La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 610 Culés

4

Zboże nie nadajace sie nawet na pasze dla zwierząt zostało sprzedane młynom na mąkę.
Smacznego
https://www.portalspozywczy.pl/zboza/wiadomosci/zboze-techniczne-z-ukrainy-sprzedane-producentom-maki-w-polsce-trwa-sledztwo,222251.html

0

@ObiwanKenobi ciekawe kto i ile na tym zarobił

1

1

@Bykunn no rząd a kto xd

1

@Bykunn podobno ludzie z pis stoja za sprowadzaniem tego syfu.

2

@ObiwanKenobi Ciekawostka - w polskim i unijnym prawodawstwie ma takiego terminu jak "zboże techniczne". To tylko termin medialny. Natomiast inna sprawa to taka - jakim prawem ktoś w UE pozwolił na to aby wjechał do nas produkt który nie został wyprodukowany zgodnie z unijnymi normami? Sprowadź sobie oprysk z Ukrainy wycofany ze stosowania w UE - dostaniesz zarzuty - nawet nie musisz go użyć. Sprowadź zboże opryskane tym środkiem za granicą UE - nikogo to nie obchodzi. Witamy w eurokołchozie.

0

@Katalończyk 99 To oczywiste ale wiesz w takich sprawach czasami jakiś zabłąkany działacz PSLu też się czasami znajdzie :D

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?