10

@MesQueUnClub_87 Spoko - nie znam zapisów tej ustawy,ale jakos z nieufnoscią podchodzę do wszelkich ustaw stworzonych na kolanie pod publiczkę po jakichś głośnych bulwersujacych wydarzeniach. Według mnie wszelkie zmiany w prawie należy przygotowywać w spokoju i bez emocji,a nie grzać gorący temat dopóki o nim głośno.

8

@bartas97 A jak uchwalą jednoznaczne przepisy to już nie dojdzie do śmierci żadnego dziecka? To ja poproszę jeszcze o ustawę gwarantujacą willę z basenem dla każdego.

0

@Cotutajsiedzieje Ale że jak? Przecież obcokrajowiec nie może startować na prezydenta.

0

@Mazi Kto wie - gdyby ojciec śp Kamila z Częstochowy zastosował w porę wychowawczego liścia jego matce,to może nie doszłoby do tej tragedii...

0

@PatrychoO Paulinho i Carrasco. Jeszcze ktoś był.

0

@PatrychoO Było przecież kilku takich w podobnym wieku i na podobnym poziomie co odeszli do Chin a potem wrócili

0

@tristan87 Przecież Tusk już rządził. Dajmy szansę innym.

0

@FcPortoFan1999 A kto to wie co będzie w tym wieku? Może kontuzje po drodze go zniszczą. Ma okazję na zarobek to niech korzysta. Jego życie jego kariera.

1

@Comentateiro To oczywiste, że PIS marzy o zastosowaniu takiej strategii.

2

@marcin62 Rządy rządami - ale ktoś te rządy wybiera i być może właśnie mentalność ludzi którzy tam żyją i mają lewicowe poglądy stwarza te problemy?

0

@tristan87 Człapie po boisku tak samo jak Messi?

5

@norbi77 Ależ poskładał kogucika. Coś pięknego. Trzepnął niczym natrętną muchę.

0

@iniesta44 Autostrada na Hel.

0

@antymadridista100 Tak szczerze? Chyba nikomu. Zarezerwowałbym tę możliwość do osób które znam osobiście i które wyrządziłyby mi bądź moim bliskim jakąś większą krzywdę, aczkolwiek to też raczej w afekcie, w momencie wzburzenia, bo tak na zimno to raczej nie.

1

@Kondziubarca Ludzie widać totalnie już zmęczeni POPIS-em i przystawkami.

2

@kamyk_23 Ciekawe to co piszesz bo przypomnij sobie kto pierwszy zaczął majstrować przy praworządności kilka miesięcy przed wyborami. Stąd zresztą zaczął się potem cały spór o członków TK. I niby Tuska tam nie było bo siedział w Brukseli, no ale to jednak jego ugrupowanie.

5

@MesQueUnClub_87 Wiedząc że rozrywka jest dostosowywana pod gust odbiorców i patrząc na ogólny obraz społeczeństwa, to jest to całkiem prawdopodobne

2

Liroy - "Konfederacja jest moim dzieckiem, ... ja wymyśliłem Konfederację"
Krzysiu - "Czyli tobie mamy dziękować za Sochę, Brauna i innych"
Liroy - "Ja-nusz"

3

@MichuZ44 Kto to w ogóle jest ta Caroline Derpienski?

1

@MesQueUnClub96 Złote łany.

15

@tristan87 Porażka.

0

@Gall No i? Kasa Stefczyka jest patologiczną spółką? Chyba chodziło raczej o inne SKOK-i.

1

@Bartula Tiry na tory, wariaci do wora, wór do Choroszczy.

1

@fart Joaquin - świetny aktor. Ileż już kultowych postaci zagrał - Joker, ten zły z Gladiatora, Johnny Cash. A teraz jeszcze Napoleon mu się przydarzył.

1

@kondzik47 Trzym się Ansu. Będzie dobrze.

0

@Encore Dawać go mnie tutaj.

0

@Gall Ale że co?

1

@misterio Nie na rzecz dodatkowych stołków,tylko na rzecz zdecydowanie mniejszej liczby stołków niż poprzednio.

2

@Comentateiro Neymar.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?