0

@GeneralXavi No i to już jest konkretny powód aby się jednak napić.

2

@FcPortoFan1999 Ale co zdobyli z dnia na dzień 15 punktów to ich.

0

@Tasde Jeśli mówią i oczywiście faktycznie robią coś na rzecz tego co mówią,to co tu wnosi ich życie zawodowe? A to już niech każdy sam oceni jak się wywiązują ze swych słów.

0

@Kinginiesta Kiedyś to było- a potem przyszedł Panenka i się skończyło.

0

@Lionel_Messi10 O Icardi. To on jeszcze gdzieś gra?

0

@MesQueUnClub96 Za chwilę starcie Lens - Marsylia. Czyżby wtedy wyłonił się miszcz Francji?

0

@Sulimo Jak już to raczej Arsenal. Ale wciąż liczę że jednak będzie to PSG gdy przegra ligę.

0

@KrwawiaceoczyVEB Ciekawostki z cyklu "Kogo to?"
Z dystansem.

0

@nuevojugador No i za to ma u mnie plusa.

0

@gumaz Przecież to są dwie różne rzeczy- można wyjść i na to i na to.

0

@Medium A czy każdy klub którego się nie lubi musi coś komuś zrobić?

0

@Cotutajsiedzieje Zdecydowanie ta pierwsza, zwłaszcza że nie wiemy ile pani Lewandowska musiała się naharować aby się przykleić do Roberta.
Edit - muszę tu zmieścić małe sprostowanie gdyż padłem ofiarą fejknewsa - Świątek wcale nie wypowiedziała tych słów - ich autorem jest tenisista Denis Shapovalov, który zareagował na te słowa Świątek - "Chciałabym zobaczyć, jak WTA się rozwija, zyskuje na popularności, zmniejsza różnicę między WTA i ATP pod względem nagród pieniężnych i przyciąga fanów. Nasz tenis budzi te same emocje, co ATP. Jest coś, co można znaleźć w kobiecym tenisie, czego nie znajdziesz w ATP."
A to jednak mała różnica - nie jest to jakaś roszczeniowa postawa - "wyrównajcie nam płace, bo tak trzeba" - tylko wizja w której WTA najpierw zyskuje na popularności co przełoży się na zarobki.

0

@SuperPatsonFCB Dramat zważywszy na fakt,że to tak naprawdę własny organizm funduje sam sobie te zbędne cierpienie.

0

@NeKenI Czarno-białe. Co ty zebry nigdy nie widziałeś?

0

@Transu96 Umowa umową,ale przykłady Bojana i po części też Fatiego pokazują,że trzeba ostrożnie z młodymi talentami coby ich psychicznie nie spalić.

0

@kolomen2 Ja wybrałem Amice z powodu dostępności do części zamiennych w przystępnych cenach (przynajmniej na czas zakupu tak było z tego co patrzyłem). Póki co działa.

0

@KlonaZepan No i już mi się nie podoba.

0

@pluszek Jeśli działa tak jak maść na szczury to pewnie warto zastosować.

0

@PatrykBarca I to jest argument. Nie po to ktoś wymyślił denaturat,aby go nie pić. Zdrówko.

3

@Poro6niec Jasne. I dlatego odstawił Pique i Albę na boczny tor. Xavi sentymenty raczej odstawia na bok i nie sądzę aby w sprawie Busquetsa było inaczej.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@BorzyKrzys Aby najpierw zmyć coś cokolwiek to jest to może aceton. A potem to nie wiem- może jakaś soda kaustyczna,wrzątek i sól.

0

@Janas11224 Zgadza się. Ale pisząc że go na mundialu nawet nie było to brzmi tak jakby to było na jego minus. Tzn - owszem jest to na jego minus,bo nie mógł zapunktować ale to brzmi tak podkreślone jakby nieobecność na mundialu dużo mu jeszcze ujmowała.

0

@Janas11224 "Messi wygrany Mundial na którym Haalanda nawet nie było". Tak jakby to była wina Haalanda, że Norwegii nie było na mundialu. Tym bardziej, że zabrakło go w kluczowych meczach eliminacji przez kontuzję. Jeśli Haaland z City sięgnie po wszystkie te wymienione trofea, to moim zdaniem Złota Piłka powinna być jego.

4

@Culers Warto to nagłośnić bo to jest kuriozalne - w obecnych czasach łatwo to zrobić, podrzucić temat mediom i narobić wstydu temu wójtowi na całą Polskę.

2

@lucas/catalan Myślę, że jednak coś to dało - wiadomo, że palacz nie przestanie palić bo przestali puszczać reklamy, ale chodzi o to, że w moim subiektywnym odczuciu dzisiaj gdy już palenie nie jest promowane w reklamach jako cool, to coraz mniej nowych palaczy wpada w nałóg. Nie znam co prawda badań na ten temat, ale w moim środowisku dostrzegam to zjawisko. Tak samo z tą reklama alkoholu - ten co ma wypić to i tak wypije, ale jeśli chodzi o reklamowanie picia jako coś co jest cool , dla facetów itd, to zakazanie reklam moze odnieść jakiś tam skutek. Dodam jeszcze, że nie mam zdania co do tego zakazu i nie roztrząsam czy powinny być te reklamy alkoholu czy nie - chcę tylko zwrócić uwagę na fakt, że ten zakaz wpływa w jakimś tam stopniu na ludzi.

0

@Zoker Myślę,że jednak zostanie. A czym podpadł w klubie?

0

@A4ron Ale też nie na każdy klub Emery się nadaje. Odbił się od PSG. Ciekawe czy jak dostanie znowu szansę z jakiegoś topowego klubu to ją wykorzysta.

1

@AssisMoreira Pitbull. Pierwsze 2 sezony.

1

@wojopancer Tatułaże.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?