1

Sport ponad polityką. To jest chore aby klub piłkarski wypowiadał się na tematy polityczne czy różnicował w jakikolwiek sposób swoich kibiców na całym świecie.

4

@MesQueUnClub96 "nasz Union" xD

1

@Barca1992 Z tej trójki tylko Gundogan. O ile City zdobędzie LM.

8

@bartas97 Pewnie zastanawiała się dlaczego wszyscy jadą pod prąd, potem pewnie doszła do wniosku, że przed czymś uciekają więc zawróciła i się przyłączyła do innych.

1

@icon3520 A to musi być rzecz materialna? Może zdaj się na nią i niech cię zaskoczy i zaplanuje jakieś wyjście,wyjazd na coś nietypowego. Lepiej mieć wspomnienia z takich momentów niż jakąś kolejną rzecz która potem trafi do kąta,skoro nie masz jakichś konkretnych potrzeb czy marzeń na tą chwilę jeśli chodzi o takie materialne rzeczy.

3

@Awtameok_Klana Raczej ten region jest porąbany. Ale gdy tylko ropa straci na znaczeniu to wszystko minie jak sen. Zamiast inwestować w rozwój, technologie itd. to oni przejadają to bogactwo. I jakoś wcale mi ich nie żal - cieszy mnie ich krótkowzroczność.

1

@BulaKG Nie no jasne - też lubię tradycyjne książki,ale audiobooki pozwalają mi poznać o wiele więcej pozycji,na które brakowałoby mi czasu. A do tego jak trafi się na świetnego lektora to stanowi on naprawdę wartość dodaną lektury. Jest kilku których kojarzę od razu z niektórymi pozycjami. Na przykład Stuhr i książki Rowling pisane pod pseudonimem Robert Gailbrath o Cormoranie Strike'u. Albo lektor który czyta serię Pilipiuka o Jakubie Wędrowyczu - fragmenty sa na youtube - polecam posłuchać jak to brzmi. Świetne są też superprodukcje z wieloma lektorami i efektami dźwiękowymi - tu mi się podobały np. książki Sapkowskiego. A ostatnio też zacząłem czytać/ słuchać Wellsa. Niedługo zabieram się za Wyspę doktora Moreau. Kiedyś tu polecałem Trylogię Księżycową Żuławskiego.

1

@BulaKG Też teraz słuchałem Orwella - Droga na molo w Wigan. Z ostatnio słuchanych polecam książkę A. Krajewskiego "Ropa - krew cywilizacji". Zawiera wiele ciekawostek o których nie wiedziałem.

6

@PatrychoO W ogóle wnerwia mnie to gdy premier czy inny włodarz otwiera jakies tego typu inwestycje. Takie uroczyste otwarcie to powinien dokonywać ktoś z ekipy która to realnie budowała czy stworzyła, a nie polityk który lansuje się na czyjejś ciężkiej pracy wykonanej za nasze pieniądze. Wielką łaskę wykonują bo zdecydują gdzie wydadzą nasze pieniądze.

0

@arasz1819 Co do stylu to jeszcze inna sprawa. Tu już oczywiście można porównywać i oceniać wedle gustów. Ale też nie każdy będzie grał ofensywnie. Szuka się różnych sposobów na osiąganie sukcesów. To tak jak porównywanie graczy ofensywnych z defensywnymi. Co pierwsi sa bardziej efektywni i popularni, ale ci drudzy też są potrzebni.

0

@Michael24 To samo można powiedzieć o każdym bardziej ryzykownym zawodzie. Owszem - jest wielka różnica - tu zawód, tu pasja, ale z drugiej strony ktoś powie - masz rodzinę i dzieci, to zmień pracę na bardziej bezpieczną. A mi tam to lotto - jeden jest sposób przyjścia na świat,a tysiące na to by go opuścić. To są indywidualne wybory i konsekwencje.

8

@P33ck I cyk - Sampaoli kolejny raz wyjaśniony. Aż szkoda kolejnych zespołów które się na niego nabierają i jeszcze nabiorą.

0

@sebsbastiams.fcb.fan92 Nieważne - interesy z tymi dziadami nie wychodzą nam najlepiej - czy to finansowo czy sportowo.

1

@arasz1819 Tak,ale takie porównywanie mimo wszystko dla mnie nie ma większego sensu. Mourinho od pewnego czasu jakby na to nie patrzeć już nie jest na trenerskim topie. Dla mnie taka indywidualna rywalizacja między nim a Pepem to czasy gdy trenowali Real i Barcę.

0

@arasz1819 O ile piłkarzy można jakoś tam próbować porównywać to już porównywanie osiągnięć trenerów jest dość karkołomne. Wiele zależy od tego jakimi funduszami dysponuje klub,w jakiej lidze i z kim rywalizuje,jak zorganizowany jest klub,na co w tym klubie trener ma realnie wpływ itd. Porównywania Pepa i Mourinho miały sens gdy jeden trenował Barcę a drugi Real. Potem już raczej nie bardzo.

2

Żadnych interesów z Atletico. Zwłaszcza po tym jak nas potraktowali w związku ze sprawą Griezmanna.

3

Dziś Brighton rozgrywa kolejny mecz w ramach maratonu z czołówką ligi. Na rozkładzie mają już Arsenal. Dziś grają z Newcastle. Jeszcze czeka ich City i Aston Villa. Ciekawe czy straca jakieś punkty i czy zagrają w europejskich pucharach,a jeśli tak to w których.

1

Pep wściekły,bo już wie,że jego gracze marnując takie sytuacje przybliżają Real do awansu. W szatni zrobi im suszarkę.

0

@Kondziubarca Czyli Busquets, Alba, Messi i Verratti razem w Al-Hilal? Ronaldo dostanie depresji

0

@erix10 A te darmowe autostrady to dla wszystkich czy tylko dla osobowych? Bo jak dla wszystkich to teoretycznie spadek kosztów transportu powinien wpłynąć na niższe jego ceny. Oczywiście teoretycznie i nie wiadomo w jakim stopniu.

0

@adambądkowski93 A ten tercet to Bonucci, Chiellini i kto?

4

@mrboom Z tego co kojarzę to on od czasu jak tylko wyszedł to coś tam nagrywał cały czas. To nie jest tak,że siedział gdzieś schowany i nagle wyskoczył.

0

@LS No to przyznam, że to byłaby dość niecodzienna sytuacja gdyby policjant wezwany do takiego zdarzenia odstąpił od wypisania mandatu. A tym naciągaczom niech się wiedzie jak najgorzej.

0

@LS " Gość przyjechał i pyta czy załatwimy między sobą." - czyli policjant chciał odstąpić od pisania mandatu w takim przypadku jakbyście się dogadali czy i tak by wypisał?

0

@hayek A mi tam nie chodzi już o to jak należałoby postąpić - tylko często podczas jakichś akcji policji czy podobnych wydarzeń pojawiają się rożne wpisy - przestrzelić im nogi itd. A to wcale nie jest taka prosta sprawa.

4

@JimMorrisonFCB Nie jest tak łatwo trafić w tak mały ruchomy cel. Łatwiej celować w korpus.

0

@AllBundy Ale wyjazd to wyjazd - kibiców gospodarzy będzie więcej.

0

Ciekawe czy Brighton uda się awansować do pucharów - czekają ich mecze z samą czołówką - Arsenal,Newcastle,City,Aston Villa. Raczej nie przetrwają tego maratonu bez straty punktów - ale z drugiej strony mogą też "rozdać" w tym sezonie mistrza Anglii.

1

@barcanawieki Do żadnego ale z tych dwóch nacji chyba bardziej wolę Koreańczyków.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?