@Medium Na miejscu tych co usuwają te śmieci z jezdni to choćby dla jaj bym wyjął jakąś piłę łańcuchową i odpalił szykując się jak tu najlepiej do tej ręki podejść.
@Kozinho. To jest ich problem. To oni powinni się liczyć z tym,że jadąc z taka prędkością mogą napotykać na drodze jakąś przeszkodę,a nie pieszy,że napotka na drodze kogoś z taka prędkością.
@MesQueUnClub_87 Jasne - ten poziom naiwności jest wręcz abstrakcyjny. Ale sądzę też,że i moje i twoje poglądy na świat też mogą być przez kogoś uznane za jakąś formę naiwności i też ktoś może się popukać w głowę.
@MesQueUnClub_87 W sumie każdy przewala kasę na coś co inny może nazwać głupotą - a w końcowym rozrachunku nie ma to i tak znaczenia bo do grobu niczego nikt nie zabierze. Nawet Rydzyk.
@hayek Nie wnerwiają was te filmiki z napisami? Ja jak widzę coś takiego to albo odpuszczam oglądanie albo jeśli jest możliwość to ręką zasłaniam te napisy na ekranie.
@PatrychoO Serio interesuje cię to uniwersum? Zamilczenie tego zjawiska sprawi,że zniknie ono samoistnie. Wszelkie dyskusje na ten temat tylko je podsycają.
@ObiwanKenobi Obywatelstwo jest podkreślane tam gdzie chce się ukryć narodowość przeważnie sprawców jakichś negatywnych czynów. Natomiast narodowość zawsze wymienia się gdy to pasuje do narracji - np. Holocaust nie obejmował po prostu obywateli II RP, ale konkretnie wyszczególnionych Żydów,Cyganów itp.
@Comentateiro Wiedza jaką mam o tym osobniku jest dla mnie na chwilę obecna zupełnie wystarczająca. Skoro sam poruszasz ten temat innej działalności tego zbrodniarza to jestem ciekaw co miałeś na myśli. Jak widać niewiele tego było.
@mkord No właśnie to, że widząc jak są obsadzane listy, wyborców może to zniechęcić. A jeśli mimo wszystko im to nie przeszkadza to widocznie taka jest ich wola.
@arasz1819 Wyborcy nie ustalają listy, ale głosują na daną partię i skoro im przeszkadza prorosyjskość jakichś członków albo to że wsadzają tam pociotków to może ich to zniechęcić. A jeśli mimo wszystko to im pasuje to w czym problem? Obecny system jest bardzo kulawy, no ale co zrobić? Jedyny facet który poszedł walczyć z tym systemem sam do niego wniknął i już się z tym nawet nie kryje.
@RichardWinters Po prostu kłóci mi się to z tymi tabliczkami na płotach gdy publicznie są dostępne zdjęcia które przekazują więcej informacji o takiej jednostce niż to co widać na zewnątrz. Tylko tyle.
1
@Medium Na miejscu tych co usuwają te śmieci z jezdni to choćby dla jaj bym wyjął jakąś piłę łańcuchową i odpalił szykując się jak tu najlepiej do tej ręki podejść.
0
@SteuerFreiMoney No to nieźle się tam cackają.
1
@RoberDzik Polityka bez Pana Janusza byłaby po prostu nudna.
1
@Macio93 To nie jego wina,ale nawet jesli w małym stopniu by się do tego przyczynil to medal powinien dostać
0
@SteuerFreiMoney To co oni tam ci śruby wykręcają na przeglądzie i je mierzą?
2
@xvcWinterSoldier Faceci jeszcze w miarę łagodnie ich usuwali,a najlepsza ta babka - za włosy i won.
5
@Kozinho. To jest ich problem. To oni powinni się liczyć z tym,że jadąc z taka prędkością mogą napotykać na drodze jakąś przeszkodę,a nie pieszy,że napotka na drodze kogoś z taka prędkością.
5
@Tomo1989 Całe szczęście,że nikogo postronnego za sobą nie pociągnęli na tamten świat.
0
@RomanHoffer Ten co napisał że on ma sumieniu kogoś to sam nie ma mózgu w swoim pustym łbie
1
@MesQueUnClub_87 Jasne - ten poziom naiwności jest wręcz abstrakcyjny. Ale sądzę też,że i moje i twoje poglądy na świat też mogą być przez kogoś uznane za jakąś formę naiwności i też ktoś może się popukać w głowę.
1
@MesQueUnClub_87 W sumie każdy przewala kasę na coś co inny może nazwać głupotą - a w końcowym rozrachunku nie ma to i tak znaczenia bo do grobu niczego nikt nie zabierze. Nawet Rydzyk.
0
@Emhyr Jadą dograć ostatnie szczegóły i na dniach ogłoszą że Messi przyjdzie na wypożyczenie.
0
@supraomnes1 Bojan Krkić.
1
@hayek Nie wnerwiają was te filmiki z napisami? Ja jak widzę coś takiego to albo odpuszczam oglądanie albo jeśli jest możliwość to ręką zasłaniam te napisy na ekranie.
1
@Dosq Zdrowie zdrowiem,ale jednak życie w tym wieku już nie wygląda jak u młodzieniaszka. Różne ograniczenia się pojawiają.
0
@DonAndrzejos A czego dotyczyła?
0
Silva - Widzisz mnie?
0
@PatrychoO Serio interesuje cię to uniwersum? Zamilczenie tego zjawiska sprawi,że zniknie ono samoistnie. Wszelkie dyskusje na ten temat tylko je podsycają.
1
@escarabajo Nie no - żart. Ale to faktycznie był mój pierwszy zagraniczny kierunek.
1
@Rl9k1nG Pogoda na Korwina jest zawsze -
0
@Rl9k1nG Rosja - i też stwierdziłem, że jednak zagranica to nie dla mnie.
0
@RoberDzik Widziałeś zapisy tej ustawy czy tylko sugerujesz się chwytliwym tytułem?
1
@Popitek12 Narysuj sobie jakąś ładną tablicę z modnym hasłem i zasuwaj siedzieć na tory w ramach protestu. I nię pękaj - pociąg na pewno się zatrzyma.
3
@ObiwanKenobi Obywatelstwo jest podkreślane tam gdzie chce się ukryć narodowość przeważnie sprawców jakichś negatywnych czynów. Natomiast narodowość zawsze wymienia się gdy to pasuje do narracji - np. Holocaust nie obejmował po prostu obywateli II RP, ale konkretnie wyszczególnionych Żydów,Cyganów itp.
2
@shahman Takie deklaracje to można składać przed finałem,a nie przed sezonem.
0
@Comentateiro Wiedza jaką mam o tym osobniku jest dla mnie na chwilę obecna zupełnie wystarczająca. Skoro sam poruszasz ten temat innej działalności tego zbrodniarza to jestem ciekaw co miałeś na myśli. Jak widać niewiele tego było.
0
@mkord No właśnie to, że widząc jak są obsadzane listy, wyborców może to zniechęcić. A jeśli mimo wszystko im to nie przeszkadza to widocznie taka jest ich wola.
1
@arasz1819 Wyborcy nie ustalają listy, ale głosują na daną partię i skoro im przeszkadza prorosyjskość jakichś członków albo to że wsadzają tam pociotków to może ich to zniechęcić. A jeśli mimo wszystko to im pasuje to w czym problem? Obecny system jest bardzo kulawy, no ale co zrobić? Jedyny facet który poszedł walczyć z tym systemem sam do niego wniknął i już się z tym nawet nie kryje.
0
@Comentateiro Czekam w takim razie na tą inną działalność Bandery. W czym się ona przejawiała?
0
@RichardWinters Po prostu kłóci mi się to z tymi tabliczkami na płotach gdy publicznie są dostępne zdjęcia które przekazują więcej informacji o takiej jednostce niż to co widać na zewnątrz. Tylko tyle.