La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 792 Culés

2

To co robi UEFA to nic innego jak próba pokazania "siły", bo co oni innego mogą wnieść do tej sprawy niż to co robi prokuratura w Hiszpanii?
Pamięta ktoś czy UEFA Juventusem też się zajmowała, kiedy spadli i w obecnej ich aferze?
Superliga ich boli i za Real też by się wzięli za byle gówno, ale Perez jest za dobry w te klocki i nie daje im pretekstu.

3

@norbi77 Jakby nas dzisiaj wyrzucili/w niedalekiej przyszłości bez wyjaśniania sprawy, to tak. Jednak co by nie mówić wszczęcie postępowania jest całkiem racjonalną decyzją. Ta sprawa smierdzi i jeśli faktycznie było to tylko wyprowadzanie pieniędzy, to im więcej podmiotów wykaże naszą niewinność w kwestii korupcji tym lepiej.

0

@norbi77 Nie musieli się zajmować Juve,bo liga ich ukarała i tym samym odebrał możliwość występów w europejskich pucharach. U nas liga prawdopodobnie nie zareaguje więc dlatego UEFA rozważa sama ukaranie klubu.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?