0

@HighestInTheRoom Być może na nikogo,albo oddam nieważny. Poza tym nie uważam swojego głosu za cenny w tym sensie,że cokolwiek zmieni w skali kraju,ale jednocześnie uważam go za na tyle cenny aby nie głosować na mniejsze zło czy na kogoś z kim się nie identyfikuję poglądowo.

1

@HighestInTheRoom No i pozamiatane. Bo tego nigdy w życiu nie zrobię.

2

@RomanHoffer Potraktuj to nie jako karę ale raczej jako nagrodę. Jeśli taka lepa na otrzeźwienie nie wybije ci z głowy hazardu na dobre, to już nic ci chyba nie pomoże.

1

@ObiwanKenobi Tylko kiedyś nie było tyle tego cukru w różnych produktach a i same słodycze od wielkiego święta się zdarzały.

0

@Jakchcesz A co tu się zadziało? Kolega pyta.

1

@kakusus No bardzo ciekawy - obniży to przyszłe przychody i dalej będziemy mieli problem z rejestracją piłkarzy.

0

@FcPortoFan1999 Ale oni od wielkiej Francji z której prawie cały skład można wymienić,a my z Czechami u których nikogo nie znam.

2

Ciężkie debiuty Koemana i Santosa.

0

Kurcze co się dzieje? Człowiek spóźnił się kilka minut na mecz a tu takie jaja?

0

@kubix05 "Hajto puścił Bąka lewą stroną".

2

@Przemek2323 Złota rada - wyrzuć telewizor. Gorąco polecam. Życie staje się piękniejsze.

1

@escarabajo Myślę,że niechęć do Klinsmanna mi pozostała po tym co się zadziało w Herthcie.

0

@escarabajo Hahaha. Teraz Korea nabrała się na tego Klinsmanna? Szkoda tej drużyny bo fajnie walczyli na mundialach.

0

@draxidox Kurła - a ja myślałem,że ta książka to jakaś fantastyka,a to się okazuje że to dokument - https://lubimyczytac.pl/ksiazka/251839/szczury-wroclawia-chaos

0

@agaFCB Zaraz i w Polsce się zaczną te okropne upały.

1

@domin682 Pewnie i tak to nie przebiło pokazu Rivaldo z mundialu w Korei,gdy dostał piłką w nogę,a złapał się za twarz.

1

@P33ck A tak na serio to nie ma co łączyć tego z kolorem skóry. Po prostu ci którzy próbowali w tym zawodzie nie zaistnieli jakos bardziej. Podobnie jak setki innych. Nie łączyłbym tego z kolorem skóry.

2

@Donnie_Darko A może po prostu europejskich kibiców bardziej jarają europejskie drużyny i stąd większe zainteresowanie?

2

Eric dostanie szansę aby wywalczyć pozostanie na przyszły sezon.

1

@Emhyr No i już pan zepsułeś caly weekend ta informacją. Nienawidzę tego wiosennego przesuwania czasu. Cały tydzień roz-ebany.

1

@DonMatteo901 No jeśli mają takie podejście jak on to nic dziwnego,że im te kariery jakoś nie idą.

0

@BorzyKrzys Powinni tam mieć jakiś regulamin i jeśli nie ma tam jakichś zastrzeżen to w czym problem? A jeśli są to gnębić osobę decyzyjną aby ten regulamin zmienili.

0

@hayek Napiszę inaczej - sam korzystam z różnych świadczeń jakie tylko mi się należą, a przynajmniej z takich o jakich wiem. Gdybym tylko miał możliwość na korzystanie z tego co tu opisane to też bym to robił. Dlatego średnio mnie rusza to doniesienie.

0

@norbi77 Nie musieli się zajmować Juve,bo liga ich ukarała i tym samym odebrał możliwość występów w europejskich pucharach. U nas liga prawdopodobnie nie zareaguje więc dlatego UEFA rozważa sama ukaranie klubu.

1

@hayek Niechaj pierwszy kamieniem rzuci obywatel który dobrowolnie rezygnuje ze świadczeń które mu się wedle przepisów należą.

0

@kodi77 No to brać Inigo, a Garcię dać na wypożyczenie

2

@PatrykBarca Widocznie oni wiedzą coś o czym nie wiedza inni. Nic dziwnego zważywszy na fakt, że oni mają dostęp do dokumentów a inni nie.

0

@Tomo1989 Ło skubany. Mały ale wariat skoro taki ciężar go nie złamał wpół. Musi mieć zdrowe blachy.

2

@Kidd Prędzej zauroczona Rudim Schuberthem.

0

@escarabajo Pomijając kwestię tego czy to było szybko czy wolno,to faktem jest,że zauważono iż ściąganie gwiazd i nazwisk nie przynosi spodziewanych efektów.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?