@Granto To,że więcej o tym pisano nie oznacza, że teraz działa mniej w tym temacie. Z drugiej strony o Torre chyba zabiegał a potem coś nie pykło. Może stąd ta ewentualna zmiana.
@clyde Znieczulica znieczulicą ale po co mieszasz do tego kwestię płci? Serio uważasz że to miało główny wpływ na zachowanie tych .... (wstaw dowolny epitet). Ale tak swoją drogą to naprawdę ciężko uwierzyć w tę relację - przecież to niepojęte. Jeśli tak było to naprawdę jakiś koszmar.
@marcin62 "jak koleś wyruch* pól osiedla to ma opinie giga chada". Cokolwiek znaczy to okreslenie "giga chada" to w moich oczach ma taką samą opinię jak ta potencjalna puszczalska.
@Survier Nie wiem gdzie pracujesz i co jadasz razem z rodziną ale jaki procent twoich zarobków wydajesz na jedzenie? I ile jedzenia ewentualnie marnujesz? Myślę,że jednak więcej wydajesz na różne inne rzeczy niż na same jedzenie.
@Survier Tyle,że w tamtych czasach nie miałbyś nawet pojęcia o dziełach sztuki na świecie poza tymi gdzie dotarłbyś pieszo o ile miałbyś na to czas ale pewnie byś nie miał bo martwiłbyś się o pokarm a nie o jakieś dzieła sztuki.
@Dari0G Nie o to chodzi. Może źle na ten problem spojrzałem bo tylko przez pryzmat tych obozów które wymieniłeś, a chodzi jeszcze o przymusowych robotników których Niemcy ściągali do siebie. Jednak ten system z racji tego, że obowiązywał stosunkowo krótko nie przekształcił się jeszcze w to co występowało na plantacjach w USA czy w różnych koloniach. Gdyby Niemcy wygrali wojnę to prawie na pewno tak by się stało. Przede wszystkim nie doszło do tego ,że nowe pokolenia tych zniewolonych białych urodziły się i wychowały już w niewoli. Ani do tego, że nowe pokolenia Niemców dorastałyby z poczuciem tego, że to coś normalnego, że grupy podludzi mają im usługiwać. Tak więc najważniejsza różnica jest taka, że ten system jeszcze się nie wykształcił a co do Murzynów to się wykształcił i działał przez stulecia.
@Dari0G "A czym oni różnili się od Murzynów na plantacjach?" Tym,że jak uciekli z takiego obozu to owszem mogli wpaść przy próbie legitymowania,ale ścigały ich raczej odpowiednie służby. A Murzyna który uciekł z plantacji mógł ścigać czy wydać każdy obywatel i nie trzeba go było nawet specjalnie legitymować aby go wykryć. To był inny system. Aczkolwiek gdyby Niemcy wygrali wojnę to mogło się to potoczyć w podobnym kierunku
@bari_94 No a co nie było tak? Kwestia jak przedstawia się fakty. Można przegrać wyścig w którym bierze udział dwóch rywali,ale można też zająć zaszczytne drugie miejsce.
@Chucky To raczej jako ironia było. Bardziej od stanu polskich służb martwiłby mnie w takiej sytuacji stan prawny który by im wiązał ręce. Ale my funkcjonujemy w zupełnie innych warunkach niż Francja więc to trochę abstrakcyjne myślenie aby przewidywać reakcję naszych służb. U nas zdecydowana reakcja mogłaby odnieść skutek. Tam byłoby to gaszenie ognia benzyną.
@ElTomas W sensie, że tłum rozerwałby te służby na strzępy? Czy że raczej uzbroiliby oddziały WOT i puścili ich na żywioł? Wtedy by dopiero była jazda.
@Ojciec5tkidzieci Co za bydlę to zrobiło. Ludzie na świecie glodują a on marnuje żywność bez żadnego celu. Zamknąć go na miesiąc bez jedzenia to potem będzie takie jajka zlizywać z podłogi. Może wtedy cos dotarłoby do tego pustego łba.
@KrychaFCB Czego nie rozumiesz? 15% doznaje przemocy z rąk białych heteroseksualnych Polaków. Pozostałe 4% doznaje przemocy z rąk niebiałych/nieheteroseksualnych/niePolaków (niepotrzebne skreślić)
@Survier Tak obok tematu to naiwne i bezzasadne jest uważanie,że interes Francji i interes Polski jeśli chodzi o stosunki z Rosją jest czy powinien być tożsamy.
0
@marcin62 Co to w ogóle są te "kaszojady"?
0
@Granto To,że więcej o tym pisano nie oznacza, że teraz działa mniej w tym temacie. Z drugiej strony o Torre chyba zabiegał a potem coś nie pykło. Może stąd ta ewentualna zmiana.
0
@clyde Znieczulica znieczulicą ale po co mieszasz do tego kwestię płci? Serio uważasz że to miało główny wpływ na zachowanie tych .... (wstaw dowolny epitet). Ale tak swoją drogą to naprawdę ciężko uwierzyć w tę relację - przecież to niepojęte. Jeśli tak było to naprawdę jakiś koszmar.
1
@JordiAlbion Są różne społeczności widocznie - w moich oczach taka osoba ma zero szacunku.
0
@JordiAlbion Bo są na to inne pejoratywne określenia.
4
@Albatros Ja myślałem że jeśli chodzi o te zwierzęta to one robią tylko te dymy na ulicach. A okazuje się ze jeszcze uwalniają swoich zza kratek.
9
@marcin62 "jak koleś wyruch* pól osiedla to ma opinie giga chada". Cokolwiek znaczy to okreslenie "giga chada" to w moich oczach ma taką samą opinię jak ta potencjalna puszczalska.
0
@Survier Nie wiem gdzie pracujesz i co jadasz razem z rodziną ale jaki procent twoich zarobków wydajesz na jedzenie? I ile jedzenia ewentualnie marnujesz? Myślę,że jednak więcej wydajesz na różne inne rzeczy niż na same jedzenie.
0
@Borry Klub (bądź kibice klubu) który liczy na walkower będzie mógł opłacić jakichś prowokatorów aby to robiły na stadionie przeciwnika.
5
@Survier Tyle,że w tamtych czasach nie miałbyś nawet pojęcia o dziełach sztuki na świecie poza tymi gdzie dotarłbyś pieszo o ile miałbyś na to czas ale pewnie byś nie miał bo martwiłbyś się o pokarm a nie o jakieś dzieła sztuki.
0
@Dari0G Nie o to chodzi. Może źle na ten problem spojrzałem bo tylko przez pryzmat tych obozów które wymieniłeś, a chodzi jeszcze o przymusowych robotników których Niemcy ściągali do siebie. Jednak ten system z racji tego, że obowiązywał stosunkowo krótko nie przekształcił się jeszcze w to co występowało na plantacjach w USA czy w różnych koloniach. Gdyby Niemcy wygrali wojnę to prawie na pewno tak by się stało. Przede wszystkim nie doszło do tego ,że nowe pokolenia tych zniewolonych białych urodziły się i wychowały już w niewoli. Ani do tego, że nowe pokolenia Niemców dorastałyby z poczuciem tego, że to coś normalnego, że grupy podludzi mają im usługiwać. Tak więc najważniejsza różnica jest taka, że ten system jeszcze się nie wykształcił a co do Murzynów to się wykształcił i działał przez stulecia.
0
@Dari0G "A czym oni różnili się od Murzynów na plantacjach?" Tym,że jak uciekli z takiego obozu to owszem mogli wpaść przy próbie legitymowania,ale ścigały ich raczej odpowiednie służby. A Murzyna który uciekł z plantacji mógł ścigać czy wydać każdy obywatel i nie trzeba go było nawet specjalnie legitymować aby go wykryć. To był inny system. Aczkolwiek gdyby Niemcy wygrali wojnę to mogło się to potoczyć w podobnym kierunku
0
@FcPortoFan1999 Pewnie siedzi i zaciera ręce bo nic nie musi robić ,a działa maksyma "dziel i rządź"
1
@PatrychoO Przecież to wszystko to jeden owoc.
0
@bari_94 No a co nie było tak? Kwestia jak przedstawia się fakty. Można przegrać wyścig w którym bierze udział dwóch rywali,ale można też zająć zaszczytne drugie miejsce.
0
@Emhyr Swoją drogą to Santos już dawno pomstował na ten mecz z Niemcami i że rywal został zakontraktowany bez konsultacji z nim i wedlug niego to bląd
0
@Chucky Nie no - bez jaj. Od obiadu to polityka niech będzie jak najdalej.
1
@Sanostol77 Cixin Liu - Wspomnienie o przeszlosci Ziemi.
0
@Chucky Przetrwanie w Polsce od pierwszego do pierwszego. Zwłaszcza gdy rząd wbił nam wyższy level inflacji.
1
@Chucky To raczej jako ironia było. Bardziej od stanu polskich służb martwiłby mnie w takiej sytuacji stan prawny który by im wiązał ręce. Ale my funkcjonujemy w zupełnie innych warunkach niż Francja więc to trochę abstrakcyjne myślenie aby przewidywać reakcję naszych służb. U nas zdecydowana reakcja mogłaby odnieść skutek. Tam byłoby to gaszenie ognia benzyną.
0
@draxidox Ciekawe wnioski.
0
@Odcinkowy Przelewy Putina zapewne dochodzą do jednych i do drugich.
0
@Colon Alaska wymiata. W tym Meksyku to za gorąco jednak.
2
@ElTomas W sensie, że tłum rozerwałby te służby na strzępy? Czy że raczej uzbroiliby oddziały WOT i puścili ich na żywioł? Wtedy by dopiero była jazda.
0
@Kgorecki2500 Jak belgijski to powinni go teraz do Belgii odesłać.
2
@Carew Ależ wtedy żałowałem Ghany. Szkoda,że tego karnego nie strzelili.
0
@Ojciec5tkidzieci Co za bydlę to zrobiło. Ludzie na świecie glodują a on marnuje żywność bez żadnego celu. Zamknąć go na miesiąc bez jedzenia to potem będzie takie jajka zlizywać z podłogi. Może wtedy cos dotarłoby do tego pustego łba.
0
@KrychaFCB Czego nie rozumiesz? 15% doznaje przemocy z rąk białych heteroseksualnych Polaków. Pozostałe 4% doznaje przemocy z rąk niebiałych/nieheteroseksualnych/niePolaków (niepotrzebne skreślić)
0
@Survier Tak obok tematu to naiwne i bezzasadne jest uważanie,że interes Francji i interes Polski jeśli chodzi o stosunki z Rosją jest czy powinien być tożsamy.
3
@sidi12843 I to jest prawdziwa promocja a nie jakieś tam marletto 2 +1 gratis i limity na paragon.