La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1193 Culés

4

https://tvn24.pl/polska/radom-najpierw-z-okna-na-drugim-pietrze-wyleciala-szafka-pozniej-szczeniak-rokowania-sa-zle-7161701

Jak mozna byc takim zwyrolem zeby wyrzucic z okna takiego pieska. Takie cos powinno dozywotnio placic za utrzymanie takiego pieselka, a jak nie przezyje to dwoch innych (juz nie mowiac ze za znecanie sie nad slabszymi to jaja przypalal goracym zelazem).

1

@Szklaner Zacznijmy od tego, że jak można wyrzucić z okna jakiekolwiek zwierzę?

0

@Szklaner Tacy ludzie nadają się tylko do utylizacji.

1

@Kgorecki2500 Ja kiedyś wywaliłem kota jak robiłem porządki w domku letniskowym. Miał szczęście, że to parter. Żeby nie było to był przypadek, kot jest czarny xD

0

@koksik2700 ja zdecydowanie wole zemste w ramach sprawiedliwosci.
Co lepsi to moze beda mieli wyrzuty sumienia i moze zrozumieja swoj blad, a wszyscy razem otrzymaja krzywde jakiej i sami wyrzadzili.

0

@Szklaner Takie pytanko tylko - kto miałby tej zemsty dokonywać?

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?