1

@LS Są na to sposoby. Trzeba zainstalować inteligentne gniazdka i zapewnić odbiorniki prądu - np grzałki wody aby w razie przekroczenia napięcia uruchamiały się i wtedy falownik nie będzie się wyłączał. Ktoś na yt skonstruował jeszcze inny sposób - który działa w oparciu nie na napięciu,ale na inny pomiar.

3

@Comentateiro Tak swoja drogą to ciekawe jak te ceny by wyglądały gdyby pominąć te klimatyczne narzuty.

0

@Survier Nie każdy widzi ten podział tak samo - tu ciekawy filmik na ten temat -

1

@Nazio87 Nie bardzo rozumiem czemu ma służyć jakaś rewolta? Zmiany można osiągnąć na inne sposoby,ale skoro ludzie to mają gdzieś to jak ich chcesz zachęcić do rewolucji?

8

@Sulimo Czarny Tarzan?

1

@draxidox Jeszcze warto by było podobne obrazki rozpowszechnić na całym świecie - zwłaszcza w miejscach z których ci ludzie przyjechali aby stanowiło to przestrogę dla innych co ich czeka gdy zdecydują się na podróż do Białorusi.

7

No no Valencia - ale ty mnie zaimponowałaś w tej chwili...

1

@Kgorecki2500 Straszne to by było wtedy gdyby natura pozwoliła na to aby ten ptak najwyraźniej pod jakimś względem nieprzystosowany do przeżycia w danym środowisku przekazał swoje geny potomstwu.

4

@Tasde Te różne ironmany są jednak chyba bardziej obciążające.

5

@Barwindg Marcin Daniec o walce Gołoty.

1

@FcPortoFan1999 Z kim walczą o Puchar?

0

@MesQueUnClub22 Serio? Przecież grał kilka lat temu w Barcy.

0

@Uukasz_93 Ale jednego nie można mu odmówić - przyciągnął uwagę kibiców z całego świata do tej egzotycznej ligi bo bardzo wielu po raz pierwszy w ogóle, zerknęło co tam się dzieje. A tak naprawdę to głównie po to został sprowadzony.

2

0

@Mroziu No tak - ale mimo wszystko, że na swojej pozycji aż takie statystyki wykręcił. Ciekawe jak by wyglądała jego kariera gdyby jednak trafił do tej Romy a nie do nas.

0

0

Tak zerknąłem z ciekawości jak wygląda tabela u ruskich,a tam Malcolm liderem strzelców. No nie powiem- lekkie zaskoczenie.

0

@Sulimo A gdzie Tottenham?

0

Haha. Brawo Mainz - króciutko z frajerami.

0

Najlepiej to żaden z nich, ale jak już trzeba wybrać z tej dwójki to zdecydowanie Abde.

0

@kubix05 I jak to niby ugryźć?

2

@Danny Gaucho Tam chyba zabrakło słowa więcej - "20 meczy więcej " i już by się prawie zgadzało. Jak by tego nie różnicować to Coutinho to jednak też spory niewypał - mniejszy niż Hazard, ale też nie ma co go teraz za bardzo bronić i wyszukiwać jakichś pozytywów.

1

@Kapitan hawk Lubię to wykonanie. Podziwiam gościa,który jednocześnie gra na perkusji i na klawiszach.

0

@RomanHoffer Pewnie wystarczy nagwintować otwór i po sprawie.

0

@gumaz Rozpijamy flaszkę i mamy dobry ubaw.

0

@Herato Lampard do Realu.

0

@DonMatteo901 Niech biorą Fatiego i Torresa w rozliczeniu i jeszcze ewentualnie Lengleta już za darmo.

0

@Herato Oby ktoś go wziął. LM bez Ronaldo to juz nie to samo.

1

Sport ponad polityką. To jest chore aby klub piłkarski wypowiadał się na tematy polityczne czy różnicował w jakikolwiek sposób swoich kibiców na całym świecie.

4

@MesQueUnClub96 "nasz Union" xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?