@neolodz A skąd wiesz, że się tym nie zajmują? Tzn poważnym wzmacnianiem składu? Póki co to media bija pianę,a ze strony Barcy padło kilka komunikatów w tej sprawie i tyle.
@TR3YWAY Na pewno informacja o urlopie znajdzie się w świadectwie pracy i wtedy w nowej pracy nie będzie już chyba przysługiwał. Tzn - zostaną tylko 4 dni na ten rok.
@Tasde Myślałem ,ze skoro ktoś pisze podobne stwierdzenia to zadał już sobie ten trud i stąd moje pytanie o jakieś konkrety. Niestety albo stety jedynym portalem społecznościowym z jakiego korzystam to La Rambla albo youtube a tam nieraz wyświetlało mi propozycje ich filmików z różnymi hasłami uderzającymi w rząd. W opozycję oczywiście też i jakos nie zauważyłem wyraźnej tendencji w tych atakach choć przyznam, że oczywiście tego nie liczyłem.
@Tasde "W jakim kraju partia opozycyjna częściej atakuje inną partię opozycyjną, niż rząd który wygrywa w sondażach?" Wedle jakiego wzoru wyliczone jest to stwierdzenie częściej i o ile konkretnie częściej?
@ObiwanKenobi Domyślam się, że nie chodziło o takie jednoznaczne porównanie tylko raczej o to, że podejście zagranicy do faszyzmu jest podobne jak nasze do banderyzmu. A to że łatkę faszystów próbuje się przypiąć konfederatom to już inna sprawa. Ja na przykład nie orientuję się nic a nic jeśli chodzi o nazwiska jakichś ukraińskich polityków i jeśli ktoś przedstawi mi artykuł i wyrwie z kontekstu jakieś ich słowa odnośnie pochwalania banderyzmu to też mogę się na to złapać, a ich sprostowania mogą już do mnie nie dotrzeć.
@hayek Błazenada i tyle w tym temacie. Współczesne polowanie na czarownice - rzuć w kogoś oskarżenie i niech ten się tłumaczy,że nie jest wielbłądem. Takie tłumaczenia zawsze będą brzmieć kuriozalnie.
Z cyklu "Ten świat oszalał" - Irlandzki rząd planuje przeznaczyć ok. 600 milionów euro na ubój 65 000 krów rocznie przez trzy lata, aby osiągnąć swoje cele klimatyczne. Do takich informacji dotarli dziennikarze Irish Independent.
@Janas11224 "UEFA i cała społeczność piłkarska brzydzi się ''wartościami'' promowanymi przez wspomnianą grupę" - ciekawe co na to FIFA której nie przeszkadzał mundial w Katarze
@barcelonaLM Tutaj piszą tylko o LM więc do tego się odnoszę. A tak na serio to czekam na jakieś oficjalne wykluczenie - póki co to olewam to ciepłym moczem.
@LS "obowiązek emitowania wyłącznie materiałów bezstronnych politycznie i kulturalnie" - to takie materiały da się w ogóle stworzyć w obecnych czasach? Wszystko w zasadzie można podciągnąć pod łamanie tych wytycznych.
@BorzyKrzys Wielu trenowało Real, ale jednak Mourinho zapisał się w tej historii trenerów Realu jak najgorzej. To za jego kadencji klasyki były pełne kontrowersji. Co nie zmienia faktu, że jak najbardziej można dziś kibicować Romie.
0
@neolodz A skąd wiesz, że się tym nie zajmują? Tzn poważnym wzmacnianiem składu? Póki co to media bija pianę,a ze strony Barcy padło kilka komunikatów w tej sprawie i tyle.
0
@TR3YWAY Na pewno informacja o urlopie znajdzie się w świadectwie pracy i wtedy w nowej pracy nie będzie już chyba przysługiwał. Tzn - zostaną tylko 4 dni na ten rok.
1
@J4no Lewy zostaje. Nie widziałem jeszcze Polaka rodaka na żywo na meczu Barcy a wolę obejrzeć jego niż Messiego.
8
@kuz Jaka opozycja takie slogany.
0
@Szklaner Takie pytanko tylko - kto miałby tej zemsty dokonywać?
0
@Tasde Myślałem ,ze skoro ktoś pisze podobne stwierdzenia to zadał już sobie ten trud i stąd moje pytanie o jakieś konkrety. Niestety albo stety jedynym portalem społecznościowym z jakiego korzystam to La Rambla albo youtube a tam nieraz wyświetlało mi propozycje ich filmików z różnymi hasłami uderzającymi w rząd. W opozycję oczywiście też i jakos nie zauważyłem wyraźnej tendencji w tych atakach choć przyznam, że oczywiście tego nie liczyłem.
1
@Tasde "W jakim kraju partia opozycyjna częściej atakuje inną partię opozycyjną, niż rząd który wygrywa w sondażach?" Wedle jakiego wzoru wyliczone jest to stwierdzenie częściej i o ile konkretnie częściej?
0
@MichuZ44 Co to za pajac?
1
@tomek8756 Ciekawe co na to Uefa - może jakaś samokrytyka ze strony Roberta.
1
@ObiwanKenobi Domyślam się, że nie chodziło o takie jednoznaczne porównanie tylko raczej o to, że podejście zagranicy do faszyzmu jest podobne jak nasze do banderyzmu. A to że łatkę faszystów próbuje się przypiąć konfederatom to już inna sprawa. Ja na przykład nie orientuję się nic a nic jeśli chodzi o nazwiska jakichś ukraińskich polityków i jeśli ktoś przedstawi mi artykuł i wyrwie z kontekstu jakieś ich słowa odnośnie pochwalania banderyzmu to też mogę się na to złapać, a ich sprostowania mogą już do mnie nie dotrzeć.
1
@ObiwanKenobi " Porównywanie Mentzena do bandery" Gdzie ty widzisz takie porównanie?
0
@Kidd Rynek rynkiem, a plany rządu to inna sprawa - pierwsze doniesienia w tej sprawie pojawiały się już wcześniej i to wcale nie na jakichś clickbaitowych portalach ale też na branżowych rolniczych
https://polskieradio24.pl/42/3166/artykul/3029302,irlandzcy-rolnicy-moga-zostac-zmuszeni-do-uboju-bydla-powodem-cele-klimatyczne-ue
https://www.cenyrolnicze.pl/wiadomosci/produkcja-zwierzeca/bydlo-i-mleko/31307-poglebia-sie-klimatyczny-obled-irlandzki-rzad-proponuje-masowy-uboj-krow-aby-osiagnac-radykalne-cele-zwiazane-z-emisja-dwutlenku-wegla
7
@hayek Błazenada i tyle w tym temacie. Współczesne polowanie na czarownice - rzuć w kogoś oskarżenie i niech ten się tłumaczy,że nie jest wielbłądem. Takie tłumaczenia zawsze będą brzmieć kuriozalnie.
8
Z cyklu "Ten świat oszalał" - Irlandzki rząd planuje przeznaczyć ok. 600 milionów euro na ubój 65 000 krów rocznie przez trzy lata, aby osiągnąć swoje cele klimatyczne. Do takich informacji dotarli dziennikarze Irish Independent.
1
@Przemek2323 Kto to u diaska jest marcin szymoniak?
2
@Janas11224 "UEFA i cała społeczność piłkarska brzydzi się ''wartościami'' promowanymi przez wspomnianą grupę" - ciekawe co na to FIFA której nie przeszkadzał mundial w Katarze
0
@MESSIah16 Z drugiej strony niejedna gwiazda PL odbiła się od La Ligi. Jakoś łatwiej przywołać takie nieudane transfery niż te które wypaliły.
0
@DonMatteo901 No niestety. Niestety bo to Real nabił sporo te statystyki.
0
@barcelonaLM Tutaj piszą tylko o LM więc do tego się odnoszę. A tak na serio to czekam na jakieś oficjalne wykluczenie - póki co to olewam to ciepłym moczem.
0
@marcin62 Czyli znowu nas czeka Liga Europy
1
@Szklaner Trochę śmieszkuję,bo wiem co chciałeś przekazać,ale z tym Trynkiewiczem to jednak lekko naciągany przykład.
0
@LS "obowiązek emitowania wyłącznie materiałów bezstronnych politycznie i kulturalnie" - to takie materiały da się w ogóle stworzyć w obecnych czasach? Wszystko w zasadzie można podciągnąć pod łamanie tych wytycznych.
4
@Szklaner Trynkiewicz jest popularnym youtuberem?
1
@kejdzi Chodzi o to, że być może Barca tak naprawdę wcale nie chce go sprowadzać...
0
@Bartula Mou oczywiście jest burakiem,ale ta sytuacja o tym akurat wcale nie świadczy.
0
@Kuba_1 Messi przed Maradoną i Pele? Jakiś żart chyba.
1
@Ptasior Na tle Sampaoliego to niejeden mógłby być uznawany za cudotwórcę. Co nie zmienia faktu,że należy się wielki szacunek dla Mendilibara.
0
@MesQueUnClub22 Aha. Ale to i tak wiadomo o kogo chodzi.
0
@BorzyKrzys Wielu trenowało Real, ale jednak Mourinho zapisał się w tej historii trenerów Realu jak najgorzej. To za jego kadencji klasyki były pełne kontrowersji. Co nie zmienia faktu, że jak najbardziej można dziś kibicować Romie.
0
@Medium Że też ktoś jeszcze nadal rozpowszechnia co ta osoba wygaduje. Powinna mieć dożywotniego bana na wszelkie media.