La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1359 Culés

2

- Trudniejszym partnerem byłaby Lewica Razem w koalicji niż „prorynkowi politycy spod znaku Mentzena” – przyznają w nieoficjalnych rozmowach politycy Platformy Obywatelskiej.
Nastroje panujące w PO zdradziła Renata Grochal z „Newsweeka”, omawiając w TOK FM możliwy sojusz PO i Konfederacji. – Myślę, że może dojść do sytuacji, w której Platforma będzie prosić (Konfederację) – uważa z kolei Piotr Głuchowski z „Gazety Wyborczej”.

– O ile człowiekiem, od którego kupiłbym używany samochód, jest niewątpliwie Zandberg, to człowiekiem, któremu powierzyłbym swoje pieniądze jest Mentzen. – zadeklarował Piotr Głuchowski z "Gazety Wyborczej".

@Kgorecki2500 @tomek8756 @michal26 @Barca1992

4

@Kondziubarca PO już za pierwszych rządów pokazała, że nie jest wcale chętna do rozdawania socjalu (zamrożenie płac w budżetówce, brak dodatkowych emerytur itd.). To oczywiste, że gospodarczo prędzej dogadają sie z konfą niż z lewicą.

1

@Kondziubarca Oby Konfederacja nie brnęła w żadne koalicje.

1

@Kondziubarca haha no czyżby zaraz do drugiej fazy przechodzić?

1

@Aragorn33 dlatego tym bardziej nie rozumiem jak można mówić, że PiS z Konfederacją by na pewno zostali koalicjantami.
Konfederaci są cholernie ciężcy do współpracy, jeśli coś nie jest robione po ich myśli. No tacy już są. Lewica zresztą podobnie. PO nie ma opcji, by szło bardziej w socjal od PiS.
Autentycznie wyczuwam koalicję KO+Konfederacja. Jeśli pierwsi zdobędą 30%, a drudzy 15%, to przy szczęśliwych układach mandatów - będą mieli większość.
No i pewnie jakiś PSL i Hołownia do tego...
Najważniejsze jest to, by bez głosów Konfederacji nie można było stworzyć większości, bo PiS z PO nie pójdą razem

1

@michal26 PiS już kradł ludzi z tamtego środowiska i jeżeli uważasz, że PiS miałby problem z dogadaniem się z Bosakiem, Winnickim czy Godek to jesteś naiwny :)

1

@Aragorn33 No tak przecież Bosak w był członkiem koalicji, która współrządziła z PiS-em w latach 2005-2007 Ale fakt faktem, że wtedy Bosak był dopiero początkującym politykiem
@michal26

1

@Kondziubarca PO już trochę mięknie;)

0

@Kondziubarca Używany samochód od Zandberga? Ten Głuchowski to niezły ryzykant.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?