2

Ja nie mogę - co Marsylia wlaśnie odwaliła. Grając w dziesiątke wypracowali wynik 2-0, po czym tracą bramki w 88 i 89 minucie.

0

@JordiAlbion Nigdy bym tego nawet nie rozważał. Wyjeżdżałem w różne miejsca i zawsze jednak to nie było to. Nawet przeprowadzka w inne miejsce w Polsce mnie nie interesuje.

4

Haha -znalezione na spotted - "Nie pozdrawiam idioty który wczoraj wracał z K---a BMW X3 i wyprzedził na podwójnych ciągłych. A w obszarze zabudowanym jechał ponad 100 . Ledwo h..a wyprzedziłem"

2

@Commandement Wyborcy pisu nawet nie będą wnikać tylko zagłosują na tego kto im się trafi na listach.

0

@urbipl Miller nigdy nie był w Samoobronie (tylko startował z ich list)

3

@urbipl Aż ręce świerzbią aby coś napisać, ale szkoda bana.

1

@Jakchcesz A może jest "winny"? Kto wie? Niedawno pół La Rambli pisało co by zrobiło gdyby w ich ręce wpadły te osoby które znęcały się nad psem. Dla niektórych granica usprawiedliwiająca stosowanie przemocy leży w innych miejscach niż u innych.

0

@Litman Sampaoli jak zwykle na topie.

0

@AlwaysBlaugrana Nie - nie zamienią się w jakieś realne obciążenie - dla budżetu kwota kilkanaście- kilkadziesiąt milionów to są grosze. Natomiast owszem - każdy kolejny taki pomysł zsumowany z tymi wszystkimi innymi buduje to realne obciążenie. Odniosłem się jedynie do słów przedmówcy który podał inny przykład na wydatkowanie pieniędzy, a ta potrzeba którą wymienił kosztowałaby budżet o wiele więcej. Stąd ta moja uwaga. I wcale nie jestem zwolennikiem tego dodatku o którym mowa.

0

@mekston De facto i praktycznie tak,ale teoretycznie to jednak nie.
Edit - można wtedy nawet wygrać mecz,a jednak go przegrać.

1

@AduŚ07 "Pan"? Serio? To ja zadam takie trochę kontrowersyjne pytanie. Czy gdybyś w tym tygodniu miał ujrzeć podobne filmiki, z tym że w rolach ofiar wystąpiliby oprawcy z tego poprzedniego to byłbyś usatysfakcjonowany? Jeśli tak to czy gdzieś leży granica według której jednych można tak traktować,a innych już jednak nie?

1

@Transu96 To on już wrócił z tego komisariatu?

0

@D10SLEO Można też oddać walkowerem ,przerwać,przełożyć, kupić, sprzedać, itd, itp.

0

@Barwindg Da się,ale myślę,że system który ma to zapewniać jest nieudolny i czasem działa wręcz w odwrotny sposób i jeszcze bardziej deprawuje co niektórych.

2

@Cygan BRC Akurat z tymi sołtysami to będą naprawdę grosze dla budzetu. Nie dość,że dopiero na emeryturze, to tylko dla tych co mieli dwie kadencje, poza tym ilu mamy takich sołtysów w skali kraju? W sumie głosów też im to wielu nie zapewni. Co śmieszy to "spontaniczność" tego pytania.

0

@Messi1992 No i dobrze. Niech już gonią tego Sampaoliego i wezma normalnego trenera.

0

@kamil9040 Trochę to kuriozalne,aczkolwiek trzeba by się było przyjrzeć konkretnie tej sprawie.

0

@Kinginiesta Jak mówię,że czekam na dowody to nie mam na myśli tego,że ktoś wyliczy ile razy nam pomogli czy przedstawi jakieś konkretne sytuacje gdy sędziowie nam sprzyjali bo to przecież byłby jakiś absurd łatwy do obalenia, tylko choćby zeznania różnych osób,tego że ktoś się przyzna albo jakieś inne naprawdę niezbite dowody.

0

@Kinginiesta Dlatego czekam spokojnie na wyjaśnienie tej sytuacji. Po prostu zauważam, że krzywdzenie Barcy w jakichś konkretnych meczach to żaden argument na niewinność. Tyle.

2

@Kinginiesta A co to ma do rzeczy? Firma X startuje do przetargu, przekupuje urzędnika ale nie wygrywa przetargu. Doszło do korupcji czy nie? Wszystko jest w porządku w takim przypadku? To, że nie widać korzyści to żaden argument i w przypadku Barcy czekamy oczywiście na dowody.

1

@norbi77 No wiem. To tak nie wyglądało. Ale czasami ludzie na przykład robią zdjęcia jak jakiś samochód zajmuje dwa miejsca parkingowe, ale nie przychodzi im na myśl, że ktoś jest zmuszony stanąć obok jakiegoś pajaca który źle zaparkował, a jak ten pajac odjedzie to wygląda jakby to auto które zostało było niewłaściwie zaparkowane.
Dlatego czasami warto sie zastanowić czy coś kogos nie skłoniło do takiej niepojętej rzeczy jaką widzimy na tym filmiku.

2

@norbi77 A może jej auto gasło i po prostu poszła po pomoc faceta....

0

@tristan87 O kurczę. Prawdziwa szkoda.

0

@michal26 "gwarant, że większość ludzi nie przestawi się na elektryki." Jak dowalą jakieś eko- podatki na paliwa to ja bym tak pochopnie tych gwarancji nie udzielał.

0

@BorzyKrzys Może i tak - ale ja tak to widzę. Po prostu mi to lotto - nie życzę mu ani źle ani nie trzymam kciuków za niego. Nikt mu nie kazał tam leźć.

0

@karolup Nic nie uważam,tylko czekam spokojnie na konkretne dowody,ale na stronie wielu tu pisze - "jak to - nie ma żadnych korzyści,to nie było żadnej korupcji,mało razy nas przekręcili w meczu?" Nawet jakies filmiki wrzucają na dowód jak to nas w meczach skrzywdzili. A to tak nie działa i to żaden argument na niewinność.

3

@wasacz Może od razu niech bojkotuje rozgrywki które są transmitowane w Rosji?

0

@karolup A musiała złamać prawo aby próbować kogoś przekupić? Użyj trochę wyobraźni - dałem po prostu taki przykład który można odnieść do zwykłego człowieka,który chce kogoś przekupić aby uzyskać jakąś korzyść. Barca jako klub chciała być może osiągnąć inne korzyści. To że tych korzyści nie widać to po prostu nie jest żaden dowód na to że do korupcji nie doszło. A każdy się tym kieruje i uważa,że nie ma problemu. To może inaczej - mamy przetarg - firma X daje łapówkę urzędnikowi - napiszmy nawet,że płaci mu za oglądanie i nagrywanie meczy mundialu,ale i tak przegrywa przetarg. Doszło do korupcji czy nie? Skoro przegrała to według ciebie nie ma problemu? No i co w tym bulwersującego,że zawarła jakąś umowę z urzędnikiem i mu zaplaciła za jakąś fikcyjną usługę od czapy?

1

@karolup Każdy się skupia tylko na tym,że skoro nie widać efektów sprzyjania Barcy,to nie ma problemu i nic nie było. To ja w takim razie proponuję - idź złam prawo, a potem zaproponuj policjantowi łapówkę. Jak ją przyjmie ale nie zatuszuje twego przestępstwa to znaczy,że do przekupstwa doszło czy nie doszło? Przecież nie odniosłeś korzyści to nie było sprawy korupcji?

20

@karolup Może to że to fikcja,aby tylko za coś przelać mu kasę. Zapłaciłbyś komuś tyle kasy za oglądanie i nagrywanie meczy mundialu?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?