@Tomo1989 Uchwalenie konstytucji też było poniekąd jedną z przyczyn upadku,bo naszym sąsiadom było to nie po myśli. Ta konstytucja miała stworzyć grunt pod odnowę i rozwój państwa.
@Ker1 Jaki wyrok śmierci? Mało to ludzi nieprawidłowo się odżywia, pali fajki,pije alkohol czy ćpa? Nie widzę powodu aby miało mnie to interesować. Kto chce niech żyje chwilą,a kto chce niech odkłada.na starość. Wolna wola w tym zakresie. Państwa nie powinno to interesować. A jak ktos się tym martwi to niech potem tych nieodpowiedzialnych sam utrzymuje.
@Ker1 "Nie, ludzie nie są mądrzy i trzeba zamuszać ich do wielu rzeczy do dobra ogółu"- xD. Mów za siebie. Przez kilka tysięcy lat nie było żadnych rent ani piramid finansowych zwanych emeryturami i jakoś ludzie sobie radzili.
@MarioVeB! Jasne - bardzo mnie to boli. Co mi do tego kto co ogląda? Każdego pasjonuje co innego Jedyne co jest żałosne to takie manipulacje liczbami. Średnia oglądalność to akurat dość wymierny wskaźnik i po co to bez potrzeby naginać? Zwłaszcza, ze już same sposoby wyliczania tej średniej i tak są dość naginane.
@MarioVeB! To taki sam rodzaj faktu jak przedstawienie przez sowiecką propagandę wyników wyścigu pływackiego pomiędzy Breżniewem i Reaganem , w którym wygrał Amerykanin słowami - "Reagan był przedostatni, a Breżniew zajął zaszczytne drugie miejsce".
@MarioVeB! "Średnio każde starcie oglądało 17,27 mln widzów". Jak pisałem w dużej mierze ci widzowie których to interesowało się powtarzali. Stąd nadużyciem jest wnioskowanie, że ponad miliard ludzi to śledziło.
@MarioVeB! Niezła manipulacja FIFY z takim przedstawieniem tych liczb - sami podali, że średnia oglądalność wynosiła ponad 17 mln na mecz - ci widzowie w dużej mierze się powtarzali a więc nie można powiedzieć, że ponad miliard ludzi oglądało te mecze.
@okiemtypera_lucaxx95 Ja nie widzę odpowiedzi ignorowanych osób - tzn nie dostaję powiadomienia. Natomiast ciekawi mnie czy taki mario pisząc komentarz i cię oznaczając dostaje informację że go blokujesz czy ignorujesz.
@Kondziubarca Arabowie rozbiją bank i Messi będzie miał dylemat. Sądzę że sprowadzenie Leo do jednej ligi z Ronaldo zapewniłoby im pewny grunt pod mundial w Arabii więc na pewno mają tam chęć aby to zrobić.
@Tasde Toteż ja prawdopodobnie odpuszczam sobie najbliższe wybory a może i nawet całkiem bo już mnie ten teatrzyk znudził. Dla mnie tam wszyscy siebie warci.
@Tasde Te ustawy to akurat Mentzena były - czyli ani to środowisko Brauna ani Bosaka. Natomiast co do reszty to tak jak pisałem - każdy sam niech to sobie ocenia. A akurat Sejm jest niestety pełen podobnych osób. Czy są dla takich osób jakieś alternatywy? Ktoś kto odnosi sukcesy w życiu zawodowym raczej tego nie rzuca i nie idzie w politykę,no chyba że ma jakieś zamiłowanie do władzy itp. Albo już jak kończy karierę.
@Tasde Jeśli mówią i oczywiście faktycznie robią coś na rzecz tego co mówią,to co tu wnosi ich życie zawodowe? A to już niech każdy sam oceni jak się wywiązują ze swych słów.
0
@HypeR W sensie że trzy samobóje by walnęli?
1
@fart Tam do samego końca będzie fajna walka o europejskie puchary.
0
@AmigoBlancos Zapomniałeś dodać o kogo w ogóle chodzi
0
@DonMatteo901 Aż mu żyłka pękła.
1
@MESSIah16 Przekroczy 40 bramek.
0
@Tomo1989 Uchwalenie konstytucji też było poniekąd jedną z przyczyn upadku,bo naszym sąsiadom było to nie po myśli. Ta konstytucja miała stworzyć grunt pod odnowę i rozwój państwa.
0
@AFA90 Otóż to - a w finale Milan wybije z głowy piłkę szejkom.
0
@Ker1 Jaki wyrok śmierci? Mało to ludzi nieprawidłowo się odżywia, pali fajki,pije alkohol czy ćpa? Nie widzę powodu aby miało mnie to interesować. Kto chce niech żyje chwilą,a kto chce niech odkłada.na starość. Wolna wola w tym zakresie. Państwa nie powinno to interesować. A jak ktos się tym martwi to niech potem tych nieodpowiedzialnych sam utrzymuje.
3
@Kgorecki2500 Żadne ebooki - tylko tradycyjne, ewentualnie audiobooki - wspaniały wynalazek który umożliwia słuchanie książek podczas pracy itd.
0
@Ker1 "Nie, ludzie nie są mądrzy i trzeba zamuszać ich do wielu rzeczy do dobra ogółu"- xD. Mów za siebie.
Przez kilka tysięcy lat nie było żadnych rent ani piramid finansowych zwanych emeryturami i jakoś ludzie sobie radzili.
0
@Nazio87 Co do punktu 6 to prostytucja jest legalna. Nielegalne jest tylko czerpanie zysków z czyjejś prostytucji.
2
@MarioVeB! Jasne - bardzo mnie to boli. Co mi do tego kto co ogląda? Każdego pasjonuje co innego Jedyne co jest żałosne to takie manipulacje liczbami. Średnia oglądalność to akurat dość wymierny wskaźnik i po co to bez potrzeby naginać? Zwłaszcza, ze już same sposoby wyliczania tej średniej i tak są dość naginane.
2
@MarioVeB! To taki sam rodzaj faktu jak przedstawienie przez sowiecką propagandę wyników wyścigu pływackiego pomiędzy Breżniewem i Reaganem , w którym wygrał Amerykanin słowami - "Reagan był przedostatni, a Breżniew zajął zaszczytne drugie miejsce".
0
@MarioVeB! "Średnio każde starcie oglądało 17,27 mln widzów". Jak pisałem w dużej mierze ci widzowie których to interesowało się powtarzali. Stąd nadużyciem jest wnioskowanie, że ponad miliard ludzi to śledziło.
2
@MarioVeB! Niezła manipulacja FIFY z takim przedstawieniem tych liczb - sami podali, że średnia oglądalność wynosiła ponad 17 mln na mecz - ci widzowie w dużej mierze się powtarzali a więc nie można powiedzieć, że ponad miliard ludzi oglądało te mecze.
0
@okiemtypera_lucaxx95 Ja nie widzę odpowiedzi ignorowanych osób - tzn nie dostaję powiadomienia. Natomiast ciekawi mnie czy taki mario pisząc komentarz i cię oznaczając dostaje informację że go blokujesz czy ignorujesz.
0
@Comentateiro Ciekawe czy przyszłe pokolenia zrozumieją taką sztukę, gdy zabraknie im objaśnienia co autor miał na myśli.
2
@okiemtypera_lucaxx95 A to widać, że ktoś cię blokuje jak mu chcesz coś napisać?
1
@Arkon Zdałbym się na zdanie Xaviego w tym wyborze, aczkolwiek osobiście wolałbym Leao.
0
@tobiasson92 Ja tam znam takich policjantów którzy piją alkohol. Co w tym dziwnego czy śmiesznego?
0
@Kondziubarca Rothen? Top.
0
@Kondziubarca Arabowie rozbiją bank i Messi będzie miał dylemat. Sądzę że sprowadzenie Leo do jednej ligi z Ronaldo zapewniłoby im pewny grunt pod mundial w Arabii więc na pewno mają tam chęć aby to zrobić.
0
@Explode Tak - na tamten czas ta decyzja właśnie tak była argumentowana. Natomiast dziś z perspektywy czasu możemy już ją ocenić jako błędną.
0
@Tasde Toteż ja prawdopodobnie odpuszczam sobie najbliższe wybory a może i nawet całkiem bo już mnie ten teatrzyk znudził. Dla mnie tam wszyscy siebie warci.
3
@Explode Chodzi raczej o to wymuszenie obniżki.
0
@Tasde Te ustawy to akurat Mentzena były - czyli ani to środowisko Brauna ani Bosaka. Natomiast co do reszty to tak jak pisałem - każdy sam niech to sobie ocenia. A akurat Sejm jest niestety pełen podobnych osób. Czy są dla takich osób jakieś alternatywy? Ktoś kto odnosi sukcesy w życiu zawodowym raczej tego nie rzuca i nie idzie w politykę,no chyba że ma jakieś zamiłowanie do władzy itp. Albo już jak kończy karierę.
0
@GeneralXavi No i to już jest konkretny powód aby się jednak napić.
2
@FcPortoFan1999 Ale co zdobyli z dnia na dzień 15 punktów to ich.
0
@Tasde Jeśli mówią i oczywiście faktycznie robią coś na rzecz tego co mówią,to co tu wnosi ich życie zawodowe? A to już niech każdy sam oceni jak się wywiązują ze swych słów.
0
@Kinginiesta Kiedyś to było- a potem przyszedł Panenka i się skończyło.