@MesQueUnClub_87 Spoko - nie znam zapisów tej ustawy,ale jakos z nieufnoscią podchodzę do wszelkich ustaw stworzonych na kolanie pod publiczkę po jakichś głośnych bulwersujacych wydarzeniach. Według mnie wszelkie zmiany w prawie należy przygotowywać w spokoju i bez emocji,a nie grzać gorący temat dopóki o nim głośno.
@bartas97 A jak uchwalą jednoznaczne przepisy to już nie dojdzie do śmierci żadnego dziecka? To ja poproszę jeszcze o ustawę gwarantujacą willę z basenem dla każdego.
@FcPortoFan1999 A kto to wie co będzie w tym wieku? Może kontuzje po drodze go zniszczą. Ma okazję na zarobek to niech korzysta. Jego życie jego kariera.
@antymadridista100 Tak szczerze? Chyba nikomu. Zarezerwowałbym tę możliwość do osób które znam osobiście i które wyrządziłyby mi bądź moim bliskim jakąś większą krzywdę, aczkolwiek to też raczej w afekcie, w momencie wzburzenia, bo tak na zimno to raczej nie.
@kamyk_23 Ciekawe to co piszesz bo przypomnij sobie kto pierwszy zaczął majstrować przy praworządności kilka miesięcy przed wyborami. Stąd zresztą zaczął się potem cały spór o członków TK. I niby Tuska tam nie było bo siedział w Brukseli, no ale to jednak jego ugrupowanie.
@fart Joaquin - świetny aktor. Ileż już kultowych postaci zagrał - Joker, ten zły z Gladiatora, Johnny Cash. A teraz jeszcze Napoleon mu się przydarzył.
10
@MesQueUnClub_87 Spoko - nie znam zapisów tej ustawy,ale jakos z nieufnoscią podchodzę do wszelkich ustaw stworzonych na kolanie pod publiczkę po jakichś głośnych bulwersujacych wydarzeniach. Według mnie wszelkie zmiany w prawie należy przygotowywać w spokoju i bez emocji,a nie grzać gorący temat dopóki o nim głośno.
8
@bartas97 A jak uchwalą jednoznaczne przepisy to już nie dojdzie do śmierci żadnego dziecka? To ja poproszę jeszcze o ustawę gwarantujacą willę z basenem dla każdego.
0
@Cotutajsiedzieje Ale że jak? Przecież obcokrajowiec nie może startować na prezydenta.
0
@Mazi Kto wie - gdyby ojciec śp Kamila z Częstochowy zastosował w porę wychowawczego liścia jego matce,to może nie doszłoby do tej tragedii...
0
@PatrychoO Paulinho i Carrasco. Jeszcze ktoś był.
0
@PatrychoO Było przecież kilku takich w podobnym wieku i na podobnym poziomie co odeszli do Chin a potem wrócili
0
@tristan87 Przecież Tusk już rządził. Dajmy szansę innym.
0
@FcPortoFan1999 A kto to wie co będzie w tym wieku? Może kontuzje po drodze go zniszczą. Ma okazję na zarobek to niech korzysta. Jego życie jego kariera.
1
@Comentateiro To oczywiste, że PIS marzy o zastosowaniu takiej strategii.
2
@marcin62 Rządy rządami - ale ktoś te rządy wybiera i być może właśnie mentalność ludzi którzy tam żyją i mają lewicowe poglądy stwarza te problemy?
0
@tristan87 Człapie po boisku tak samo jak Messi?
5
@norbi77 Ależ poskładał kogucika. Coś pięknego. Trzepnął niczym natrętną muchę.
0
@ShawnC https://www.google.com/imgres?imgurl=https%3A%2F%2Fassets.goal.com%2Fv3%2Fassets%2Fbltcc7a7ffd2fbf71f5%2Fblt8d81a23c181fbec6%2F60dbb6c920a5380ed1a3374a%2Fba1950e3799600e341178b03288aaf8e99596f0b.jpg%3Fauto%3Dwebp%26format%3Dpjpg%26width%3D3840%26quality%3D60&tbnid=oUEK7rRyV-VJOM&vet=12ahUKEwj81oiKn4uAAxVeDxAIHfh0CoEQMygSegUIARDTAQ..i&imgrefurl=https%3A%2F%2Fwww.goal.com%2Fen-us%2Fnews%2Fbarbra-banda-zambia-striker-joins-ordega-in-shanghai%2F3smluuz3or101h1a6rgggxbpd&docid=ACcHp90tu9xgcM&w=3840&
0
@iniesta44 Autostrada na Hel.
0
@antymadridista100 Tak szczerze? Chyba nikomu. Zarezerwowałbym tę możliwość do osób które znam osobiście i które wyrządziłyby mi bądź moim bliskim jakąś większą krzywdę, aczkolwiek to też raczej w afekcie, w momencie wzburzenia, bo tak na zimno to raczej nie.
1
@Kondziubarca Ludzie widać totalnie już zmęczeni POPIS-em i przystawkami.
2
@kamyk_23 Ciekawe to co piszesz bo przypomnij sobie kto pierwszy zaczął majstrować przy praworządności kilka miesięcy przed wyborami. Stąd zresztą zaczął się potem cały spór o członków TK. I niby Tuska tam nie było bo siedział w Brukseli, no ale to jednak jego ugrupowanie.
5
@MesQueUnClub_87 Wiedząc że rozrywka jest dostosowywana pod gust odbiorców i patrząc na ogólny obraz społeczeństwa, to jest to całkiem prawdopodobne
2
Liroy - "Konfederacja jest moim dzieckiem, ... ja wymyśliłem Konfederację"
Krzysiu - "Czyli tobie mamy dziękować za Sochę, Brauna i innych"
Liroy - "Ja-nusz"
3
@MichuZ44 Kto to w ogóle jest ta Caroline Derpienski?
1
@MesQueUnClub96 Złote łany.
15
@tristan87 Porażka.
0
@Gall No i? Kasa Stefczyka jest patologiczną spółką? Chyba chodziło raczej o inne SKOK-i.
1
@Bartula Tiry na tory, wariaci do wora, wór do Choroszczy.
1
@fart Joaquin - świetny aktor. Ileż już kultowych postaci zagrał - Joker, ten zły z Gladiatora, Johnny Cash. A teraz jeszcze Napoleon mu się przydarzył.
1
@kondzik47 Trzym się Ansu. Będzie dobrze.
0
@Encore Dawać go mnie tutaj.
0
@Gall Ale że co?
1
@misterio Nie na rzecz dodatkowych stołków,tylko na rzecz zdecydowanie mniejszej liczby stołków niż poprzednio.
2
@Comentateiro Neymar.