0

@Saviola88 I ta Lewica ponad progiem. Quo vadis Polsko?

6

Idealne rozwiązanie. Bardzo dobry kierunek. Trzymam kciuki żeby mu się wiodło, nawet gdyby miał już nie wrócić do Barcy.

0

@ArterkHD Pewnie że tak - weekend to była tragedia. W tygodniu z to można żyć

1

Ruszał tedy Dariusz z armią na Scytów. Jeden z Persów, Ojobazos, prosił Dariusza żeby mu zostawił jednego z trzech synów, których posiadał, a którzy wszyscy ciągnęli na wojnę. Ten odrzekł, że jemu, jako swemu przyjacielowi, który go o drobną rzecz prosi, pozostawi wszystkich synów. Ojobazos więc bardzo był ucieszony, bo spodziewał się, że synowie zostaną zwolnieni ze służby wojskowej. Król jednak rozkazał wyznaczonym do tego pachołkom, żeby wszystkich synów Ojobazosa zabili, I w ten oto sposób ci , zamordowani, pozostali na miejscu....
Uważajcie więc tedy, o bracia i siostry moje, o co i kogo o to prosicie....

0

@sokot Tego jeszcze nie grali - NFZ nie działa od dekad? Wina Ukrów.

0

@Medium A kto w tym układzie będzie obiad gotował i zmywał naczynia?

0

@prokofiew Myślę, że Lech Wałęsa.

0

@MesQueUnClub96 Misja z de Niro, Trylogia Sami swoi, i 1900 człowiek legenda.

0

@daniel32778 Serio wierzysz w to co napisałeś?

0

@dAvi_2 No i już mi się podoba

0

@Criss18Barca W jaki sposób klub z Arabii może popsuć krwi Barcy skoro nigdy nawet ze sobą nie zagrają?

0

@kubix05 Ja tam zawsze wolałem Monicę a nie Rachel.

1

@DonMatteo901 Pomijając sam fakt pomyłek w tej dyskusji to obowiązek nagrywania każdej interwencji policyjnej moim zdaniem działa na niekorzyść obywateli i często będzie "zmuszał" policjanta do sięgania po środki nieadekwatne do wagi wykroczenia. Zamiast zastosować pouczenie albo odstąpić od interwencji będzie miał z tyłu głowy że ktoś tam potem mu w komendzie powie - A dlaczego w tej sytuacji nie wystawiłeś mandatu? itd.

0

@!34RC3!_0N4 'Gorzej nie będzie" - uwielbiam to stwierdzenie stosowane co do drużyny czy zawodników Barcy. Co może pójść źle?

2

@ProMILs Bzdura - mamy tak chory i wypaczony system demokracji, że to niestety tak nie działa, że stajesz do wyborów aby się poddać osądowi wyborców. Jedyne co poddają osądowi wyborców to czy taka forma "nepotyzmu" w tej partii podoba się wyborcom czy nie.

0

@Kengo A mnie ostatnio ujęła ta reklama -

0

@cules100pro Tak samo jak wyjście chłopa z instrumentem w majtkach powinno być traktowane jako próba gwałtu. Taka sama logika.

0

@Kgorecki2500 Przecież nie napisali gdzie doszło do napadu i kto go dokonał.

32

Bardzo ciekawy kierunek. Oby mu się wiodło i oby pomógł zdetronizować PSG.

1

@Bobo25 Ale generalnie rzecznicy są od tego aby właśnie umiejętnie manipulować informacją. To nie ma znaczenia czy to rzecznik jakiegoś urzędu, organizacji czy firmy.

2

@LS Wal jak w dym. Jak przejmą władzę to dostaniesz stołek w Orlenie czy innym KGHM.

0

@Bobo25 To akurat powinna być norma - rzecznicy każdej firmy czy instytucji są od tego aby kłamać i manipulować. Czasami zdarza im się mówić prawdę, ale trzeba podchodzić do każdego ich słowa z dystansem. Ale nawet mając takie zdanie o rzecznikach jako takich to i tak ich słowa są dla mnie o wiele bardziej wiarygodne niż kłamstwa tvn czy tvp. Bo tam ani słowa prawdy nie ma nigdy.

0

@Przemek2323 Tak pamiętamy. Tak samo jak słynne "jeszcze dwa tygodnie"

0

@LaLigaPD Na przykładzie samochodu to zależy mi na tym aby był cichy. A też są tacy którzy jeżdżą głośnymi. Nadal nie rozumiem co to komu daje że to jest głośne? No chyba że robią to po to aby mieć odrobinę większą moc. To wtedy jakiś tam, sens w tym dostrzegam,

1

@kynio302 Nie wiedziałem, że Arnold miał córkę....

0

@Michael24 A ile cenisz?

0

@BordowyPtak Też tak się nieraz zastanawiałem - niby ludzie mają kasę na te motocykle, na stroje, kaski na paliwo. Ale już na tłumiki ich nie stać czy o co chodzi? Bo wiele motocykli na naszych drogach jest strasznie głośnych.

0

@Popitek12 Ale to nie jest że jedno jest lepsze a drugie jest gorsze - myślę, że skoro tak stawiasz wybór to lepiej wyjmij i rzuć monetę.

0

@Hasszz Niby szału nie ma ,ale jednak z kilkudziesięciu czy kilkuset filmów obejrzanych na poziomie kilku lat, ten i może jeszcze kilkanaście innych jakoś mi zapadły w pamięć. Głównie dlatego, że daje do myślenia

1

@Kgorecki2500 Ale jakby go odnieść do realiów całego świata to tak to właśnie wygląda - "kraje cywilizowane" marnują żywność bez powodu, kraje Trzeciego Świata cierpią głód. A tak naprawdę żywności starczyłoby dla wszystkich.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?