1

@Sau_Ron Koszykówka?

2

@barcelonaLM Jeszcze nie jest to powiedziane. Ja bym Benfiki jeszcze nie skreślał.

0

@Sandman21 Raphinha.

0

No nic - punkt zdobyty. Jeszcze 16 i mistrzostwo zdobyte.

1

@Ktos11111 Fakt jest taki, że ze dwa sezony temu to walczyliśmy o miejsce w top 4 dające awans do LM, a teraz mamy mistrza na wyciągnięcie ręki. Warto docenić to co mamy obecnie bo mogło być dużo gorzej.

0

@Przemek2323 W sumie Francja to według wielu afrykański kraj...

1

@Kidd Faktycznie - myślałem że już nie mają szans,ale teraz mogą się zbliżyć na 6 punktów straty do czwartego miejsca,a czekają ich bezpośrednie mecze i z Milanem i z Interem. A cała czołówka ma do końca kilka meczy bezpośrednich w których ktoś potraci punkty.

5

@Kidd No akurat taką LM bez Interu to bym chętnie w przyszłym sezonie zobaczył.

1

@Kapitan hawk Ziemia obiecana?

0

@mateusz1989VeB No niestety w lidze już chyba nie,ale z LM to już mogą odpaść

0

@arsenallondyn0 Hertha to już od dłuższego czasu zawodzi. A najlepsze jest to,że mieli tam takie mocarstwowe plany a taki klubik z Berlina jak Union w kilka sezonów osiągnął top Bundesligi,a Hertha walczy o utrzymanie

0

@Kengo Teraz wiele podobnych produkcji powstaje - choćby biografie sportowców,którzy nadal kontynuują karierę. Patrząc na to z ekonomicznego punktu widzenia to ma to sens,bo fani interesują się bardziej celebrytami czy znanymi osobami którzy są właśnie teraz w centrum uwagi,a ci którzy odeszli czy zakonczyli karierę juz budzą mniejsze zainteresowanie.

1

@LM10GOAT Racja. Zupełnie tego nie wyłapałem. Jak tak to sprawa jest prosta - biorę kasę i wypuszczam rybkę.

0

@Kinginiesta Ciężki wybór między tymi milionami,a powrotem do 18 lat. No ale jeśli miałbym wrócić z powrotem do wieku 18 lat ale bogatszy o aktualną wiedzę i doświadczenie to bym chyba się na to skusił.

0

@koksik2700 Pokarm nie może być solony? To niech autor sam spożywa niesolone pokarmy,jak taki mądry.

0

@Slazzy Na ZMDK.

0

@Barca_bwo A co jeśli to jest jakaś odwrócona sytuacja - np. wyobraź sobie, że teraz grupka tej ofiary wyłapuje pojedynczo tych agresorów i pastwi się nad nimi jak ci w tym momencie -w ramach "zemsty" i by poczuli jak to jest gdy grupa napada na jednego - według ciebie dopuszczalne by to było czy nie?

0

@pt9 Na razie to nie wiadomo, czy ten sezon powstanie bo Costner stwarza jakieś problemy. No chyba,że ewentualnie bez niego. Na szczęście powstają prequele i ma być nowy serial "6666". Taylor Sheridan nawet kupił to ranczo 6666 i tam już powstawały prequele,więc to uniwersum będzie na razie się rozwijać niezależnie od tego jak rozwiąże się sprawa z Costnerem.

1

@Andi18 No w tych okolicznościach to strasznie to musiało wyglądać. Co ciekawe czytając opis filmu i komentarze to podobno wcale z tą kobietą nie jest tak źle jak by można sądzić po tym nagraniu.

1

@Ojciec5tkidzieci Co za wariackie mamy czasy,że stwierdzenie oczywistości pośród zalewu absurdu zakrawa wręcz na jakieś objawienie.

0

@Messibestplayerintheworld Za to twoje odpowiedzi nad wyraz merytoryczne.

1

@sergio5 Osiągnij największy sukces na mundialu w historii swojego kraju i podkreślaj fakt,że sporą radość sprawiło ci to,że przyczyniłeś się do porażki w medialnym "pojedynku" jednego z dwóch rywalizujących graczy. Trochę takie dziwne.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

No to teraz cała nadzieja w Tebasie że nie pozwoli Barcy na ten błąd.

0

@FcPortoFan1999 Na razie piłka w grze.

1

@LM10GOAT Oczywiście,że może być skierowany w stosunku do ludzi tej samej rasy,a zwłaszcza w tym przypadku gdy jedna z tych osób ma "mieszane pochodzenie". Tyle z teorii. A co do tego konkretnego zdarzenia to oczywiście nie było tu żadnego rasizmu bo takie słowa w "afekcie" nie świadczą o niczym. Po prostu pierwsze lepsze wyzwisko które ma dopiec do żywego.

1

@LM10GOAT Sugerujesz, że co? Senegalczycy i ich potomstwo już nie mogą być rasistami? Czy mają jakąś carte blanche?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?