@MysticCat Na razie mam ten "luksus",że mam możliwość sam sobie wyhodować w razie potrzeby, aczkolwiek zdaję sobie sprawę,że i tego mogą zakazać. Mam tylko nadzieję,że do tych zmian nie dojdzie za mojego żywota.
@jeyx77x Odnośnie tych kobiet w wojsku to ostatnio znajomy żołnierz mówił jak to oni między sobą w swojej jednostce różnicują je pod względem urody - najładniejsze to te ze sztabu, potem przeciętne z tej i tej drużyny, a babochłopy to w tej i tej drużynie.
@Nazio87 A potem w domu - " - Cześć kochanie. Jak ci minął dzień? - A nic specjalnego. Dzień jak co dzień. Dziś trochę podpiekaliśmy palnikiem pewną kobietę, na koniec jeszcze zerwałem jej paznokcie. Jutro trochę brudniejsza robota bo mamy poobcinać komuś kończyny. A co tam na obiad dziś mamy?"
@michal26 Akurat wziąłem się za lekturę "Chrystus z karabinem na ramieniu" Kapuścińskiego. Gorąco polecam każdemu kto chce zgłębić okoliczności tego konfliktu. Rewelacyjny reportaż.
@Barca1992 A czy kiedykolwiek komukolwiek coś złego swoi zrobili? Obojętnie z jakiej partii by to nie było. PS - To nie obrona czy usprawiedliwianie,tylko po prostu zupełnie mnie to nie dziwi.
@KrychaFCB Weźcie już ludzie z tymi torturami. Gdzie się coś nie wydarzy bulwersującego to zaraz ludzie piszą o tych torturach. Co do kary śmierci - pełna zgoda.
@ranger3120 No niestety to tak nie działa - popatrz na to jakie są warunki w więzieniach w krajach Trzeciego Świata. Jakoś wizja tych cierpień nie odstrasza tam ludzi od przestępstw.
@ranger3120 Serio? Ja sobie nie wyobrażam aby mi to sprawiało satysfakcję. Być może gdyby to dotknęło moich bliskich to nie wiem jak bym zareagował - może wtedy byłbym zdolny do takich rzeczy. Ale mścić się za jakieś nieznane mi ofiary? Raczej bym do tego stopnia się nie posunął. Owszem - zagotowało mnie to info jak sobie tę masakrę wyobraziłem, no ale jednak tortury w zamian? I to w świetle prawa? Jednak nie. Natomiast kara śmierci - owszem.
@wasacz Raczej chodzi o to, że to był wówczas podstawowy sprzęt kuchenny a nie jak dzisiaj tylko uzupełnienie miksera, robotów kuchennych itd. Albo wręcz produktów kupowanych jako gotowe.
@DaPidejpi Przecież już są pogłoski o tym,że auta na paliwa syntetyczne będą mogły być rejestrowane. Obecnie niemieckie firmy opatentowują technologie wytwarzania takiego paliwa... Oczywiscie takie paliwo jest neutralne pod względem wytwarzania CO2 tylko wedle przyjętych zasad. Bo praktycznie to spala się tak samo jak to pochodzące z ropy naftowej
@DonCarletto Kiedyś widziałem wyniki badań rodzeństw z których wynikało,że charakter dziecka zależał właśnie od tego które w kolejności się urodziło. Z tego co pamiętam to na przykład średnie dziecko w przypadku trójki rodzeństwa było często doskonałym negocjatorem,rozjemcą.
@mrboom Swoją drogą to taki mBank mógłby im wytoczyć proces,bo niby nie napisali nieprawdy,ale jednak negatywny przekaz leci i ktoś kto nie zerknie w artykuł może podświadomie potem tego banku unikać bo mu się będzie źle kojarzył.
@jeyx77x A idź Pan wiesz Pan gdzie. Nikt mi do talerza i do filiżanki zaglądać nie będzie. Choćbyśmy i mieli te same gusta to tu ci racji nie przyznam i tak jak sobie nie pozwolę w naczynia zaglądać tak i ja nie poprę nikogo kto zamierza zaglądać innym.
@DonMatteo901 "Państwo płaci,samorządy budują." W normalnym kraju to buduja deweloperzy i firmy budowlane. A u nas samorządy? Co to za komusze wymysły?
@Bykunn A co nam pozostało jak nie śmiech z tego? No chyba, że ktoś wierzy że UE bohatersko się poświęci i uratuje świat. Oczywiście wpuszczając do siebie kuchennymi drzwiami produkty wyprodukowane w tej reszcie świata która ma to gdzieś. W tych fabrykach których nie obowiązują jakieś handle emisjami itd.
0
@MysticCat Na razie mam ten "luksus",że mam możliwość sam sobie wyhodować w razie potrzeby, aczkolwiek zdaję sobie sprawę,że i tego mogą zakazać. Mam tylko nadzieję,że do tych zmian nie dojdzie za mojego żywota.
9
@Kengo Dziękuję, postoję. Ja tego nie tknę.
5
@martin3131 Messi w wieku 36/37 lat uratuje projekt. No to powodzenia.
2
@koksik2700 No sorry,ale na ten przykład much i komarów nigdy nie pokocham. Nie jestem szlachetnym człowiekiem.
0
@Mezocyklon87 Winiary zupełnie mi nie podchodzi smakowo.
0
@jeyx77x Odnośnie tych kobiet w wojsku to ostatnio znajomy żołnierz mówił jak to oni między sobą w swojej jednostce różnicują je pod względem urody - najładniejsze to te ze sztabu, potem przeciętne z tej i tej drużyny, a babochłopy to w tej i tej drużynie.
0
@draxidox Przecież oni mają drastycznie inne uwarunkowania niż Polska. Tu nawet nie ma co porównywać.
0
@Nazio87 A potem w domu -
" - Cześć kochanie. Jak ci minął dzień?
- A nic specjalnego. Dzień jak co dzień. Dziś trochę podpiekaliśmy palnikiem pewną kobietę, na koniec jeszcze zerwałem jej paznokcie. Jutro trochę brudniejsza robota bo mamy poobcinać komuś kończyny. A co tam na obiad dziś mamy?"
0
@michal26 Akurat wziąłem się za lekturę "Chrystus z karabinem na ramieniu" Kapuścińskiego. Gorąco polecam każdemu kto chce zgłębić okoliczności tego konfliktu. Rewelacyjny reportaż.
1
@Barca1992 A czy kiedykolwiek komukolwiek coś złego swoi zrobili? Obojętnie z jakiej partii by to nie było.
PS - To nie obrona czy usprawiedliwianie,tylko po prostu zupełnie mnie to nie dziwi.
4
@martin3131 Tylko po co on się pcha w te polityczne spory? Przynajmniej podczas tych zbiórek które mogłyby łączyć Polaków mógłby sobie to darować.
1
@fcbarcafan19 Ale do Auby jednak weszli. Jakbym zarabiał te miliony to bym w pierwszej kolejności zadbał o bezpieczeństwo swoje i rodziny.
2
@KrychaFCB Weźcie już ludzie z tymi torturami. Gdzie się coś nie wydarzy bulwersującego to zaraz ludzie piszą o tych torturach. Co do kary śmierci - pełna zgoda.
3
No i Vinicius - zaskoczenie na plus jeśli chodzi o sytuację z kibicami o której mówili komentatorzy
1
@ranger3120 No niestety to tak nie działa - popatrz na to jakie są warunki w więzieniach w krajach Trzeciego Świata. Jakoś wizja tych cierpień nie odstrasza tam ludzi od przestępstw.
0
@ranger3120 Serio? Ja sobie nie wyobrażam aby mi to sprawiało satysfakcję. Być może gdyby to dotknęło moich bliskich to nie wiem jak bym zareagował - może wtedy byłbym zdolny do takich rzeczy. Ale mścić się za jakieś nieznane mi ofiary? Raczej bym do tego stopnia się nie posunął. Owszem - zagotowało mnie to info jak sobie tę masakrę wyobraziłem, no ale jednak tortury w zamian? I to w świetle prawa? Jednak nie. Natomiast kara śmierci - owszem.
1
@wasacz Raczej chodzi o to, że to był wówczas podstawowy sprzęt kuchenny a nie jak dzisiaj tylko uzupełnienie miksera, robotów kuchennych itd. Albo wręcz produktów kupowanych jako gotowe.
0
@ranger3120 Sam osobiście? Czy byś scedował to na kogoś innego?
2
@DaPidejpi Przecież już są pogłoski o tym,że auta na paliwa syntetyczne będą mogły być rejestrowane. Obecnie niemieckie firmy opatentowują technologie wytwarzania takiego paliwa... Oczywiscie takie paliwo jest neutralne pod względem wytwarzania CO2 tylko wedle przyjętych zasad. Bo praktycznie to spala się tak samo jak to pochodzące z ropy naftowej
1
@DonCarletto Kiedyś widziałem wyniki badań rodzeństw z których wynikało,że charakter dziecka zależał właśnie od tego które w kolejności się urodziło. Z tego co pamiętam to na przykład średnie dziecko w przypadku trójki rodzeństwa było często doskonałym negocjatorem,rozjemcą.
8
@mrboom Swoją drogą to taki mBank mógłby im wytoczyć proces,bo niby nie napisali nieprawdy,ale jednak negatywny przekaz leci i ktoś kto nie zerknie w artykuł może podświadomie potem tego banku unikać bo mu się będzie źle kojarzył.
1
@kubix05 O kurczę. Nie wiedziałem,że pan Andrzej Butruk nie żyje. Uwielbiałem KOC.
0
@DonMatteo901 Ceferin? Top.
0
@Medium Puściła bąka lewą stroną?
1
@Medium A to przyznam,że nie znam tego cytatu,więc nie wyłapałem żartu.
1
@jeyx77x A idź Pan wiesz Pan gdzie. Nikt mi do talerza i do filiżanki zaglądać nie będzie. Choćbyśmy i mieli te same gusta to tu ci racji nie przyznam i tak jak sobie nie pozwolę w naczynia zaglądać tak i ja nie poprę nikogo kto zamierza zaglądać innym.
1
@Medium Ale ma rację - sama historia rewelacyjna, gra Ogrodnika jeszcze lepsza, no ale film ogólnie ma swoje mankamenty.
1
@DonMatteo901 "Państwo płaci,samorządy budują." W normalnym kraju to buduja deweloperzy i firmy budowlane. A u nas samorządy? Co to za komusze wymysły?
0
@Bykunn A co nam pozostało jak nie śmiech z tego? No chyba, że ktoś wierzy że UE bohatersko się poświęci i uratuje świat. Oczywiście wpuszczając do siebie kuchennymi drzwiami produkty wyprodukowane w tej reszcie świata która ma to gdzieś. W tych fabrykach których nie obowiązują jakieś handle emisjami itd.
0
@tomek8756 Skoro im się wedle przepisów należy,to co w tym dziwnego że korzystają?