@Lukikiki Ale takie rzeczy to z czasem przyjdą jak już sam zacznie jeździć. Każdy na początku nie ogarniał tych wszystkich czynności na których trzeba się skupić.
@Sysia11 Nie lubię - to fakt. Ale też nie żebym się zgadzał z Erlingiem w tej kwestii. Bardziej pasuje mi rodzaj humoru zawarty w tym zdaniu. Natomiast nie sądzę też,że on to rzeczywiście powiedział - dla mnie to fejk,ale i tak mnie śmieszy.
@Survier Nie trzeba było Bartosiaka aby to dostrzec - plany rozwoju wojska kończyły się na kadencji danej opcji politycznej i nawet przetargi już dograne przez poprzedników były unieważniane.
@marcin62 Po takiej akcji ja na drugi dzień już bym likwidował u nich konto. Edit - jak widzę w innych bankach nie lepiej. Do tej pory nie korzystałem z infolinii, a problemy udawało mi sie rozwiązać albo uzyskać na moje pytania informacje za pomocą czatu, Szybsza metoda niż za pomocą infolinii i jeśli jest taka możliwość to polecam.
@Bykunn Krótkoterminowo jest to dobre dla budżetu,ale skoro płaci więcej to i będzie miał większą emeryturę ( teoretycznie), a to już takie korzystne dla budżetu nie będzie
@hayek Hehehe. To jak to z tym wojskiem było? Posłać chłopców w rurkach w kamasze aby zrobili z nich mężczyzn? Ale tam też każą trzymać dyscyplinę i sprzątać po sobie.
@Jarema2000 Konfa w sondażach trochę urosła i już jej polityczni konkurenci zaczynają dostrzegać to zagrożenie i zaczynają ich krytykować,docinać, atakować. I tak samo zaczynają postępować ich zwolennicy i ich trolle. Stąd ogólnie w mediach przewija się ten temat i silą rzeczy trafia to też na nasze forum.
2
@tbas Nieważne skąd. Ważna jest w tej wiadomości waluta. Najbliższa dekada może wywrócić świat który znamy do góry nogami.
0
@Dari0G Ja tam już za stary jestem widocznie na ten świat. Czas się zwijać.
0
@tomek8756 To jest po polsku? Bo jakoś nie rozumiem co autor miał na myśli
0
@Rust_Cohle Spoko.
0
@RoberDzik No i elegancko. Niech każdy polityk zrobi ten test i zobaczymy,czy ktoś będzie miał więcej zalet niż Bosak.
0
@matirix20 Nie słuchaj kolegów - auto to tylko kombi w dieslu, ewentualnie SUV w dieslu.
1
@ranger3120 Tak - szykują. Najpierw wypuścili serial o tej tematyce,a teraz grzeją temat.
0
@FCB24 Niby nie, ale być może zabrakło mu właśnie wyczucia i stąd te kiksy.
3
@P33ck Tylko na mundialu skuteczności mu zabrakło. Ciekawe co by było gdyby nie doznał kontuzji przed mundialem i pojechał w pełnej formie.
0
@FcBarcelonaFanMSN A ten co? Najmana kopiuje?
3
@Lukikiki Ale takie rzeczy to z czasem przyjdą jak już sam zacznie jeździć. Każdy na początku nie ogarniał tych wszystkich czynności na których trzeba się skupić.
0
@Sysia11 Nie lubię - to fakt. Ale też nie żebym się zgadzał z Erlingiem w tej kwestii. Bardziej pasuje mi rodzaj humoru zawarty w tym zdaniu. Natomiast nie sądzę też,że on to rzeczywiście powiedział - dla mnie to fejk,ale i tak mnie śmieszy.
0
@Corr Pięknie Erling. Już cię lubię.
1
@Survier Nie trzeba było Bartosiaka aby to dostrzec - plany rozwoju wojska kończyły się na kadencji danej opcji politycznej i nawet przetargi już dograne przez poprzedników były unieważniane.
0
@marcin62 Po takiej akcji ja na drugi dzień już bym likwidował u nich konto.
Edit - jak widzę w innych bankach nie lepiej. Do tej pory nie korzystałem z infolinii, a problemy udawało mi sie rozwiązać albo uzyskać na moje pytania informacje za pomocą czatu, Szybsza metoda niż za pomocą infolinii i jeśli jest taka możliwość to polecam.
0
@barcelonaLM Pytanie też jak będzie rozwiązana sprawa poruszania się samochodem zarejestrowanym poza UE.
2
@DaPidejpi To jest tylko geopolityka. Nic więcej. W tym nie ma żadnej moralności i to absurd aby się jej tam doszukiwać.
0
@Zoker Nie wierzę, że nikt z Portugalii by go nie przygarnął. Pewnie nie chciał zejść z zarobków.
0
@Kondziubarca Jeszcze zależy kto jak ocenia - czy bierze się tez pod uwagę wartość medialną i koszt transferu itd. Czy sam poziom sportowy?
0
@Bykunn Krótkoterminowo jest to dobre dla budżetu,ale skoro płaci więcej to i będzie miał większą emeryturę ( teoretycznie), a to już takie korzystne dla budżetu nie będzie
1
@hayek Hehehe. To jak to z tym wojskiem było? Posłać chłopców w rurkach w kamasze aby zrobili z nich mężczyzn? Ale tam też każą trzymać dyscyplinę i sprzątać po sobie.
0
@Tom_Tom A Skóraś? Moder?
2
@FcPortoFan1999 I dzięki temu mamy całkiem dobrą sytuację w tabeli. A Santos odrobinę spokoju na pracę i poprawę gry.
1
@kejdzi Za darmo to uczciwa cena i dałbym mu szansę.
1
@IronSanHybrid W sumie nie wiem nawet kto to jest, ale sądząc po ty zachowaniu to debil jakich mało.
10
@RomanHoffer Kolega prosi o zdjęcie....
0
@Kondziubarca Używany samochód od Zandberga? Ten Głuchowski to niezły ryzykant.
0
@IronSanHybrid Od razu lepiej bez tego szkaradztwa w tle.
1
@Jarema2000 Konfa w sondażach trochę urosła i już jej polityczni konkurenci zaczynają dostrzegać to zagrożenie i zaczynają ich krytykować,docinać, atakować. I tak samo zaczynają postępować ich zwolennicy i ich trolle. Stąd ogólnie w mediach przewija się ten temat i silą rzeczy trafia to też na nasze forum.
1
@Mario96w Napisałbym ci,ale w sumie nie znam takich. Może w jego samochodzie znajdzie się jakiś plus.