@Ktos11111 Fakt jest taki, że ze dwa sezony temu to walczyliśmy o miejsce w top 4 dające awans do LM, a teraz mamy mistrza na wyciągnięcie ręki. Warto docenić to co mamy obecnie bo mogło być dużo gorzej.
@Kidd Faktycznie - myślałem że już nie mają szans,ale teraz mogą się zbliżyć na 6 punktów straty do czwartego miejsca,a czekają ich bezpośrednie mecze i z Milanem i z Interem. A cała czołówka ma do końca kilka meczy bezpośrednich w których ktoś potraci punkty.
@arsenallondyn0 Hertha to już od dłuższego czasu zawodzi. A najlepsze jest to,że mieli tam takie mocarstwowe plany a taki klubik z Berlina jak Union w kilka sezonów osiągnął top Bundesligi,a Hertha walczy o utrzymanie
@Kengo Teraz wiele podobnych produkcji powstaje - choćby biografie sportowców,którzy nadal kontynuują karierę. Patrząc na to z ekonomicznego punktu widzenia to ma to sens,bo fani interesują się bardziej celebrytami czy znanymi osobami którzy są właśnie teraz w centrum uwagi,a ci którzy odeszli czy zakonczyli karierę juz budzą mniejsze zainteresowanie.
@Kinginiesta Ciężki wybór między tymi milionami,a powrotem do 18 lat. No ale jeśli miałbym wrócić z powrotem do wieku 18 lat ale bogatszy o aktualną wiedzę i doświadczenie to bym chyba się na to skusił.
@Barca_bwo A co jeśli to jest jakaś odwrócona sytuacja - np. wyobraź sobie, że teraz grupka tej ofiary wyłapuje pojedynczo tych agresorów i pastwi się nad nimi jak ci w tym momencie -w ramach "zemsty" i by poczuli jak to jest gdy grupa napada na jednego - według ciebie dopuszczalne by to było czy nie?
@pt9 Na razie to nie wiadomo, czy ten sezon powstanie bo Costner stwarza jakieś problemy. No chyba,że ewentualnie bez niego. Na szczęście powstają prequele i ma być nowy serial "6666". Taylor Sheridan nawet kupił to ranczo 6666 i tam już powstawały prequele,więc to uniwersum będzie na razie się rozwijać niezależnie od tego jak rozwiąże się sprawa z Costnerem.
@Andi18 No w tych okolicznościach to strasznie to musiało wyglądać. Co ciekawe czytając opis filmu i komentarze to podobno wcale z tą kobietą nie jest tak źle jak by można sądzić po tym nagraniu.
@sergio5 Osiągnij największy sukces na mundialu w historii swojego kraju i podkreślaj fakt,że sporą radość sprawiło ci to,że przyczyniłeś się do porażki w medialnym "pojedynku" jednego z dwóch rywalizujących graczy. Trochę takie dziwne.
@LM10GOAT Oczywiście,że może być skierowany w stosunku do ludzi tej samej rasy,a zwłaszcza w tym przypadku gdy jedna z tych osób ma "mieszane pochodzenie". Tyle z teorii. A co do tego konkretnego zdarzenia to oczywiście nie było tu żadnego rasizmu bo takie słowa w "afekcie" nie świadczą o niczym. Po prostu pierwsze lepsze wyzwisko które ma dopiec do żywego.
2
@Ricardinio14 Dobrze kojarzysz - https://transfery.info/aktualnosci/byly-pilkarz-legii-warszawa-bruno-mezenga-z-hitem-transferowym-w-wieku-34-lat/182811
1
Hakimi? Top pośród cwaniaków - https://sportowy24.pl/zona-hakimiego-zlozyla-pozew-o-rozwod-i-chce-polowe-majatku-ale-okazalo-sie-ze-pilkarz-nie-mial-nic-wszystko-przepisal-na-swoja/ar/c2-17460105
1
@Sau_Ron Koszykówka?
2
@barcelonaLM Jeszcze nie jest to powiedziane. Ja bym Benfiki jeszcze nie skreślał.
0
@Sandman21 Raphinha.
0
No nic - punkt zdobyty. Jeszcze 16 i mistrzostwo zdobyte.
1
@Ktos11111 Fakt jest taki, że ze dwa sezony temu to walczyliśmy o miejsce w top 4 dające awans do LM, a teraz mamy mistrza na wyciągnięcie ręki. Warto docenić to co mamy obecnie bo mogło być dużo gorzej.
0
@Przemek2323 W sumie Francja to według wielu afrykański kraj...
1
@Kidd Faktycznie - myślałem że już nie mają szans,ale teraz mogą się zbliżyć na 6 punktów straty do czwartego miejsca,a czekają ich bezpośrednie mecze i z Milanem i z Interem. A cała czołówka ma do końca kilka meczy bezpośrednich w których ktoś potraci punkty.
5
@Kidd No akurat taką LM bez Interu to bym chętnie w przyszłym sezonie zobaczył.
1
@Kapitan hawk Ziemia obiecana?
0
@mateusz1989VeB No niestety w lidze już chyba nie,ale z LM to już mogą odpaść
0
@arsenallondyn0 Hertha to już od dłuższego czasu zawodzi. A najlepsze jest to,że mieli tam takie mocarstwowe plany a taki klubik z Berlina jak Union w kilka sezonów osiągnął top Bundesligi,a Hertha walczy o utrzymanie
0
@Kengo Teraz wiele podobnych produkcji powstaje - choćby biografie sportowców,którzy nadal kontynuują karierę. Patrząc na to z ekonomicznego punktu widzenia to ma to sens,bo fani interesują się bardziej celebrytami czy znanymi osobami którzy są właśnie teraz w centrum uwagi,a ci którzy odeszli czy zakonczyli karierę juz budzą mniejsze zainteresowanie.
1
@LM10GOAT Racja. Zupełnie tego nie wyłapałem. Jak tak to sprawa jest prosta - biorę kasę i wypuszczam rybkę.
0
@Kinginiesta Ciężki wybór między tymi milionami,a powrotem do 18 lat. No ale jeśli miałbym wrócić z powrotem do wieku 18 lat ale bogatszy o aktualną wiedzę i doświadczenie to bym chyba się na to skusił.
0
@koksik2700 Pokarm nie może być solony? To niech autor sam spożywa niesolone pokarmy,jak taki mądry.
0
@Slazzy Na ZMDK.
0
@Barca_bwo A co jeśli to jest jakaś odwrócona sytuacja - np. wyobraź sobie, że teraz grupka tej ofiary wyłapuje pojedynczo tych agresorów i pastwi się nad nimi jak ci w tym momencie -w ramach "zemsty" i by poczuli jak to jest gdy grupa napada na jednego - według ciebie dopuszczalne by to było czy nie?
0
@pt9 Na razie to nie wiadomo, czy ten sezon powstanie bo Costner stwarza jakieś problemy. No chyba,że ewentualnie bez niego. Na szczęście powstają prequele i ma być nowy serial "6666". Taylor Sheridan nawet kupił to ranczo 6666 i tam już powstawały prequele,więc to uniwersum będzie na razie się rozwijać niezależnie od tego jak rozwiąże się sprawa z Costnerem.
1
@Andi18 No w tych okolicznościach to strasznie to musiało wyglądać. Co ciekawe czytając opis filmu i komentarze to podobno wcale z tą kobietą nie jest tak źle jak by można sądzić po tym nagraniu.
1
@Ojciec5tkidzieci Co za wariackie mamy czasy,że stwierdzenie oczywistości pośród zalewu absurdu zakrawa wręcz na jakieś objawienie.
0
@Messibestplayerintheworld Za to twoje odpowiedzi nad wyraz merytoryczne.
0
@Messibestplayerintheworld https://www.fcbarca.com/109568-dlaczego-nie-chce-leo-messiego-z-powrotem-w-fc-barcelonie.html
1
@sergio5 Osiągnij największy sukces na mundialu w historii swojego kraju i podkreślaj fakt,że sporą radość sprawiło ci to,że przyczyniłeś się do porażki w medialnym "pojedynku" jednego z dwóch rywalizujących graczy. Trochę takie dziwne.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
No to teraz cała nadzieja w Tebasie że nie pozwoli Barcy na ten błąd.
0
@FcPortoFan1999 Na razie piłka w grze.
1
@LM10GOAT Oczywiście,że może być skierowany w stosunku do ludzi tej samej rasy,a zwłaszcza w tym przypadku gdy jedna z tych osób ma "mieszane pochodzenie". Tyle z teorii. A co do tego konkretnego zdarzenia to oczywiście nie było tu żadnego rasizmu bo takie słowa w "afekcie" nie świadczą o niczym. Po prostu pierwsze lepsze wyzwisko które ma dopiec do żywego.
1
@LM10GOAT Sugerujesz, że co? Senegalczycy i ich potomstwo już nie mogą być rasistami? Czy mają jakąś carte blanche?