0

@Krzysztof1987 To się okaże. Ten system to piramida i tak jak piszę, to nieważne ile ktoś teraz dokłada do tego systemu - to ile dostanie w przyszłości zależy od tego czy ta piramida będzie miała kolejny szczebel i na ile ten szczebel będzie zdolny wytrzymać. Tu nie ma dyskusji,że coś mi się należy bo ja przez lata już swoje wpłaciłem.

1

@Medium Kluczowe będą dwie najbliższe kolejki - Nice i Lens. Bo potem już praktycznie czeka na PSG sam dół tabeli. Ale w tych dwóch meczach rozstrzygnie się czy już poznamy mistrza czy czeka ich walka do końca.

0

@Krzysztof1987 W prawie wszystkim się zgadzam. Poza jedną sprawą. Nieważne ile ktoś dołoży za życia do budżetu,to te pieniądze stamtąd od razu znikają. A na jego emeryturę muszą tyrać nowe pokolenia. Tak działa ten system. Czy to dobry argument za tym aby mieć dzieci? Dla mnie oczywiście nie.,a niech każdy sam to rozważy. Ale też nie jest dla mnie żadnym argumentem to,że jeśli ktoś wkładał miliony do budżetu,to z tego powodu bezwarunkowo należy mu się jakaś emerytura. Moralnie i sprawiedliwie tak jest,ale w praktyce jeden warunek musi być spełniony - ktoś młody musi mu tą emeryturę sponsorować.

2

@Pawel13sz Jeśli ktoś projektował takie stworzenia to musiał być na ostrym haju.

0

@LukaszFan Żeby tylko się nie okazało,że Milan się wystrzelał. Kurczę - ciężko im będzie powtórzyć tak wynik,no ale trzeba wierzyć.

0

@P33ck Ale w sumie to dość rozsądne podejście,aby nie opierać się tylko na sojuszach i samemu też zadbać o bezpieczeństwo. I uzasadnione jeśli spojrzymy na historię i choćby na to jak poszczególne kraje NATO podchodzą do kwestii Ukrainy. Niby każdy coś tam pomaga,ale też każdy rozgrywa swoje interesy.

1

@Emhyr A co? Ma się zmarnować?

1

@hayek Zamiast zakazu powinno się egzekwować pewne zasady. Jak ktoś nie umie się do nich stosować to dostaje bana na wypożyczenie i tyle. A nowy użytkownik najpierw wpłaca kaucję która po pomyślnym próbnym okresie jest mu zwracana. Ewentualnie nakładać kary na firmy i niech one same wymyślą jakies procedury które to ucywilizują.

0

@JaroCoach Ale wiesz, że naprawdę jedziesz po bandzie? Zdajesz sobie z tego sprawę co czynisz, ty "świrze" jeden?

3

@Kamilos84 To nie jest wynalazek tiktoka,tylko raczej on jest wynalazcą tego jak wykorzystać tiktoka. Już ładnych kilka lat temu wspominał o tym, że każda partia polityczna kombinuje jak wykorzystać to medium aby dotrzeć do wyborców i teraz chyba sam to w końcu wykombinował. Jak to się przełoży na wyniki teraz i w przyszłości to zobaczymy.

0

@Khajio I do tego świnie maja przepyszne mięso. To ich największa zaleta wobec której żadne psy i koty nie podskoczą.

0

@FcBarcelonaFanMSN A mnie śmieszy gdy ludzie nadają jakimkolwiek gatunkom ludzkie cechy.

0

@Rastafarnianin A weź daj spokój. Teraz człowiek musi coś kombinować,bo żona już chce na zakupy wyciągnąć. Za jakie grzechy?

1

@Hosh "Mieszkańcy parkując rurą wydechową 5 metrów od okna szkodzą sami sobie." A co mają powiedzieć ci, którzy mieszkają kilka metrów od ulicy? Gdzie ruch i spaliny są wydzielanej cały czas? Przypominam,że auto podczas postoju nie emituje spalin.

3

@michal26 Polak po dekadach zmagań z absurdalnymi przepisami w PRL ma już to we krwi. Zachodnia Europa jeszcze tego nie przyswoiła.

0

@Bezhistorii Bardzo dobra wiadomość.
Edit - trochę źle to brzmi,więc żeby nie było,że mu życzę kontuzji czy coś,to cieszy mnie tylko jego absencja w tym meczu

1

@mkord No raczej ciężko - bo 30 letnie typy powinny mieć więcej siana w głowie niż te siksy.

1

@partymaker Ktoś kto pcha klucz w drzwi które nie są przeznaczone dla niego to nie jest przypadkiem menda i złodziej?

1

@Mads A przekazuj mu co tam, uważasz za słuszne. Co mnie to interesuje?
@mkord Ale wiesz, że te typy po 30-tce to też są czyiś synowie?

2

@PatrychoO Ale tu już mleko się rozlało i będziemy to sprzątać latami. Są doniesienia, że do Polski wjechało ok 3 mln ton zbóż z Ukrainy. Zdolność wywozowa w portach jest szacowana na 12,6 mln ton zbóż rocznie. Według szacowanych zbiorów w zeszłym roku właśnie taką mieliśmy nadwyżkę ponad to co zużywamy w Polsce. Czyli taka ilość ktora trafia do nas z Ukrainy nie może tak naprawdę stąd wyjechać bo nie ma jak tego przeładować.

4

@Michael24 No ale wiesz, że ona pisze o czymś co robi właśnie chłopakowi. Czyli on jako hipotetyczny syn może to robić, ale ona jako hipotetyczna córka już nie? A tak na serio to chyba zależy to od tego jak te dzieci wychowasz i jakie zasady im wpoisz, a tu piszesz jakbyś nie miał na to absolutnie żadnego wpływu
Edit - sorry - to pisał gość w tweecie, a nie ty. Teraz zauważyłem.

0

@RoberDzik "Po zakończeniu procedury, kraje członkowskie będą musiały dostosować do niej swoje przepisy.


Będą musiały m.in. zmienić prawo tak, by pracownicy mogli żądać przejrzystych i pełnych informacji o indywidualnym i średnim poziomie wynagrodzenia.
Po zmianach pracodawca nie będzie mógł ograniczać pracownikowi dostępu do informacji o poziomie wynagrodzeń pracowników tej samej lub innych kategorii. Nie będzie też mógł umownie zobowiązać pracownika, by nie zdradzał wysokości wynagrodzenia. "
Do poznania pełnych szczegółów daleka droga i każdy kraj je sam opracuje, ale jest tu mowa o "indywidualnym poziomie wynagrodzenia".

1

@RoberDzik No właśnie ma być taki obowiązek,że pracodawca musi podać taką informację pracownikowi. A ja sobie na przykład nie życzę aby ktokolwiek pchał nos w nie swoje sprawy. Tak jak i ja nie mieszam się w to kto ile zarabia. Eurokołchoz dlatego,że cofamy się do czasów - "wszystkim gówno ale po równo".

1

Kolejny wymysł eurokołchozu
"Parlament Europejski ogłasza koniec tajemnicy wynagrodzenia. Teraz pracownicy będą mieli możliwość porównać swoje wynagrodzenie z pensją kolegów zatrudnionych na tych samych stanowiskach".

1

@Michael24 Oj jak boli.

1

@bartas97 Zdecydowanie Haaland.

0

@HighestInTheRoom Jedno jest pewne - jeśli będą coś kombinować z jakimiś dodatkami które nie zostaną wpisane aby obejść FFP, to będzie to kwestionowane przez ligę.

0

@Deathwing112 Piątek,więc pewnie jakaś rybka.

1

@Kidd Na chwilę obecną nie widzę go w innym klubie,ale za rok- 2 lata może się okazać,że projekt Napoli się rozsypie i klub będzie dla niego za mały.

1

@Kidd Bo stoi przed nim świat futbolowy otworem,a on właśnie sam zatrzasnął sobie drzwi. Wygląda na to,że trochę zbyt pochopnie,ale nie znam wszystkich okoliczności aby to oceniać.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?