0

@marcin62 Co do tego drugiego posta to wstawianie Insta story to niby jest normalne zachowanie?

7

@Longo Nie chodziło o zarobki ale o kreatywną księgowość związaną z amortyzacją i przychodami obu klubów.

4

@Bobo25 Akurat w Polsce nie ma monopolu na prawdę historyczną i różne grupy forsują różne spojrzenia na te kwestie. Spójrzmy choćby na sprawę żołnierzy wyklętych - wiadome środowisko polityczne promuje wręcz ich "kult" ,ale trwa także zażarta debata i inne środowiska nagłaśniają różne haniebne czyny niektórych konkretnych żołnierzy wyklętych. A historia to nie jest taka oczywista czarno-biała sprawa - gdy jest kilku świadków danego zdarzenia to można otrzymać kilka różnych zeznań z tej sprawy i czasem zupełnie sprzecznych. A po latach jeszcze trudniej dociec prawdy.

5

@Bobo25 Polska jako kraj ma różnorakie "plamy" na swojej historii, ale w aktach ludobójstwa nigdy nie uczestniczyła jako kat. Nigdy żadna władza nie wprowadzała ideologii, która miałaby na celu wytępienie, wymazanie jakichś nacji. Były haniebne akcje przesiedleńcze, zdarzały się akty prześladowania jakichś grup, zdarzały się nawet jakieś lokalne wydarzenia które by można podciągnąć zbrodnie wojenne, no ale nigdy nie było zmasowanej akcji która by miała wytępić określone grupy.

0

@SkN Bardzo dobrze- może w końcu spadnie oglądalność i te debilne zawody w wybieranie miss w końcu się skończą

1

@nabial taktyk. V

0

@Medium Ale o co chodzi? Co tam dodali do składu bo ktoś pomazał tę puszkę.

0

@tomek8756 To nie jest tak,że są gorsze. Wszystko ma swoje wady i plusy ujemne,więc to zależy od sytuacji.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Kgorecki2500 Widocznie doszło do wypadku i ktoś wystąpił o odszkodowanie. Taki znak zwalnia zarządcę drogi z odpowiedzialności.

0

@A4ron Buki mają algorytmy,które reagują gdy ktoś stawia dużą kasę na wydarzenie,więc niekoniecznie są w to jakoś zamieszani.

0

@Emhyr Zaczyna się na S i kończy się na s?

0

@Survier To miała być ironia. Miałoby to sens ewolucyjny gdyby ewentualnie poszło w kierunku obojnactwa. Tylko czy ewolucja działa zgodnie z jakąś logiką? Raczej nie - wygląda na to,że to tylko następujące po sobie rzuty kośćmi.

1

@Survier "jak wmawianie komuś ilości płci może realnie wpływać na władzę?" Dziel i rządź. Ale to wręcz kuriozalne, że wystarczy ludziom podrzucić taki temat i on rodzi takie podziały.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@John_Doe Ale co to za argument że nie wiedzieli czy była nieletnia? Co ta wiedza zmienia w kwalifikacji czynu? Jak ukradnę auto bo w sumie nie wiem czy stanowi ono czyjaś własność to nie jestem winny kradzieży?

2

@marcin62 Pan Janusz znowu rzuca jakąś kontrowersyjną tezę, by było o nim głośno i by podbić zasięgi, a mrowisko jak zwykle wrze? Stare znałem. Polityka bez niego byłaby taka nudna.

3

@PatrykBarca Krótki research i ma matkę Polkę,a ojciec to Kameruńczyk, który grał m.in w Podbeskidziu. Bywały w naszej reprezentacji bardziej farbowane lisy.

0

@AdrianJaniak Patrząc na perspektywy rozwoju marki jaką jest jego nazwisko to długofalowo wyjdzie na tym lepiej niż na pobycie w Arabii. Ale też nie jest to jakiś zarzut czy coś. Każdy stara się robić to co dla niego korzystniejsze.

0

@jacobFCB Putinflacja.

1

@Barca1922 A.może po prostu panie doktor czy nauczycielki nie chcą brać za mężów tępogłowych kopaczy piłki jak np. Rzeźniczak?

0

@Andi18 Otóż nie.

0

@Emhyr Widocznie w USA dostał więcej.

2

@Sulimo W regulaminie jest zawarte coś takiego, że zakazuje się umieszczać treści które MOGĄ być uznawane za bulwersujące, wulgarne itd. Sam napisałeś że rozumiesz, że to może kogoś bulwersować,razić a więc można to uznać za łamanie regulaminu.

2

@dawidor9 Jest na prosty sposób - po prostu zrezygnuj z zakupu np. auta za 50 tys. i w ten sposób zaoszczędzisz 50 tys. Kreatywna księgowość czyni cuda.

1

@adi7adi8 Jasne - piszę to raczej z perspektywy gracza, a raczej z tego co ja jako amator widzę patrząc na tę sytuację z boku. Moim zdaniem taki przeskok na najwyższy top mało którym młodym talentom wychodzi na dobre. No i zawsze może zawrzeć taki zapis jak Haaland, że za rok czy dwa wejdzie w życie jakaś klauzulę która nie będzie zaporowa i pozwoli się wyrwać na wyższy poziom.

5

@tristan87 Kto z takich młodych supertalentów odpalił od razu po przejściu do wielkiego klubu? Neymar, Pedri, Mbappe? Większość zaginęła w akcji. Lepiej aby na rok-dwa poszedł do takiej Borussi. No ale zobaczymy - jeśli jest naprawdę taki dobry to może się przebije.

2

@Kidd Być może ten ruch się skumulował akurat dzisiaj bo od jutra w związku ze szczytem NATO Litwa przywraca kontrole graniczne na granicy z Polską i Łotwą. Pewnie po prostu ludzie tak ustawili sobie wyjazdy aby tego uniknąć i potem nie stać w kolejkach na przejściu.

1

@Kidd To,że jak dotychczas mijałem pojedyncze takie samochody na tych trasach a teraz w ciągu godziny jedzie ich kilkadziesiąt.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?