@Tomo1989 Trzeba być debilem aby w takiej sytuacji ufać ślepo w to że się ma pierwszeństwo. Ależ by się ty swoim pierwszeństwem szczycił na łóżku szpitalnym albo pod ziemią. Tu już nawet pomijając to, że ten kierowca mógł go zupełnie nie widzieć, to ja gdy jadę rowerem w podobnych sytuacjach zachowuję się tak jakby kierowca z nieważne jakich powodów może jednak te przepisy złamać.
@Medium Ja pierniczę. Czy ci ludzie nie rozumieją,że to nie narzędzie jest problemem? Jak im zabierzesz jedno to znajdą sobie jakieś inne jeśli będą chcieli kogoś zaatakować.
@Ojciec5tkidzieci Szczerze to pierwsze słyszę o tych słowach - jedno co prawda się przewija na różnych forach i z kontekstu mniej więcej wiem co oznacza,ale w sumie nie wiem skąd się w ogóle wzięło.
@ObiwanKenobi Ciekawostka - w polskim i unijnym prawodawstwie ma takiego terminu jak "zboże techniczne". To tylko termin medialny. Natomiast inna sprawa to taka - jakim prawem ktoś w UE pozwolił na to aby wjechał do nas produkt który nie został wyprodukowany zgodnie z unijnymi normami? Sprowadź sobie oprysk z Ukrainy wycofany ze stosowania w UE - dostaniesz zarzuty - nawet nie musisz go użyć. Sprowadź zboże opryskane tym środkiem za granicą UE - nikogo to nie obchodzi. Witamy w eurokołchozie.
@kamil9040 No i ma sporo racji. USA się wypną w pewnym momencie na Europę i co w takiej sytuacji? Tylko,że Europa to szerokie pojęcie i interes Francji,a interes Polski wcale nie oznacza tego samego.
@michal26 A to spoko - nie widziałem tego nagrania. Jak dostał to sam fakt zajścia jest bezdyskusyjny. Natomiast co do pozostałych okoliczności - za co,po co i dlaczego to dla mnie jałowa i bezcelowa dyskusja.
No dobra - to co z tym Dembele? Wiadomo coś kiedy wraca? Njapierw sugerowano,że miał niby być dostępny na pierwszy klasyk a tu teraz całkiem ucichł temat.
@michal26 A byłeś na tym parkingu? Ja tu na razie mam słowo jednego typa przeciwko słowu drugiego typa. A żadnego z nich nie znam. Stąd też nie palę się do tego aby to oceniać i śmiech mnie ogarnia jak widzę,że wielu ludzi to robi. I jeszcze uświadamiają innych co tam się wydarzyło,a co nie.
@Tasde No niekoniecznie z tym sprowadzaniem masz rację - obecnie auta są produkowane w rożnych dziwnych miejscach na świecie, z racji tego, że koszt transportu jest niższy niż spełnianie różnorakich norm w fabrykach czy kosztach pracy, czy też ceny i dostępność materiałów w okolicy fabryki. Ale już takie utrzymywanie sieci serwisowej w miejscu gdzie zbyt na dane modele spadnie może być zbyt kosztowne.
@Tasde UE to nie jest jedyny rynek na jaki trafiają auta. I nawet pół biedy z samą produkcją. Być może będą myki aby to obejść i zarejestrować. Problemem może być natomiast serwis takiego auta.
@AlwaysBlaugrana Jednak nie w tym sezonie. Mają bezpośredni mecz z City i myślę,że tego nie wygrają,a jak nawet osiągną remis,to i tak czeka ich jeszcze kilku niewygodnych rywali i tam stracą punkty. Niestety...
@Sulimo Haha. A może zamiast żółtych kartek dać sędziom możliwość wymierzania kilku gongów zbyt brutalnie grającym zawodnikom dla ich otrzeźwienia i ustawienia?
7
@Tomo1989 Trzeba być debilem aby w takiej sytuacji ufać ślepo w to że się ma pierwszeństwo. Ależ by się ty swoim pierwszeństwem szczycił na łóżku szpitalnym albo pod ziemią. Tu już nawet pomijając to, że ten kierowca mógł go zupełnie nie widzieć, to ja gdy jadę rowerem w podobnych sytuacjach zachowuję się tak jakby kierowca z nieważne jakich powodów może jednak te przepisy złamać.
1
@Kessie Ten lepszy -
16
@Medium Ja pierniczę. Czy ci ludzie nie rozumieją,że to nie narzędzie jest problemem? Jak im zabierzesz jedno to znajdą sobie jakieś inne jeśli będą chcieli kogoś zaatakować.
1
@Ojciec5tkidzieci Szczerze to pierwsze słyszę o tych słowach - jedno co prawda się przewija na różnych forach i z kontekstu mniej więcej wiem co oznacza,ale w sumie nie wiem skąd się w ogóle wzięło.
0
@tomek8756 To gdzie mam się zgłosić aby dopełnić formalności?
2
@ObiwanKenobi Ciekawostka - w polskim i unijnym prawodawstwie ma takiego terminu jak "zboże techniczne". To tylko termin medialny. Natomiast inna sprawa to taka - jakim prawem ktoś w UE pozwolił na to aby wjechał do nas produkt który nie został wyprodukowany zgodnie z unijnymi normami? Sprowadź sobie oprysk z Ukrainy wycofany ze stosowania w UE - dostaniesz zarzuty - nawet nie musisz go użyć. Sprowadź zboże opryskane tym środkiem za granicą UE - nikogo to nie obchodzi. Witamy w eurokołchozie.
0
@Essos "Mane i Sane w jednym stali domku...."
0
@wasacz Mbappe albo Haalanda.
1
@Criss18Barca Biorą,biorą. Ciesz się,że ciebie i twoje środowisko to omija.
0
@HighestInTheRoom Bo jak tak patrzę na życie starszych ludzi to jakoś słabo pociągająca perspektywa.
2
@Lukikiki Tak już pomijając nawet kwestię jakości tego życia to jednak nie chciałbym żyć sto lat.
0
@kamil9040 No i ma sporo racji. USA się wypną w pewnym momencie na Europę i co w takiej sytuacji? Tylko,że Europa to szerokie pojęcie i interes Francji,a interes Polski wcale nie oznacza tego samego.
1
Komentarz usunięty
3
@MesQueUnClub96 Jak wypijesz tyle co on to może kiedyś to zrozumiesz.
0
@Zip Najtrudniejszy pierwszy krok - potem już z górki.
1
@michal26 A to spoko - nie widziałem tego nagrania. Jak dostał to sam fakt zajścia jest bezdyskusyjny. Natomiast co do pozostałych okoliczności - za co,po co i dlaczego to dla mnie jałowa i bezcelowa dyskusja.
2
No dobra - to co z tym Dembele? Wiadomo coś kiedy wraca? Njapierw sugerowano,że miał niby być dostępny na pierwszy klasyk a tu teraz całkiem ucichł temat.
0
@PatrychoO Wygranie ligi obojętnie jak. Choćby i kilka sekund przed końcem.
0
@Krystian1588 To ty tego psa chcesz w domu trzymać?
4
@michal26 A byłeś na tym parkingu? Ja tu na razie mam słowo jednego typa przeciwko słowu drugiego typa. A żadnego z nich nie znam. Stąd też nie palę się do tego aby to oceniać i śmiech mnie ogarnia jak widzę,że wielu ludzi to robi. I jeszcze uświadamiają innych co tam się wydarzyło,a co nie.
0
@Litman No ale Torre to jeszcze się nagra,a Roberto już niekoniecznie...
0
@Tasde No niekoniecznie z tym sprowadzaniem masz rację - obecnie auta są produkowane w rożnych dziwnych miejscach na świecie, z racji tego, że koszt transportu jest niższy niż spełnianie różnorakich norm w fabrykach czy kosztach pracy, czy też ceny i dostępność materiałów w okolicy fabryki. Ale już takie utrzymywanie sieci serwisowej w miejscu gdzie zbyt na dane modele spadnie może być zbyt kosztowne.
0
@Tasde UE to nie jest jedyny rynek na jaki trafiają auta. I nawet pół biedy z samą produkcją. Być może będą myki aby to obejść i zarejestrować. Problemem może być natomiast serwis takiego auta.
1
@marcin62 Haha. Racja - taki zwolennik przemocy a Najmana, którego sam w obelżywy sposób wyśmiewał, się spękał.
0
@AlwaysBlaugrana Jednak nie w tym sezonie. Mają bezpośredni mecz z City i myślę,że tego nie wygrają,a jak nawet osiągną remis,to i tak czeka ich jeszcze kilku niewygodnych rywali i tam stracą punkty. Niestety...
0
@gumaz Ja pamiętam. Odbierałem właśnie zamówienie i facet z busa mi o tym powiedział,bo w radiu o tym trąbili.
11
@agaFCB A ja pamiętam też takie święta gdy był śnieg.
1
@Sulimo Haha. A może zamiast żółtych kartek dać sędziom możliwość wymierzania kilku gongów zbyt brutalnie grającym zawodnikom dla ich otrzeźwienia i ustawienia?
0
@Tasde Nie ma zakazu produkcji tylko zakaz rejestrowania. Inna sprawa,że niektóre koncerny same zapowiadają odejście od produkcji aut spalinowych.
1
@Kgorecki2500 Przyspieszam.