@Ls0811 To nie tylko kasa. Już od czasów Bonnie i Clyde media usiłują wpoić społeczeństwu symbol "niepokornych bohaterów". Może nawet nie tyle wpoić, co sprzedać - bo takie rzeczy łatwiej sprzedać niż kogoś kto jest dobrym przykładem.
@Czajka90 Fajnie się tam bawią w tej Herthcie. A potem wchodzi taki Union Berlin znikąd i z buta wjeżdża do czołówki ligi a Hertha mimo mocarstwowych planów co rok walka o utrzymanie.
@AxelF Ten dziennikarz nie interpretował wyników badań, tylko wyniki analizy dotyczącej badań prowadzonych w różnych krajach. Natomiast zachowanie Mentzena - bez komentarza.
@tbas Nie znam programu Konfusów co do dobrowolnego ZUS-u ale dla mnie dobrowolny ZUS oznacza jednocześnie dobrowolną rezygnację z jakiegokolwiek prawa do jakiejkolwiek emerytury. To chyba oczywiste. Kasę którą ktoś zaoszczędzi na unikaniu składek ZUS musi sam gdzieś zainwestować a jak wtopi z inwestycją to już jego problem. Jeśli projekt Konfy zakłada to co sugeruje tu Petru, że kiedyś ten co unikał składek wyciągnie łapę po emeryturę to byłby to z założenia poroniony pomysł.
@7black4 Myślę, że wielu po prostu drażni sam Sergi Roberto a nie jego słowa. Gdyby to powiedział Araujo, Pedri czy Gavi to byłby zupełnie inny odbiór. Byłoby to natomiast coś pięknego gdyby Sergi w ostatniej minucie finału strzelił bramkę na wagę zwycięstwa.
0
@Gall Był Neymar i coroczna saga z jego powrotem.
2
@MesQueUnClub96 Laurel Hubbard.
1
@Rust_Cohle
1. Manchester City
2. Manchester United
3. Liverpool
4. Arsenal
5. Chelsea
6. Tottenham
7. Aston Villa
8. Newcastle
9. Brentford
10. Brighton
11. Luton
12. Fulham
13. Sheffield
14. Nottingham
15. West Ham
16. Burnley
17. Bournemouth
18. Wolves
19. Everton
20. Crystal Palace
1
@kondzix2115 Gapisz się ludziom na ... zęby? A tak na serio to kogo to obchodzi? Jak cię to tak obrzydza to albo im to powiedz albo zamilcz na wieki
3
Cytując klasyka - "nie strasz, nie strasz, bo się ..."
0
@Lisek Taa jasne - może jeszcze punkty za styl? A co z bonusem za wzorową grę defensywną? To już nie zasługuje na docenienie?
0
@Ls0811 To nie tylko kasa. Już od czasów Bonnie i Clyde media usiłują wpoić społeczeństwu symbol "niepokornych bohaterów". Może nawet nie tyle wpoić, co sprzedać - bo takie rzeczy łatwiej sprzedać niż kogoś kto jest dobrym przykładem.
0
@Rewolucja123 Z kim?
0
@Czajka90 Fajnie się tam bawią w tej Herthcie. A potem wchodzi taki Union Berlin znikąd i z buta wjeżdża do czołówki ligi a Hertha mimo mocarstwowych planów co rok walka o utrzymanie.
2
@Medium Eee tam - Omega i tak lepsza.
0
@AxelF Ten dziennikarz nie interpretował wyników badań, tylko wyniki analizy dotyczącej badań prowadzonych w różnych krajach. Natomiast zachowanie Mentzena - bez komentarza.
4
@tbas Nie znam programu Konfusów co do dobrowolnego ZUS-u ale dla mnie dobrowolny ZUS oznacza jednocześnie dobrowolną rezygnację z jakiegokolwiek prawa do jakiejkolwiek emerytury. To chyba oczywiste. Kasę którą ktoś zaoszczędzi na unikaniu składek ZUS musi sam gdzieś zainwestować a jak wtopi z inwestycją to już jego problem. Jeśli projekt Konfy zakłada to co sugeruje tu Petru, że kiedyś ten co unikał składek wyciągnie łapę po emeryturę to byłby to z założenia poroniony pomysł.
1
@Kgorecki2500 I tak trzymaj - alkohol to najgorsze paskudztwo.
0
@Kozinho. O proszę - a Herodot z kolei twierdził, że Grecy czerpali garściami od Egipcjan.
5
@Kgorecki2500 No akurat szubienica to jeden z najgorszych rodzajów egzekucji. Wydaje się, że zastrzyk najbardziej humanitarny.
2
@7black4 Myślę, że wielu po prostu drażni sam Sergi Roberto a nie jego słowa. Gdyby to powiedział Araujo, Pedri czy Gavi to byłby zupełnie inny odbiór. Byłoby to natomiast coś pięknego gdyby Sergi w ostatniej minucie finału strzelił bramkę na wagę zwycięstwa.
0
@Bartula Maczeta, szybka amputacja i po problemie. Wysoki Sądzie - przecież ratowałem mu życie.
1
@kamyk_23 To robota obcych.
0
@dAvi_2 El Capitano. Prowadź po wygraną wodzu.
0
@Salchent Ronaldo luiznazariodelima, Ibra, za Messiego nie dam nikogo.
0
@Emhyr Gdzie del Piero?
0
@DaPidejpi Jasne ze tak
0
@Saviola88 To ten prorosyjski aktywista, który biegał z reklamówką przy granicy?
2
@malicinho Dochodzenie - The Killing, Yellowstone.
0
To co my kurczeę nawet nie mamy już miejsca w kwalifikacjach do LE? Tylko LM i LKE? Co to się stanęło?
1
@Ojciec5tkidzieci Kurczę - ja do dziś myślałem że ten koleś naprawdę nie żyje, a on przecież tylko w Klanie umarł.
1
@FCBparasiempre Najlepsze jest to, że Bóg futbolu przyszedł do Barcy aby zdobyć LM, a to Inter ją zdobył gdy go opuścił.
1
@mkord Wizerunkowo może i tak. Ale co z tego? Bardziej rusza mnie przegrana z Mołdawią niż ta zastępcza pseudoafera.
0
@DonMatteo901 Uuuu. Transfobia widzę się szerzy na stronie.
0
@DCHX Straszne to było przewinienie - skazanych za korupcję powinni od razu rozstrzeliwać.