0

@Emhyr Dobra - Stanowski i jego sposób na zasięgi to jedna sprawa,ale kto to u diabła jest ta Opozda? Skąd on bierze na celownik takie osoby o których malo kto słyszał i dlaczego je "promuje"?"

0

@GeneralXavi Czemu tak uważasz?

6

@HighestInTheRoom A gdy zakażą produkcji aut spalinowych to będzie można jeździć benzynowymi...

1

@xproject A może to po prostu nie jest żaden powód do dumy? Dumę można czuć po jakichś osiągnięciach, a nie z tego jakie się ma preferencje seksualne.

2

Przypomni ktoś kiedy jest Międzynarodowy Dzień Dumy Społeczności Hetero?

0

@Bulbulator Nie znam typa, ale w pełni się z nim zgadzam. Zazdroszczę im Modricia.

1

@Encore Lubię typa,ale trzymam kciuki aby i on się odbił od tego poronionego projektu.

0

@barcelonaLM Generalnie to PIS przegrałby te wybory z kretesem, no ale jest przecież opozycja która zapewni mu wygraną. I to jest dramat tego kraju.

0

@zmiter912576 @Krzysztof1987 Nie wiem jak we Francji ale w Polsce jak masz małżeństwo to domyślnie ojcem jest zawsze mąż (tzw domniemanie) - choćby nawet od lat przebywał za granicą czy w więzieniu i nie widział żony. Dopiero potem jedna ze stron małżeństwa może to ojcostwo podważać przed sądem. Ale też takie podanie jako ojca jakiejś randomowej słynnej osoby bez udowodnienia przed sądem raczej się nie obroni.

0

@Emhyr Jak wytrzezwieje to sam się znajdzie

0

@HighestInTheRoom Ech - jutro znowu poniedziałek i od samego rana wypisywanie zwolnień symulantom ....

1

@Emhyr Nic w tym dziwnego,że się ukrywa nawet przed swoimi. Jak ktoś nie wie gdzie jest,to go nie sprzeda.

5

@Bykunn "karanie rodziców finansowo" xd. Jak już to karany finansowo jest pracodawca który płaci za niewykonaną usługę.

8

@Rastafarnianin W końcu człowiek będzie mógł normalnie zakupy zrobić. Cały rok na to czekałem. Już mi się zapasy kończą zrobione ostatnim razem.

1

@Criss18Barca Ale nie napisała nic konkretnego. Może przecież tyle płacić komuś na jakąś część etatu. Te dane wzięła pewnie z jakiegoś ogłoszenia. To zbyt ogólne słowa aby wytoczyć proces.

1

@betonito A skąd w tobie taki lęk przed zostawieniem innym możliwości płacenia gotówką?

0

@IronSanHybrid Co autor miał na myśli?

0

@Emhyr Zlatan oczywiście

0

@tristan87 Pewnie ten słynny dezerter.

0

@draxidox Tyle,że nie ma przeciwko komu jej użyć. Gdyby to atakowało obce państwo to byłby ważny argument,a tak to chichot losu,że Putina atakują zielone ludziki,a on nie może ich postraszyć nawet atomem.

0

@michal26 To w sumie tak jak każdy światowy przywódca...

1

@Tomo1989 Dziadek po prostu wie, że Jarek i tak będzie na każde jego skinienie i skrupulatnie wykona każde zalecenie.

0

@arasz1819 A Pan po której stronie stoi?

0

@JordiAlbion Czips jak widać ma nadal sporo tych kont pod ręką.

0

@xvcWinterSoldier Nie on pierwszy i nie ostatni. Swego czasu wyjeżdżali do Chin a potem wracali i dalej robili lub robią karierę.

8

@tomek8756 Brawo brawo brawo. Oby podobny los spotykał wszystkich odpowiedzialnych za tworzenie podobnych prawnych absurdów.

0

@PIWOSZ89 Lepszy wróbel na gałęzi niż gołomb na dahu.

0

@gumaz Jak najbardziej.

0

@negreanu "Płatność bezgotówkowa jest częściej używana, ale gotówka całkowicie nie wypadnie z obiegu." Amen
Tyle,że żaden z tych rozmówców nie postulował o jakieś celowe ograniczanie - ta dyskusja poszła chyba nie w tę stronę co trzeba bo powinna dotyczyć manipulowania czyjąś wypowiedzią.

0

@negreanu Tyle,że jeśli nawali na przykład kasa,która teraz musi być podpięta do internetu to i gotówką nie zapłacisz. Ale chodzi o samą możliwość płatności gotówką - ale zarówno Petru jak i Mentzen mają tu rację. Petru tylko dodał,że płatności bezgotówkowe dominują na rynku i tyle.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?