@erix10 A te darmowe autostrady to dla wszystkich czy tylko dla osobowych? Bo jak dla wszystkich to teoretycznie spadek kosztów transportu powinien wpłynąć na niższe jego ceny. Oczywiście teoretycznie i nie wiadomo w jakim stopniu.
@mrboom Z tego co kojarzę to on od czasu jak tylko wyszedł to coś tam nagrywał cały czas. To nie jest tak,że siedział gdzieś schowany i nagle wyskoczył.
@LS No to przyznam, że to byłaby dość niecodzienna sytuacja gdyby policjant wezwany do takiego zdarzenia odstąpił od wypisania mandatu. A tym naciągaczom niech się wiedzie jak najgorzej.
@LS " Gość przyjechał i pyta czy załatwimy między sobą." - czyli policjant chciał odstąpić od pisania mandatu w takim przypadku jakbyście się dogadali czy i tak by wypisał?
@hayek A mi tam nie chodzi już o to jak należałoby postąpić - tylko często podczas jakichś akcji policji czy podobnych wydarzeń pojawiają się rożne wpisy - przestrzelić im nogi itd. A to wcale nie jest taka prosta sprawa.
Ciekawe czy Brighton uda się awansować do pucharów - czekają ich mecze z samą czołówką - Arsenal,Newcastle,City,Aston Villa. Raczej nie przetrwają tego maratonu bez straty punktów - ale z drugiej strony mogą też "rozdać" w tym sezonie mistrza Anglii.
@KlonaZepan I dlatego właśnie skłaniam się ku teorii, że oni wszyscy o tym wiedzieli ale chcieli wyciszyć bo to wymagało jakiejś reakcji. O ile rakietę w Przewodowie wszyscy jakoś przełknęli, bo to było blisko granicy itd. - tak tutaj już nie było podobnego tłumaczenia. A teraz jak to wypłynęło to głupa palą.
"Ponadto kupiony został Raphinha na pozycję, na której najlepiej czuje się Ousmane Dembélé, co rodzi pewien konflikt decyzyjny" - w momencie gdy sprowadzano Raphinhę to Dembele był chyba poza klubem i nawet jeśli prowadzili z nim negocjacje to oficjalne sprowadzenie Brazyliczyka mogło wytrącić resztę atutów z ręki agentów Dembela który zostałby na lodzie.
@Trojanek23 Nie wiem - żadnych tiktoków też nie śledzę. Stąd takie osądy jak twój , że cała Polska coś robi wynikają zapewne z tego w jakich kręgach internetu się obracasz. A, że internet personalizuje treści które do ciebie czy do mnie trafiają to potem nasze postrzeganie na pewne sprawy może być całkowicie różne. Ja tam o tej Blance dziś coś raptem usłyszałem gdy jedna osoba do drugiej coś o tym wspomniała i żadnego hejtu w tym nie było.
@bartekvisca Jeśli auto nie ma jakiegoś systemu eko który odcina pobór prądu podczas zgaszonego silnika to rozładowuje się aku,choć pewnie w znikomym stopniu
1
Pep wściekły,bo już wie,że jego gracze marnując takie sytuacje przybliżają Real do awansu. W szatni zrobi im suszarkę.
0
@Kondziubarca Czyli Busquets, Alba, Messi i Verratti razem w Al-Hilal? Ronaldo dostanie depresji
0
@erix10 A te darmowe autostrady to dla wszystkich czy tylko dla osobowych? Bo jak dla wszystkich to teoretycznie spadek kosztów transportu powinien wpłynąć na niższe jego ceny. Oczywiście teoretycznie i nie wiadomo w jakim stopniu.
0
@adambądkowski93 A ten tercet to Bonucci, Chiellini i kto?
4
@mrboom Z tego co kojarzę to on od czasu jak tylko wyszedł to coś tam nagrywał cały czas. To nie jest tak,że siedział gdzieś schowany i nagle wyskoczył.
0
@LS No to przyznam, że to byłaby dość niecodzienna sytuacja gdyby policjant wezwany do takiego zdarzenia odstąpił od wypisania mandatu. A tym naciągaczom niech się wiedzie jak najgorzej.
0
@LS " Gość przyjechał i pyta czy załatwimy między sobą." - czyli policjant chciał odstąpić od pisania mandatu w takim przypadku jakbyście się dogadali czy i tak by wypisał?
0
@hayek A mi tam nie chodzi już o to jak należałoby postąpić - tylko często podczas jakichś akcji policji czy podobnych wydarzeń pojawiają się rożne wpisy - przestrzelić im nogi itd. A to wcale nie jest taka prosta sprawa.
4
@JimMorrisonFCB Nie jest tak łatwo trafić w tak mały ruchomy cel. Łatwiej celować w korpus.
0
@AllBundy Ale wyjazd to wyjazd - kibiców gospodarzy będzie więcej.
0
Ciekawe czy Brighton uda się awansować do pucharów - czekają ich mecze z samą czołówką - Arsenal,Newcastle,City,Aston Villa. Raczej nie przetrwają tego maratonu bez straty punktów - ale z drugiej strony mogą też "rozdać" w tym sezonie mistrza Anglii.
1
@barcanawieki Do żadnego ale z tych dwóch nacji chyba bardziej wolę Koreańczyków.
0
@Emhyr Ja też nie - to było celowe zagranie aby wzbudzić szum medialny i odwrócić uwagę mediów.
1
@sevs Misja i ta scena. Ciary - zwłaszcza mając przed oczami to jak po kontakcie z Indianami skończył poprzedni zakonnik -
0
@KlonaZepan I dlatego właśnie skłaniam się ku teorii, że oni wszyscy o tym wiedzieli ale chcieli wyciszyć bo to wymagało jakiejś reakcji. O ile rakietę w Przewodowie wszyscy jakoś przełknęli, bo to było blisko granicy itd. - tak tutaj już nie było podobnego tłumaczenia. A teraz jak to wypłynęło to głupa palą.
14
"Ponadto kupiony został Raphinha na pozycję, na której najlepiej czuje się Ousmane Dembélé, co rodzi pewien konflikt decyzyjny" - w momencie gdy sprowadzano Raphinhę to Dembele był chyba poza klubem i nawet jeśli prowadzili z nim negocjacje to oficjalne sprowadzenie Brazyliczyka mogło wytrącić resztę atutów z ręki agentów Dembela który zostałby na lodzie.
0
@Trojanek23 Nie wiem - żadnych tiktoków też nie śledzę. Stąd takie osądy jak twój , że cała Polska coś robi wynikają zapewne z tego w jakich kręgach internetu się obracasz. A, że internet personalizuje treści które do ciebie czy do mnie trafiają to potem nasze postrzeganie na pewne sprawy może być całkowicie różne. Ja tam o tej Blance dziś coś raptem usłyszałem gdy jedna osoba do drugiej coś o tym wspomniała i żadnego hejtu w tym nie było.
2
@Trojanek23 "Cała Polska hejtowala ta Blankę" - ja nie hejtowałem bo nawet nie wiem za bardzo o kogo chodzi. Więc nie pisz, że cała Polska.
0
@Colon Przecież to młody Hajto.
2
@tristan87 W nieodległej przyszłości - sędzia który orzekał w sprawie emerytki został skazany na łagry za zbyt niski wyrok dla tejże.
0
@masq Ja tam trzymam kciuki za obydwóch. Czy wierzę do tego stopnia aby postawić na nich kasę? Aż tak to nie - ale gorąco im kibicuję aby odpalili.
0
@BorzyKrzys "Sekretarz generalny Najwyższej Rady Starożytności" - xD
0
@Pawlak1992 Jak wróci Leao to może być zupełnie inny Milan. Napoli wyeliminowali to stać ich i na odrobienie,a jak będzie to się okaże
3
@mindbender84 Trochę drogo.
0
@kondzix2115 A u mnie nic nie tanieje. Ja cały czas za 50 zł tankuję.
1
@Vampir707 Domyślam się,że to pod naporem pewnych środowisk podjęto tę decyzję,ale tak szczerze to mi to lotto.
2
@bartekvisca Jeśli auto nie ma jakiegoś systemu eko który odcina pobór prądu podczas zgaszonego silnika to rozładowuje się aku,choć pewnie w znikomym stopniu
0
@BarcaKings965212 Racja. Swego czasu obie ekipy to grały w finale,a nie tylko w półfinale.
0
@macio_944 Po tym co zafundował nam MU,to podobne dywagacje tracą rację bytu.
0
@barcelonaLM A nie na odwrót?