@tbas To jest straszna sytuacja - ale z drugiej strony mogłoby dochodzić do nieuzasadnionych zgłoszeń - ostatnio czytałem o przypadku gdy matka siedziała w areszcie pomówiona przez nastoletnią córkę. Niby konsekwencje tych dwóch czynów nieporównywalne bo ta matka wyszła i żyje - no ale jednak też system mógłby czasem krzywdzić niewinnych rodziców gdyby trafili na nadgorliwych urzędników itd.
@ProMILs Być może dolicza się do tej kwoty także jego zarobki. Nie wiem na ile ma lat? Na 5? Wówczas do 60 mln należy dodać kolejne 60 mln - wychodzi 120 mln - dzielone na 5 lat daje ok 24 mln - czyli pozostałoby lekko ponad 90 mln, a być może dochodzą jeszcze zmienne.
@Lionel_Messi10 A jego psim obowiązkiem było się na ten trening udać - jedynie stan zdrowia własny albo ewentualnie jego bliskich mógł go z tego obowiązku zwolnić. Nie dopełnił obowiązku więc ponosi konsekwencje - normalna rzecz.
@kamil9040 No tak - jest też teoria że to był tzw "koń Przewalskiego". Hitler z kolei był Austriakiem. Ale generalnie wybijał głównie swoich podwładnych i to jest ta różnica miedzy nim a Hitlerem. Hitler oczywiście też wytępił swoją opozycję, ale jednak nie na tą skalę co Stalin.
@kamil9040 Jakby nie patrzeć to Hitler jednak wybił mniej swoich rodaków. Nie żeby to go usprawiedliwiało,tylko ten fakt działa na niekorzyść Stalina w porównaniu tych dwóch ......
0
Hahahahaha. Hahahahaha.
5
Z jednej strony dobry czas na odejście bo odejdzie w glorii mistrza, z drugiej jednak zbyt szybko i szkoda że to już.
0
@okiemtypera_lucaxx95 Jak już to raczej dwie rysy na wizerunku La Ligi.
1
@Lionel_Messi10 Tebas rządzi tą La Ligą niczym łaskawy Ojciec Chrzestny. Dziś patrzy przychylnym okiem,jutro mu się zmieni i tak to leci.
1
Brighton. Co ty robisz?
1
@AssisMoreira Jasne - zwłaszcza w krajach islamskich zdaje to egzamin.
0
@tbas To jest straszna sytuacja - ale z drugiej strony mogłoby dochodzić do nieuzasadnionych zgłoszeń - ostatnio czytałem o przypadku gdy matka siedziała w areszcie pomówiona przez nastoletnią córkę. Niby konsekwencje tych dwóch czynów nieporównywalne bo ta matka wyszła i żyje - no ale jednak też system mógłby czasem krzywdzić niewinnych rodziców gdyby trafili na nadgorliwych urzędników itd.
15
@Criss18Barca A ja będę kibicował aby nie weszli.
1
@fcbarcafan19 Pewnie,że tak.
2
@Janas11224 Ech - napiszę ci tylko, że kasa to nie wszystko.
2
@P33ck Nie no kurczę. Oby nie. Chętnie bym zobaczył Liverpool poza pucharami ale Brighton ma trudny terminarz.
1
Milanista do Interu? Mam nadzieję,że jeśli odejdzie to gdziekolwiek indziej.
3
@pacior95 To samo mówił o Ericu Garcii.
0
@ptrx To akurat co innego. Amortyzacja dotyczy rozliczania transferów i też wpływa na te limity o których piszesz,ale to trochę inna sprawa.
0
@BorzyKrzys Na szczęście LM raczej im nikt nie odbierze - terminarz dość łatwy im pozostał.
1
@Bartula Absolutnie nie.
0
@ProMILs Być może dolicza się do tej kwoty także jego zarobki. Nie wiem na ile ma lat? Na 5? Wówczas do 60 mln należy dodać kolejne 60 mln - wychodzi 120 mln - dzielone na 5 lat daje ok 24 mln - czyli pozostałoby lekko ponad 90 mln, a być może dochodzą jeszcze zmienne.
6
@MesQueUnClub96 Tu jest La Rambla a nie jakaś Das Rambla kolego.
0
Komentarz usunięty
0
@Criss18Barca O widzisz - nie wiedziałem że nawet mamy taką kadrę. Jak napisałeś PZN to pomyślałem że chodzi o jakieś biegi narciarskie.
0
@Criss18Barca Polskiej kadry kobiet ale w czym tak w ogóle?
0
@xavi890 Gdzie masz takie info? Z tego artykułu powyżej nic takiego nie wynika.
0
@MysticCat Z tego co wygooglałem to trenował kiedyś pastuchów z Paryża. Ale jakoś nie kojarzę go w ogóle.
0
@DonMatteo901 A co to za pan w ogóle?
1
@Lionel_Messi10 A jego psim obowiązkiem było się na ten trening udać - jedynie stan zdrowia własny albo ewentualnie jego bliskich mógł go z tego obowiązku zwolnić. Nie dopełnił obowiązku więc ponosi konsekwencje - normalna rzecz.
2
@marekBarca Ładnie tak dziadka bić?
0
@kamil9040 No tak - jest też teoria że to był tzw "koń Przewalskiego". Hitler z kolei był Austriakiem. Ale generalnie wybijał głównie swoich podwładnych i to jest ta różnica miedzy nim a Hitlerem. Hitler oczywiście też wytępił swoją opozycję, ale jednak nie na tą skalę co Stalin.
0
@kamil9040 Jakby nie patrzeć to Hitler jednak wybił mniej swoich rodaków. Nie żeby to go usprawiedliwiało,tylko ten fakt działa na niekorzyść Stalina w porównaniu tych dwóch ......
1
@TheNekro94 W Polsce mamy najgorszy klimat jeśli chodzi o zużycie dróg. Do tego dochodzą oszczędności przy budowie i takie mamy efekty.
2
@Tomo1989 Jeszcze ciekawsze to by było gdyby porównać te ceny ale bez narzuconych opłat za emisję CO2.