0

@negreanu "Płatność bezgotówkowa jest częściej używana, ale gotówka całkowicie nie wypadnie z obiegu." Amen
Tyle,że żaden z tych rozmówców nie postulował o jakieś celowe ograniczanie - ta dyskusja poszła chyba nie w tę stronę co trzeba bo powinna dotyczyć manipulowania czyjąś wypowiedzią.

0

@negreanu Tyle,że jeśli nawali na przykład kasa,która teraz musi być podpięta do internetu to i gotówką nie zapłacisz. Ale chodzi o samą możliwość płatności gotówką - ale zarówno Petru jak i Mentzen mają tu rację. Petru tylko dodał,że płatności bezgotówkowe dominują na rynku i tyle.

0

@Zoker Przyjaciele

0

@Memtzen07 Braun? Top.

0

@Comentateiro A znasz takiego jednego człowieka który chciałby przyjąć 2000 imigrantów? Kto ma tak duża chatę?

0

@wasacz Sympatyczna niemka to oksymoron

0

@ikar34 A Petru w ogóle startuje? I z jakiej partii?

0

@Dejvo Może po prostu zakładali,że zapłacą kwotę odstępnego.

1

@tbas Od takich rzeczy jest KNF który zbada tę sprawę. Kupno akcji nie jest anonimowe ale jeśli poszło to przez słupy to pewnie nie wyciągną konsekwencji.

0

@Sawik_10 Oni mają inny cel niż miały Chiny. Chiny chciały wygrać mundial, Arabia chce zorganizować mundial.

0

@kamyk_23 Ale paskudy

0

@Herato No ale to akurat działa na jego korzyść. Lepiej być Turkiem niż niemcem.

0

@FcPortoFan1999 Weź wypluj te 2-3 miesiące. 2-3 tygodnie takich dni jak dzisiaj to i tak bylby koszmar.

0

@Worny Hahaha Boki zrywać.

3

@tristan87 NIE dla Neya w Barcelonie

1

@Koperek01 Upałom mówimy stanowcze i zdecydowane NIE.

1

@Comentateiro Mogę się mylić ale wydaje mi się, ze ubezpieczyciele swoje stawki różnicują także w zależności od płci. I nie robią tego na podstawie wyssanych z palca teorii, tylko mają do tego odpowiednie statystyki.

0

@MesQueUnClub96 "Wszystko co czytacie w mediach o potencjalnym transferze jakiegokolwiek zawodnika, to zwykłe domysły i domniemania" - nie prawda, że wszystko. Duża część medialnych doniesień to element gry negocjacyjnej i przecieki wypuszczane przez kluby albo przez agentów.

3

@tomek8756 A tu cyk - wpada mąż i ...

1

@Criss18Barca A to nie jest tak, że każda wódka to jeden i ten sam syf?

0

Luis, Co ty robisz?

4

@Arkon Czy możesz przypomnieć kiedy w Polsce wsadzano gejów do więzień?

9

@thorin Dom był z innego kontynentu? Zgroza

1

@Kgorecki2500 Ciekawe czy był też ten bratanek Pinokia co walczy o prawa AGD.

3

@Ojciec5tkidzieci XXI wiek - pigułka na wszystko. Nawet na lenistwo i złe nawyki. Nawet mi nie żal tych co po to sięgną i będą to łykać.

3

@Homeopata8989 Jakby nie patrzeć to wszyscy topowi snajperzy z topowych drużyn mogą tak samo obijać tych pasterzy,a mimo to nikt tego nie osiągnął.

1

@KrychaFCB Gdyby miał odrobinę dystansu to by mu odgryzł kawałek tego banana i rzucił jakiś dowcipny tekst i wtedy byłoby łyso temu ochroniarzowi.

0

@Volk Karą jest spadek z ligi.

0

@Tasde A to dobre.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?