0

Mimo dzisiejszego zwycięstwa Bayernu,warto pamiętać że to Benfica wykonała lwią część roboty aby PSG sobie na głupi ryj upadło.

1

Gooooool. Brawo Bayern. Dziś zrobiliście swoje.
Ps - teraz to już możecie odpadać. No chyba że traficie na Real.

0

Poszedł przelew?

1

Wezcie tego czupaczupsa z tego boiska. Masakra jakaś

0

Ja cie nie mogę. Co ten bramkarz odwalił

0

@tbas Czy ktoś go zniszczył? Nie sądzę. Natomiast ktoś nieźle go wykorzystuje. Gdyby koło niego się nie kręcili różni tacy wyzyskiwacze, to i tak klepałby swoją biedę. Takich ludzi są dziesiątki tyle, że nikt nie upublicznia ich wypowiedzi.

0

@Comentateiro "A to, że po wyszczepieniu w zachodnich krajach, liczba zgonów w kolejnej fali spadła jest bez znaczenia." Te wykresy jakoś tego nie potwierdzają - zresztą jak widać w każdym kraju przebiegało to zupełnie inaczej aby móc to bezpośrednio łączyć ze szczepieniami - https://www.euromomo.eu/graphs-and-maps#map-of-z-scores

0

@Lionel_Messi10 No niezbyt się zna skoro sam przyznaje, że zna tylko jednego piłkarza. To tak samo ja mogę powiedzieć, że Eminem jest według mnie najlepszym raperem w historii, no bo w sumie nie znam żadnego innego. Taki trochę słaby komplement z ust dyletanta.

1

@barcelonaLM Był czas,że nawet lubiłem Liverpool za czasów Owena,Carraghera czy Gerrarda. No i Dudka. Teraz bardziej Arsenal. No i Leeds. City to raczej tylko w Europie jak już nie ma komu innemu kibicować. MU i Chelsea raczej nigdy jakoś bardziej nie kibicowałem.

0

@DaPidejpi No bez przesady. Athletic to jedyny klub z zasadami w obecnych czasach.

1

@Esteban_ Raz na kilka lat można. I tak lepiej niż jak ostatnio kibicowało się Realowi.

0

@Compadre No tyle to się domyśliłem.

0

@Kondziubarca Premier z Rigczem.

0

@Nano22 Nie przetłumaczysz. Już to widzę jak oni sobie wyjeżdżają i potępiają Putina a ich rodziny dalej spokojnie sobie żyją. Ale z tego co wiem to sportowcy mają prawo startować pod neutralną flagą. Przecież Rosja za afery dopingowe była zdyskwalifikowana na turniejach a rosyjscy sportowcy mogli występować,tyle że nie pod flagą Rosji.

1

@Donnie_Darko Co to do cholery jest to trzecie?

2

@Medium Czekam aż policja wyśle sygnał do producenta i ten zdalnie unieruchomi ścigane auto.

0

@Qlimax86 Ja nie chodzę. Nakładam garnek na głowę i to co spod niego wystaje to obcinam.

0

@Donnie_Darko I za to trzymajmy kciuki.

1

@P33ck Bayern i Milan.

0

@Antimadridista_WR Cieszmy się z małych rzeczy bo ...

2

@Benz Myślę,że nie dałoby się tego ukryć. Za dużo osób by musiało być w to zaangażowanych. Ich atutem jest za to opieka lekarska na najwyższym poziomie,diagnostyka,profilaktyka, zdrowe odżywianie itd. Ale jakieś tajemne kuracje? Nie sądzę.

0

@kamilos1214 Spokojnie - to normalny efekt szczepionki. Jak ci wgraja aktualizację to poczujesz się lepiej.

1

@TheNekro94 Przecież gdy kręcili Alternatywy 4 to jeszcze nikt o nim nie słyszał nawet.

1

@panczo Finlandia nie jest w NATO na razie.

3

@Emhyr No nie wiem czy to dobry pomysł. Niby Polak rodak,no ale jednak nie widzę go na tym stanowisku w obecnych czasach.

1

@mich_l Nieświadomie przytoczyłeś odwieczny dylemat filozoficzny pt. "Czy zatrute drzewo może wydać dobre owoce"

0

@qbuteq A na NFZ nie robią?

0

@TheNekro94 Ja nawet TVN nie mam od czasu jak usunęli go z naziemnej a dekoderu żadnego nie zamierzam kupować

0

@kejdzi Ale tu to znaczy gdzie?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?