowiednią zakładkę z wiadomościami o Messim i ten kto będzie chciał to sobie tam po prostu zajrzy.

0

@Crashynski Mbappe.

3

@Odcinkowy I tak trzeba żyć. Tydzień temu upały nie do wytrzymania a dziś chociaż można odetchnąć.

0

@Mezocyklon87 Weź już zluzuj. Tak łatwo potępiać osoby których nie znamy i narzucać im określone zachowania. Nie znam tej całej wypowiedzi - my odnosimy ją do tego konkretnego wydarzenia, a ten kolega raczej miał na myśli także inne aspekty jego życia. Ciekaw jestem czy ty nawet jako nieznajoma im osoba miałbyś tyle odwagi aby stanąć tam na tym pogrzebie i głośno to potępić. A nie tylko anonimowo. I dla mnie to z tego co o nim przeczytałem to ten zmarły to był idiota, ale jednak pogrzeb wypadałoby uszanować.

1

@LM10GOAT Figo do Realu.

0

@tomek8756 Biedne psisko myślało pewnie,że znalazło sobie coś na przekąskę.....

0

@AFA90 No a co miał powiedzieć jego kolega na pogrzebie? Ty byś poszedł na pogrzeb swego kolegi, który zginął przez swoją głupotę i byś to wypominał publicznie?

0

@Emhyr Czasy były lepsze. Ja myślałem bardziej o latach 90-tych. W tych co wymieniłeś to już była kolosalna poprawa wobec tamtych a jeszcze nie było tego dziadostwa co dzisiaj.

0

@Emhyr Ja z kolei pamiętam tamte czasy i powiem ci jedno - to co mają na przykład dziś dzieciaki na wyciągnięcie ręki to kiedyś można było o tym pomarzyć.

0

@Emhyr To by trzeba było przeanalizować na spokojnie. Ja bym jednak nie stwierdzał tak od razu, że kiedyś wypadało to korzystniej.

0

@Emhyr Tyle, że kiedyś to za godzinę pracy płacili 3 zł

2

@Kidd Nie wiem co trzeba mieć w głowie aby posługiwać się tak wulgarnym językiem. Żałosne są te komentarze.

2

@Dari0G Ale dlaczego chciałeś mu od razu nawrzucać? Mogłeś przecież kulturalnie mu uwagę zwrócić.

0

@Saviola88 I ta Lewica ponad progiem. Quo vadis Polsko?

6

Idealne rozwiązanie. Bardzo dobry kierunek. Trzymam kciuki żeby mu się wiodło, nawet gdyby miał już nie wrócić do Barcy.

0

@ArterkHD Pewnie że tak - weekend to była tragedia. W tygodniu z to można żyć

1

Ruszał tedy Dariusz z armią na Scytów. Jeden z Persów, Ojobazos, prosił Dariusza żeby mu zostawił jednego z trzech synów, których posiadał, a którzy wszyscy ciągnęli na wojnę. Ten odrzekł, że jemu, jako swemu przyjacielowi, który go o drobną rzecz prosi, pozostawi wszystkich synów. Ojobazos więc bardzo był ucieszony, bo spodziewał się, że synowie zostaną zwolnieni ze służby wojskowej. Król jednak rozkazał wyznaczonym do tego pachołkom, żeby wszystkich synów Ojobazosa zabili, I w ten oto sposób ci , zamordowani, pozostali na miejscu....
Uważajcie więc tedy, o bracia i siostry moje, o co i kogo o to prosicie....

0

@sokot Tego jeszcze nie grali - NFZ nie działa od dekad? Wina Ukrów.

0

@Medium A kto w tym układzie będzie obiad gotował i zmywał naczynia?

0

@prokofiew Myślę, że Lech Wałęsa.

0

@MesQueUnClub96 Misja z de Niro, Trylogia Sami swoi, i 1900 człowiek legenda.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?